Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Bastylko...bardzo się raduje że jesteś ..wiem jak cięzko wiem cały czas mam w serduchu ciebie ...poczekamy na ciebie tyle ile będzie potrzeba choć bardzo proszę pomachaj choć tak bez słów a bedzie wiadomo że jesteś z nami i nić złego się nie dzieje z tobą ..przytulam 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ..to tak nie wiesz co M ma za przypadłość ? no tak oni unikają szpitala jak ognia ale dobrze że jest już lepiej 👄 Teklo.. daj spokój :D 👄 Terix.. gdzie się byłaś w weekend :) Vanillko.... co u ciebie jak się ma rodzinka ? Beatulka ..❤️ Fruwająca ❤️ Majka..❤️ Daisy..❤️ dzisiaj moje dzecie idzie do pracy już ..bardzo się boje bo to uparte jest a powinno jeszcze tydzień być na zwolnieniu :O ale idzie i już ..... miłego dnia kochane Wczoraj byliśmy z trzy sztuki na giełdzie i powiem wam że u mnie już bratuszki sprzedają :D takie malutki zólte już miałam kupić ..ale oczywiście zostałam przegłosowana że za tydzień ...a mnie łapy swędzą by iśc na targ we środe sama i kupić a co ..dzisiaj ostatni dzień lutego ..jutro już marzec ;D:D idzie dobre 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy ranek :) Orsejko, dzieks za kawunię. Fakt, idzie marzec, idzie wiosna. Mam sporo pracy i zaczynają mi muchy wchodzić do nosa. Muszę je jakoś przepędzić...i wskrzesić siły. Pojutrze moje mamcia ma imieniny, kupiłam jej na prezent fotel bujany z wikliny. Pewnie przyda się na letnie dni ;) No i muszę się spiąć i zacząć przygotowania na wizyty babcinych gości. zważywszy, że babcia ma 17 wnucząt i 11 prawnucząt...będzie się działo... Pozdrawiam Was wszystkie i zdrówka zyczę....i siły... :) 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł w nowym tygodniu 🖐️ Orsejko :D ❤️ 👄 i dzięki za kawusie ❤️ u mnie szaro-buro też nie moge sie doczekać Orsejko kiedy wsiąde na rower i podjade na giełde. Pewnie tętni życiem i kolorami oczy kłuje. W tym roku balkon odpuszcze bo mają nam robić elewacje i wykorzystam to żeby mi zrobili wylewke na balkonową podłogę. 🌻 Ale w OBI kupiłam resztki ceramiki - odnowie sobie stolik balkonowy ;) Bastylko ❤️- nawet nie wiesz jak się cieszę że zajrzałaś. Ciężar z serca spadł bo wszystkie obawiałyśmy sie że tego nie zrobisz ❤️ ❤️ ❤️ Pozdrawiam Cię i przytulam 👄 Plotko - uffff....dobrze, że to nie osteoporoza ❤️ ❤️ ❤️ zdrowiej, "wylizuj" rany i jak najprędzej wracaj do nas. Dobrze, że masz oparcie w Rodzince. Dorix ❤️- całkowicie Cię rozumiem. Lepiej miec kontrole nad swoim życiem ;) Podobnie jak Zulka uśmiałam się z tego f*a*k*a dla ex :D Niech ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) No to dodam Wam, że NIESZCZĘŚCIE na " f*u*c*k*a" odpowiedział mi "jak sobie życzysz" i na tym konwersacja nasza się skończyła. A teraz ...Biuruję, biuruję, biuruję, biuruję...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄 Bastylko Wielkie dzięki za to ze się odezwałaś👄. Widząc Twój wpis równocześnie poczułam wielką radość i wielki ból. Tyle słów chciałabym Ci powiedzieć ale najmocniej i najbardziej chciałabym przytulić mocno do serca❤️.I tak mi ciężko że nie mogę tego zrobić:(.Miałam nadzieję że jesteś u siostry,obie Was ciężko doświadczył los.Dlatego tym bardziej ciesze się że jedziesz do brata.Tak wiem nie ma w tej chwili miejsca( i niestety długo nie będzie) na ziemi ,które przyniosło by radość czy choćby spokój.No ale wyrwiesz się z miejsca które pełne jest nie tylko wspomnień ale ciągle jeszcze realnej obecności. Już nie piszę bo ryczę. Sorki dziewczynki zajrzę potem jak się pozbieram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkie❤️ Bastylko❤️ Córcia na razie ok,m doszedł do siebie ja od soboty tak mnie wirus zmókł, że masakra a do tego mam pleśniawkę na języku,bylam u lekarki nestatynę biorę. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko we wtorek 🖐️ kawka zaparzona - zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? u mnie pada i jest "wrednie" przenikliwie zimno od wczoraj Vanilko - gdzieś musiałaś złapać tego wirusa. Wyleż to i zdrowiej ❤️ Orsejko, Dorix - chodźcie na kawe ❤️ Terixiu? a Ty gdzie się zawieruszyłaś? ❤️ Ploteczko - urządź się tak, żebyś nie musiała wstawać ale laptopa na kołderce trzymaj i chociaż nas czytaj ❤️ Dla Ciebie i dla Vanilki gorąca czekolada do wypicia w łóżku (_)? (_)? Śniadanko: serek łososiowy http://przepisy.me/wp-content/uploads/2013/11/pyszne-niadanie-z-zioowym-serkiem-co-ososia-kryje-w-sobie-1385837099g8nk4.jpg faszerowane jajuszka http://img.zszywka.pl/1/0300/w_8931/kuchnia/pyszne-i-zdrowe-sniadanie-.jpg mięcho dla mięsożerców :P http://www.mojegotowanie.pl/var/self/storage/images/zdjecia/pyszne_sniadanko/677450-1-pol-PL/pyszne_sniadanko_popup.jpg i słodkości dla słodkich dziurek http://girlsofcanada.blox.pl/resource/amniamniam_dobre_sniadanko.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wnusia - będziemy rysować :D i jeść smakołyki Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Teklo...Dzięki za full - wypas śniadanko. Wybieram zestaw Nr 2 , znaczy jajcątka :D i rzodkiewkę. Mniammmm.... U mnie tez niemiło i mokrym śniegiem sypnęło. Rano o mało nie wywinęłam orła.... Wczoraj popełniłam pyszne ciacho dla mojej mamy...takie a'la tiramisu...jutro imieninujemy. W pracy natłok spraw...ale daje radę :) Pozdrawiam każdą Czytelniczkę. A te chore i obolałe najbardziej 👄. I Bastylkę szczególnie 😍. Dobrego dnia 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie z bardzo mokrego wschodu👄 Teeklo Czuję się bardzo opuszczona,mnie nie zaprosisz na śniadanko?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko Ja się zastanawiam co z tym badaniem na które miałaś iść?!. Nie wiem czy wypadek zdarzył się w drodze do laboratorium czy po badaniu .Mam tylko nadzieję że tak czy siak uda się zrobić badania no a złamanie będzie się goiło ślicznie. Wanilko Widzę że wirus rozpanoszył się w Waszej rodzince na całego,córka hi,hi się podzieliła;). Wszystkim życzę zdrówka❤️ Zulka Duży buziak za dobre słowo👄.No i zapytam,byłaś u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix Była mowa o psich zamiłowaniach do strzelania orłów w śniegu,Ty także lubisz;):p.? A ja puki co mam deszcz.Gdyby mieć dobry humor i nastrój do śpiewania ,tańców można by z parasolem lub bez,odtańczyć w kałużach deszczową piosenkę;). Nie bardzo mam jednak chęci do taplania się w błocku choć z parasolem na tym deszczu już byłam.Poszłam se tanecznym krokiem do pobliskiego sklepiku po pieczywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz przyszłam do Was i chciana,czy nie chciana jestem:p! Dziewczynki zdrówka i bardzo udanego dnia👄 Teraz tradycyjnie zmykam do codziennych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ostatnio nie bardzo mam czasu, by czytać tylko dla przyjemności dlatego wybieram książki, z których muszę się dużo nauczyć. Ostatnio pochłonęłam biblie marketingowców i jestem zachwycona. Świetnie napisana. Z resztą zobaczcie opis - http://luxusportal.pl/pl/wiedza-i-edukacja/prezentacje/marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Daisy a gdzie podział się Twój avatar? brakuje mi Twojego obrazka. biję się w pierś, ale jeszcze nie byłam u gina, przez to co się ostatnio u mnie działo, nie myślałam o sobie:o dziś tylko przy okazji wizyty m u rodzinnego wzięłam skierowanie na tsh, muszę sprawdzić tarczycę. Teklo przy okazji elewacji będą może zmieniać Wam balkonowe szczebelki? u mojej mamy właśnie tak robili ocieplając blok całościowo remontowali balkony (był moment, że zostały same poziome płyty balkonowe i strach było nawet otwierać balkon) tzn. usunęli płytę, która była z przodu - zmienili na szczebelki (mam wrażenie, że przez to ten i tak tyci balkon zrobił się jeszcze mniejszy), zrobili nowe wylewki, pod spodem też coś kładli. potem trzeba było położyć nowe kafle i teraz jest ok. Orsejko kuszą Cię kwiatki, kuszą:) ja nie byłam ani na rynku ani na giełdzie, ale przed cmentarzem już sprzedają i bratki i goździki, a już na porządku dziennym pełno jest cebul hiacyntów i żonkili, które zaraz wypuszczą łodyżki. Dorix nieszczęście w końcu może zrozumie co stracił, hehe niech se;) popluje w brodę, a co;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera;) Daisy przysięgam, przed chwilą nie było Twojego avataru, teraz po puszczeniu pierwszego wpisu jest, czary mary jakieś, czy co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a kosy już u Ciebie śpiewają? bo u mnie i owszem, aż przyjemniej spaceruje się z panną F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz grzecznie się pożegnam. życzę Wam spokojnej nocy Terix machnij łapką, bo nie widziałam podania o urlop;) Ploteczko zrastaj się szybciutko i bezboleśnie ❤️ Bastylko przytulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już środa! Witam i na kaweczke zapraszam ❤️ (__)? (__)? (__)? (__)? moja wieś zasypana na biało, na termometrze zero stopni. Wybieram się zaraz na niewielki spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy :D Nie zapraszałam na śniadanko tylko na kawe dziewczynki które zawsze o tej porze przychodzą. Zwykle Ciebie o tej porze w czytelni nie ma :D - nie śmiałabym Cię nawet niepokoić ;) 👄 A śniadanko (podobnie zresztą jak kawa) jest zawsze dla wszystkich. Nie trzeba chyba nikogo specjalnie zapraszać? Ale dzisiaj specjalnie zapraszam Ciebie :D:D:D kawunia czeka ❤️❤️ ❤️ Zulko chciałabym żeby taki remont zrobili, ale spółdzielnia dostała kasę na elewacje i będzie tylko odświeżanie. Naprzeciwko mnie już robią i widzę że tylko czyszczą szczebelki a potem malują. Wylewek niestety nie robią :O a moja podłoga złuszczyła się brzydko. Moja kryta strzechą chata ma dokładnie tyle lat ile mój syn :D i balkony jeszcze jakiś czas wytrzymają - ale na innych osiedlach troche starszych nieźle sie sypią. Tam są chaty budowane w PRLu a wtedy wiadomo: złodziejówka była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taki śnieżny poranek dobrze jest zjeść coś pożywnego. Zapachniała mi kaszanka świeżutka i swojska: w tradycyjnej formie http://www.zajadam.pl/wp-content/uploads/2015/10/lokal-vegan-bistro-warszwa-opinie-4-654x491.jpg i lekko ekskluzywnej http://4.bp.blogspot.com/-HPA4XVMohyc/TxqGfgfBuWI/AAAAAAAAAyA/b67Ic0X2aFs/s1600/buchty+004.jpg do tego gorąca herbata z cytryną kto nie może kaszanki to coś lekkiego http://ocdn.eu/images/pulscms/OGY7MDQsMCwyMywzZTgsMjMyOzA2LDMyMCwxYzI_/f21e163f8bc8bc7450c2c7f75f3414c0.jpg miłego dnia wszystkim życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę, lecę na kawunię i śniadanko. Jak dla mnie może być kawa z kaszanką. Bo czemu nie??? Dzięki Teklo z Twoja troskę o nasze brzusie...... Jesteś Wielka :). Nic to, ze zima na chwilę wróciła... Będzie wiosna za kilka dni. Nie pamiętam czy wam sie chwaliłam, ale dziś moja mama się imieninuje a ja jej kupiłam na prezent fotel wiklinowy bujany. Dziś przyjedzie przesyłko kurierem. Mam obawy czy trafię z prezentem :). Buziaki Wam wszystkim przesyłam, zdrowia życzę. Dobrego dnia! 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×