Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witam na Orsejkowej kawusi. Orsejko chciałabym juz wychodzic choc na balkon ,ale na razie tylko ortopeda i tyle. Musze dac rade.A wypic kawusie chciałabym naprawde z każda z Czytelniczek. Zulko wiem jak trudno malżykow namówic na rehabiltację ,przechodzilam ten problen jesienia,ale udało sie. Widze Twój malzyk tez 3 miesiace nie chodził a choc mógl się podeprzec na nodze? Ja juz tego odpoczynku mam duzo oj duzo,jakas ksiazka telewizor i oczywiscie Grzecznota.juz sie nauczyla i lezy obok mnie na łózku,kiedys to bylo dla mnie nie do pomyslenia a teraz,rozbestwiłam ja bardzo. Teklo pisałas,ze masz rehabiltacje,następnym razem poproś o skierowanie na masaz podwodny glebokiw duze wannie,naprawde działa.Mi nie udało sie skonczyc zabiegów ,ale 7 razy byłam.Naprawde ciało staje sie takie lekkie,miękkie. Nie wiem dokladnie ale na skierowaniu bylo napisane masaz głeboki kręgosłupa LS A wanna perełkowa chyba. Orsejko u mnie tez trawa nadaje sie do koszenia,pewnie w sobote bedzie pierwsze koszenie. Dorix pewnie troszke odpoczełas od pracy,nalezało Ci sie bardzo. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko, jednak na zachodzie wszystko jest wcześniej. u nas jeszcze czas na koszenie. A masz jakiś sposób na mech w trawniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko fajne wycieczki maja twoje dzieci,zwiedza kawałek swiata.Napisz czy na poczatek maja bedzie grill w nowym domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wydaje mi się ,ze tutaj razem moze łatwiej rozwiązuje sie problemy,Terix wracaj,my tez czesto marudzimy ,raz jest lepiej ,innym razem calkowity dól.Ale aby do przodu.napisze Ci ,ze czasem jak noga boli jak diabli zastanawiam sie dlaczego nie poleciałam na murek i byłby ze mną spokój. czasem tak naprawde jest.Ale przeciez mamy dla kogo zyc.tutaj tez choc ineternetowo sobie pogadamy,wyzalimy się. Oj zycie jest cięzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betulko my zawsze kupujemy na mech w trawniku specjalny nawóz (na takim pisze nawóz na trawe z mchem naprawde działa. Daisy widac juz kawałek dachu? No nic ide do łozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Plotko za radę w sprawie mchu - moja mama ma taki problem. ja jestem dziwak i taki omszały trawnik podoba mi się :-p. i jest taki mięciutki, gdy się chodzi ;-) A grillować w nowym domku jeszcze nie będziemy - tam dopiero ogród będzie zakładany a ja nie jestem pasjonatką grillowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie drogie Czytelniczki👄👄 Hi,hi miało być serdecznie a wyszło jakoś tak oficjalnie:p Terix Droga kochana przyjaciółko no i teraz wpędziłaś mnie i pewnie resztę dziewczynek w zagadkę nie do rozwiązania,nie bez Ciebie:(. Ja zaraz robię szybki rachunek sumienia,czy zrobiłam,napisałam coś takiego co mogło Cię urazić,albo problem leży w tym czego właśnie nie napisałam?. No a co jak nie chodzi o nas,nie o czytelnię tylko kłopoty ze zdrowiem lub nie daj Boże z rodziną,coś złego się dzieje:(.?. Będę tak teraz szukała odpowiedzi,martwiła się głowiła😭. To stwierdzenie cytuję,,nie wiem w kiedy będę i czy będę?,,. Ja mam ciarki na plecach jak próbuję pojąć co miałaś na myśli😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Jest taki nawóz nazywa się anty mech.Generalnie mech rośnie gdy gleba jest kwaśna by zmienić jej odczyn wystarczy dać ciut wapna.Jeśli pozwolisz by mech rozpanoszył się po twoim trawniku wkrótce tylko on Ci zostanie,potrafi całkowicie zabić trawę.Ale masz rację jest mięciutki i nie trzeba go kosić;):p.A wymądrzam się tak hi,hi bo sama mam spory kawałek mchu zamiast trawnika.Zamierzam zrobić z tym porządek jak skończę remont teraz nie wiadomo w co ręce włożyć😭 Drogie dziewczynki oczywiście robię fotki jak szalona i wkrótce pewnie zaproszę Was na fotorelację z remontu i rozbudowy.Na razie nie ma się czym chwalić jest totalna dewastacja.Mój dom z dachem nie wyglądał za ładnie teraz bez dachu to już koszmarek. Jedno już wiem na 100% na pewno nie będzie nas stać by wykończyć całość tak od razu.No ale od czegoś trzeba było zacząć:p.W pierwszej kolejności najważniejsze sprawy,resztę pomalutku hi,hi swoimi siłami jakoś jak Bozia pozwoli pociągniemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Dobrej nocy😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kawusia ,herbatka inusia UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Pada deszczyk się chociaż się zazieleni z myje trochę brudu. Orsejko uważam nie mam gorączki. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ I już środa :P Zaparzyłam kawusie (__))? (__)? (__)? (__)? i herbatke 🌻 teraz widze, że obie z Vanilką kręciłyśmy się po kuchni - kawunia i herbata zrobiona w duecie :D Hej Vanilko! Śniadanie mamy hotelowe: http://www.villaangela.pl/wp-content/uploads/sniadanie21.jpg 🌻 http://ugrzegorza.pl/wp-content/uploads/2014/03/domowe_jedzenie_sniadanie_stol_szwedzki_bufet_dla_dzieci_agroturystyka_dla_rodzin_dziecmi_gorach_tylicz_krynica-3-920x390.jpg pewnie niezłe - zajadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czytelnię w środę :) Wiosna w pełni, całe popołudnia spędzam przy pieleniu kwiatów w ogródku. Wczoraj posadziłam trochę bratków przed domem i skończyłam plewienie truskawek:). Dziewczyny, może to trochę dziwnie zabrzmi...ale jak wiecie ja jestem wieśniarą od urodzenia. Teraz jak pojadę do miasta na kilka dni, to nie mogę w bloku wysiedzieć i zaczynam zazdrościć ludziom, że maja tyle wolnego czasu... Z drugiej strony czy te roboty wokół domu mają jakiś większy sens???? Wszystko się kręci wokół pór roku i tylko zimą jest chwila wytchnienia..... Betulko, ale masz światowe dzieci :D Kurze łapki to po prostu prymulki. Musiałam sprawdzić w necie bo u nas nikt nie używa nazwy"prymulka" i nie wiedziałam jak poprawnie nazywają się te kwiatki. Plotuś...a może z innej beczki. Wykorzystuj zrządzenie losu, wypoczywaj, wylegiwaj się, czytaj ... po prostu rehabilituj się bo zdrowie jest Ci potrzebne. Zajmij się czymś na leżąco...wspaniale, że masz tak superaśnego męża ;) Daisy, spoko, nie wszystko na raz. Nie musisz od razu wszystkiego remontować. Ja też to robię etapami bo mnie nie stać na kompleksowy remont. I nauczyłam się tak żyć. Co roku troszeczkę i jakoś do przodu....grunt to zdrowie :). Vanilko, zdrowiej nam, Lezycie razem z Plotką :D Orsejko, wpadniesz na kawunię. Oczywiście poczekamy na przepyszne sniadanko naszej Tekluni. Ona robi najwspanialsze śniadania we wszechświecie :) Zulko 😍. Terix.....czekamy 😍. Bastylio....😍. Miłego dnia Dziewczyny....👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w kosmosie tak jest. Była Vanilka, Tekla...a ja sie guzdram w czytelni i nie widzę co sie wokoł mnie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dorixiu -❤️ - nigdy bym nie pomyślała że to prymulki - ja myslałam że rozmawiacie o zmarszczkach koło oczu ;) :P Ploteczko ja nie chciałam tak wciąż gderać ale myśle dokładnie tak jak Dorix - nie pozwól czasowi uciekać. Rób coś w łóżku będziesz miała poczucie spełnienia a nie straconego czasu. Frida została światowej sławy malarką dopiero wtedy, kiedy po wypadku ze złamanym kręgosłupem na wiele miesięcy została uwięziona w gipsie w łóżku... Ploteczko - wczoraj dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli WNUCZKĘ!!!!!! :D:D:D:D:D:D Będę wreszcie babcią a nie żoną dziadka :P Zabiegi w wannie z bąbelkami - wybadam - dzięki ❤️ Dwutygodniowy okres zabiegów rozwala nam czas - ale za to nieoceniony godzinny, przyjemny relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo...jaka wspaniała wiadomość...szczęście uśmiecha się do młodych...będzie parka. Hip, hip, hurrrra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo radosna wiadomość Dorixiu - teraz tylko czekać i dbać o Synową żeby wszystko dobrze się rozwiązało Lubie prymulki Dorix a najbardziej żółte - taki mocno kolorowy zwiastun wiosny ❤️ Pozdrawiam Was Czytelnio i wsiadam na rower - jeszcze raz musze jechać na drugi koniec wsi ;) 🖐️ miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja na kawuni :) Vanilko dzięki Teklo... gratulacje prawdziwa Babciu 👄 Dorix.. dzisiaj póżniej ale jestem ..a to za sprawą jakieś g****a ktore zainstalowało się mi na f... i dałam córce by to usunęła ale nie udało się 😠 ciekawea jestem co to może być z Expolera wchodze na F..z mozilli nie ma to g****o 😠 chyba usunę mozille a potem na nowo zainstaluje żaden skan nie pomógł :O Miłego dnia kochane u mnie padało cała noć a co ja mowie lało ... Dorix... ja do bloku nie nadaje się stwierdzone mam to :D i już zaklepane jestem takim typem co bloki lubi na chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zacznę majstrować w kompie sama ...więc mogą z tego jakieś cuda wyjść... gdybym się nie odezwała.. to wiecie że coś spierniczyłam :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Teeklo :-D ależ super! Będziesz Babcią 👄 Ja dzisiaj nie mogłam uruchomić laptopka - nie korzystam z mozilli a wczoraj coś mi się włączało mozillowe - już wieczorem nie mogłam zwyczajnie zamknąć. Ale działa już. Telefon też fiksował, sam sie wyłączył i sam się uruchomił a teraz wciąż pokazuje nieodebrany sms :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas kwiatuszki prymulki czy kurze łapki ;-) nazywają się pierwiosnki :-). Dzisiaj sięgnęłam po żelazne rezerwy finansowe...no bo oprócz radości z nowego skończyły się finanse :-p. Zmykam do pracy, dziękuję za porady w sprawie mchu :-) Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny usg jamy piersi i tarczyc i razem za taki pakiet 180zl zapłacę trzymajcie kciuki. sobotę.teraz Miłego popołudnia Zulka i co wymyśliłaś na komunie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×