Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

już kamam o co chodzi z ranczem - to jakiś serial. Też nie znam. Na publicznej tv oglądam "jeden z dziesięciu" i " O. Mateusza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie zaraz szlag trafi, bo ciągle mi się włącza filmik z reklamami i nie wiem jak go usunąć, czy wy też go macie zaraz pod pierwszym wpisem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca też mam ten filmik, ale nie przeszkadza mi za bardzo, bo jest bez głosu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rudzizna zwinęła się w rogalik i położyła przy mnie:) pomalutku z dzikuska robi się mała przylepka, ale tylko moja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym mieć tylko kilka rzeczy z jej szafy - na moje kilogramy wszystko jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Lutek też zaakceptował Teo, jeszcze z nim nie śpi ale daje się miziać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znajduśka - Czarna Mańka, którą podrzuciłam mamie to mała wredotka. chwilę daje się głaskać, a potem syczy, fuka, gryzie, paca łapą, ale na szczęście bez pozostawiania śladów.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ja mam z głosem, dopiero muszę wyłączyć :P Nie lubię Geslerowej za darcie gęby, wiem że na tym polega program, ale mimo wszystko dla mnie porażka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano też nie podoba mi się jak przeklina i rzuca w ludzi różnymi przedmiotami czy wysypuje im na głowę wg niej paskudne przyprawy czy żarcie itp. to jest porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwajaca mi ta reklam tez mnie wkurza tez mi się włącza synowi powiem to mi to zrobi, a już miałam bez reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką podzielność uwagi - nie słucham krzyków Gessler, podglądam przepisy i ubranka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ilu ludzi z nią pracuje nad koncepcją tych zmian, nad nazwą, wystrojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś to on markował ,a mnie ja chodziłam spać z kurami a teraz się odmieniło Ale z drugiej strony na tyra się to się nie dziwie ze przyjedzie obiad toaleta i ny ny:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×