Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Hej Zulka życzę sprytnie załatwionych badan okresowych, a rodzicom szczęśliwej drogi i powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to rzeczywiście wesołą noc miałaś, u nas sąsiadka która nam czasem robiła takie akcje na razie spokojna .Człowiek się u morduje jak przerwa sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj niedźwiadek nie spał tylko mieli akcje szpital, bo kolega zjadł 1kg orzeszków i ogorków i dostał silny boleści żołądka w szpitalu dostał lek na razie mówił m ,że się uspokoiło ,a chodził na kolanach to uczulenie alergiczne wywołał.Mieli też noc drapaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia wybacz, zaczytałam się i dopiero teraz weszłam i Ciebie ujrzałam. a z kolegi męża łakumczuszek, sam kilogram orzeszków jest wystarczająco ciężki dla żołądka a co dopiero pomieszanie z ogórkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zmykam życząc spokojnej nocy i udanego tygodnia. papapa Bastylko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień poświęciłam synowi, jego opowiadaniom, wspomnieniom z podróży. Pooglądaliśmy zdjęcia, posłuchaliśmy jakie ma plany :-). Dobranoc 👄 Bastylio ❤️ Terix ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) U mnie wczoraj padało i to dość mocno no ale deszcz potrzebny :) byłam w dużej wsi na zakupach ogrodowych ..musiałam gdzieś wyjść z domu do ludzi normalnych bo wczorajsze obchody Katyńskie przemieniły się w popisowy spektakl zawiści obrazy jak zawsze ..szkoda gadać ..coraz bardziej odchodzę od włączania telewizorni itd.. szkoda gadać :O Zulka ..o masz ci los masz takich sasiadów ?szok wspólczuje Vanilko... a co to zawody kolega M robił ?:) Wszystkie serdecznie pozdrawiam ..miłego dnia kochane 👄 Terix.. czekam na ciebie 👄 Bastylko.. również czekam na wiadomości co u ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Orsejko za kawusie pięknie dziękuje 👄 Podzielam Twoje odczucia. Wczorajszy dzień byłby koszmarem gdyby nie dało się wyłączyć telewizji :O Istna deprecha. Moim zdaniem na naszych oczach rodzi się faszyzm :O :O :O A przyszłość jawi się jako sterroryzowana i ogłupiona fanatyczna polska. Nie sądziłam, że to co było święte i piękne w mojej niedalekiej przecież młodości zostanie tak zbrukane, obszczane i oplute. Szambo. Przyszłość rysuje się takim smutkiem, że aż rozrywa serce :O :O :O. Jest mi tak bardzo smutno, że wszystko traci sens. Nie moge wykrzesać radości nawet z przynależności do Czytelni :( Jeśli nie stanie się jakiś cud to sie załamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanurzam się w mojej "emigracji" Kończe drugi obrazek na konkurs. Mam oddać do końca miesiąca. Moje prace są w wiejskiej biblio. Fajnie tam wyglądają bo są energetyczne i działają kolorem. 4 sztuki poszły do ludzi - sprzedane. 🌻 a teraz śniadanie: słodkie tosty z owocami http://krytykakulinarna.com/wp-content/uploads/2014/12/IMG_8133.jpg lub omlet z avocado pomidorem i kolendrą http://readthelabel.pl/wp-content/uploads/2014/07/DSC_1283-1-of-1-Kopiowanie.jpg Życzę smacznego i dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie ponuro pada, Telewizornie to przełączam ,bo jakoś smutno się robi słuchając tego. za chwilkę musze wyjść. strach tez ogarnia co to będzie na ŚWD młodzieży . Teklo ty miałaś szumy w uszach i co to ci wyszło jakie badania robiłaś i co braląś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorry Vanilko 👄 - miałam odpowiedzieć bo pytałaś o badanie poziomu wit D3 to sie nazywa "D3 metabolit 25(OH)" - jest tylko jako odpłatne i kosztuje 60 złotych. Optymalny poziom dla dorosłych powinien wynosić 35-80 ng/ml Ja miałam 25 i gin powiedział że to jest i tak dobry wynik bo on sam miał tylko 5 musiał sie leczyć. A jeśli chodzi o szumy w uchu to przez 4 lata brałam "Betaserc" i w zaostrzonych szumach lek który wpisze Ci jak odnajde nazwe - bo w tej chwili nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko - z szumami usznymi wiąże sie ciśnienie krwi - musi być uregulowane inaczej może być kłopot z wyleczeniem. A badania to były laryngologiczne: sprawdzała stan uszu, stan gardła i pomiar tzw "Audiometria" w kabinie audiometrycznej. I jeszcze pomiar impedancji - każde z uszu było badane oddzielnie. Impedancja to badanie reakcji ucha środkowego, błony bębenkowej i strzemiączka na bodźce dźwiękowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałam sobie Vanilko: jak mi sie szum pogłębiał to dostałam "nilogrin" - lek poprawiający przepływy wewnątrzmózgowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie się odblokowało kochane co się dzieje ..jest nas coraz mniej :( Terix.. wracaj proszę :) Bastylko ...plis Daisy ... Fruwająca ... Ploteczka ... Zulka .. Beatulka.. Majka .... Dorix... Vanilka .. prosze meldować się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się na rozkaz;) cześć i czołem Orsejko a u mnie nie padało wczoraj, a dzisiaj nawet piękne słono świeciło:) opowiadaj jakie zakupy ogrodnicze poczyniłaś. Teklo odpuść proszę, bo szkoda zdrowia:( ze śniadaniowego zestawu wybieram to na słodko, pyszotka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko bądźmy dobrej myśli, każda ma swoje zajęcia i obowiązki, stałe dorywcze, ale zawsze jakieś, a czasami się zatnie po prostu, tak bez powodu i tak schodzi. ale wierzę, że przetrwamy:) niebawem wróci Bastylka, mam nadzieję, że u Terix się poukłada i też z nami wypije niejedną kawkę i poleci jakaś książkę, że Majka w końcu złapie rytm i będzie pojawiać się regularnie, a nie z doskoku, że Etien kiedyś do nas zatęskni i wpadnie na chwilkę. no co można sobie pomarzyć;):P tymczasem cieszmy się sobą nawzajem:) bo ja się cieszę:) tym, że Tekla co rano dba o nas jak nikt i zawsze pyszne śniadanko zaserwuje:) że Ty Orsejko pierwsza dyżur w czytelni zaczynasz i kawkę gorącą zawsze podasz:) że Betulka mimo opiniowo-budowlano-przeprowadzkowego armagedonu ma siłę na fajne wieczorne pogwarki:) że Daisy nawet bez dachu nad głową;) zaraża nas swoim dobrym humorem:) że Ploteczka mimo obolałej nóżki też o nas pamięta:) że Dorix zapracowana na maxa natchnie nas optymizmem:) że Vanilia zawsze służy praktyczną radą na wszystko:) że Fruwająca jak trzeba też nas lodami poczęstuje:) i to tylko ułamek tego za co Was cenię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo apropo's wystawy w biblio, miałaś wernisaż? i zdradź proszę jakie kwiatowe kompozycje poszły do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Teraz lecę z dziećmi z Cypru ;-). Jeśli tylko mogę to zaglądam 👄 Jutro na działkę wchodzi firma ogrodnicza :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mieliśmy trudne momenty związane z wykonawcą - kiedyś wam opowiem, dzisiaj nie chce mi się o tym gadać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro znów sporo zamieszania ale postaram się zaglądnąć :-). Dobrej nocy życzę 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×