Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Teklo ..ja to ci normalnie zadroszcze tych zabiegow ...ale kto mi da na takie łakocie dla ciała ..chyba ze prywatnie :O Terix.. choć na kawe :) Musze się już oddalić bo zaraz wybywam do miasta poptrzeć na ludziska i zrobić zakupy :) milusiego dla was kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie wszystkie Czytelniczki👄 Zulka Spóźnione ale jeszcze bardziej serdeczne,szczere i wylewne życzenia urodzinowe.Rozkwitaj nam każdego dnia bardziej-szczęściem,zdrowiem,zadowoleniem z życia rodziny i chłopa,także bogactwem co to niby szczęścia nie daje ale fajnie byłoby samemu to sprawdzić;).🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie wczoraj bo miałam kłopoty z netem.. Ostatnio coraz częściej mam kiepskie łącze.Kończy nam się umowa i podejrzewam że chcą wymusić w ten sposób nową. Teeklo Ojej no pamiętam że przegapiłam dwa spotkania.Wiem także że nie trzeba nic odkładać na jutro bo jutra może po prostu nie być.Pewnie nie uwierzysz i pewnie niewiele to zmieni ale ja wtedy naprawdę nie mogłam.Wzięłam sobie na barki zbyt wiele obowiązków i aby cokolwiek zorganizować muszę mieć czas i kogoś kto mnie zastąpi.Dlatego właśnie jeżdżę tylko w sierpniu bo wtedy mój M ma urlop i przejmuje moje obowiązki.Gdyby on nie mógł wtedy jest jeszcze córka i tak się zmieniamy choć ostatnimi laty to głównie z córką robiłam ten króciutki ale jakże cudowny wypadzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu sniadanie pyszne Teklo a czy teraz chodzisz na zabiegi z Małzykiem ,czy sama? Wiesz zapytam sie lekarza ,moze da nastepne skierowanie na krioterapie samą.Bo to skierowanie zostawiłam a bez skierowania nawet prywatnie nigdzie nie zrobią. Orsejko ładna ta podłoga,tylko czy nie bedzie sliska? Jakie teraz ładnosci wymyslaja. orsejko ze skerowaniem na zabiegi nie ma naprawde problemu,kazdy neurolog,ortopeda,poradnia rehabiltacyjna (tu trzeba miec wszedzie skierowanie) wypisze Ci zabiegi.W naszym wieku nie ma z tym problemu. zawsze jakies zwyrodnienie nawet sie znajdzie tylko trzeba chciec chodzic bo to uciążliwe trochę jak Tekla pisze. Daisy czy masz Ładną pogode dzisiaj? U mnie słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix No widzę że wypieki się ciągle pieką.Fakt lubię swojski świeży i zdrowy chlebek ale lubię również Ciebie dlatego zamykaj piekarnię i chodź do czytelni👄 Bastylko Dzięki za nazwę grupy,może mi się uda znaleźć w sieci i posłuchać? Betulka Widzę że powroty do domu są trudne.Masz jak Terix i do tego jeszcze opryszczka.Przytulam mocno❤️ Ploteczko Ojejku zatem kolorowo nie jest:(.Ja nawet już nie wiem co napisać?!😭. Jak można pocieszyć w takiej sytuacji?:(. Mogę Cię tylko przytulić mocno👄❤️👄 Orsejko Ho,ho masz rację cena ładna i efekt pewnie jeszcze lepszy.Kafelki dobre bo na lata i nie trzeba nic z nimi robić,tylko myć oczywiście;) .Jak chodzi o mnie popieram zakup i czekam na efekt końcowy.I już współczuję M bo pewnie to On będzie owe cudo układał;) Dorix A dlaczego nie rozumiesz pasji żeglowania?. Toż to fajne jest nawet dla mnie choć boję się głębokiej wody bo nie umiem pływać. Zawsze mi się wydawało że kocham góry i nie rozumiałam co tak ludzi ciągnie nad morze.No ale raz pojechałam i teraz już wiem.Popłynęłyśmy nawet z córką w króciutki rejsik hi,hi stateczkiem wycieczkowym i było:classic_cool:. Pewnie gdybym musiałam pracować ciężko na takiej łajbie,przy masztach linkach i czym tam jeszcze?:p(fachowych pojęć nie podam,bo się hi,hi nie znam). Pewnie taki rejs byłby mniej przyjemny ale łodzią motorową,mogłabym płynąć byle dalej od brzegu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilka No przez pracę mamy mniej Wanilki w czytelni i to nie jest fajne:( Dziewczynki jak chodzi o ziemniaki czerwone to i tu jest sporo odmian.Ja sama to odkryłam hi,hi niedawno zaintrygowana i zmuszona nieco pytaniem Zulki.Ja swoich ziemniaków mam zawsze nie za dużo dlatego pod koniec zimy muszę dokupić.Nie rozumiałam dlaczego czerwone z marketu nie są tak dobre jak te moje.Teraz już wiem i tu sporo gatunków i przez to smaków. A jak chodzi o pogodę to u mnie chyba dzisiaj nareszcie będzie ciut cieplej.W nocy chyba miałam przymrozek bo trawa jakoś dziwnie wygląda,jakby obsypana cukrem pudrem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ploteczko👄 Już zmykam ale oczywiście najpierw zjem śniadanko Teekli mniem,mniam pyszności.Przypomniała mi się kanapka Cieszyńska chyba ta ze śledzikiem,mniam i na nią naszła mnie ochota. No nic zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i posłuchałam sobie Bastylko grupy,która nie dała Ci spać pewnej nocy;) I powiem hi,hi bardzo fajny zespół.Gdyby grali pod moim oknem albo wyszłabym przed dom,usiadła na balkonie lub po prostu pootwierała szeroko okna. A jak kłopoty ze snem polecam ten kawałek>: https://www.youtube.com/watch?v=OkiSv1pvK4s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,🖐️ Co za pomysl Daisy! Dla mnie to byly wyjce i basta! Jesli chodzi o przedluzenie umowy Daisy to jest okazja raczej zeby zbic cene. Zadzwon tam i powiedz ze sa czesto przerwy w dostawie netu i zamierzasz poszukac innego operatora. Tylko wczeniej sprawdz jak jest u konkurencji:P U mnie troche popaduje. Dobrze ze udalo mi sie skosic przynajmiej trawe. Pewnie zabiore sie za gotowanie na zapas. To znaczy za gotowanie jedzenia dla malzyka. W nastepna srode wyjezdzam:) I juz sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny dużo zdrówka życzę . U mnie leci dzień za dniem w sobotę w noc m przylatuję. Seniorzy mnie lubią Zulka co druga lub co trzecia na sobotę coś będę piekła właśnie teraz na sobotę coś zrobię im. Wiecie co ,ale na nie których to z żalem człowiek patrzy bo rodzina odda i już nie odwiedza nie pyta nie dzwoni ,ale są ludzie którzy odwiedzają. Trochę mi się żalą te dziadki i babki ja pocieszam nie którym pomagamy się zaaklimatyzować. Co piątek mają wieczorki taneczne. mamy panią która nie mówi ,ale jak mnie zobaczy to się cieszy mamy 27 seniorów przewaga kobiet. Czasem sa dni spokojne a są takie ,że czujemy się na ostrym dyżurze .Syna za tydzień zawozimy ZG.To by było na tyle co u mnie . Przez prawie dwa miesiące jak pracuję to 7 kg zleciałam. Bo 6 października będzie jak poszłam do pracy. Trzymajcie się udanego dnia weekendu życzę, Wolne będę miał jak m będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko kochana❤️ Tak bardzo sie angazujesz w swoja prace . Wiem ze inaczej sie nie da, bo to praca z ludzmi. Mimo wszystko na koniec szychty sprobuj sie wylaczyc i nie mysl za duzo o pracy. Bo to kosztuje tyle zdrowia. Trzeba pracowac sumiennie choc toche wygodnictwa nie zaszkodzi. Chyba zaklepie sobie miejsce w Twoim pensjonacie:P Duzo schudlas, tylko nie chudnij juz wiecej bo poleca Ci cyski i co powie malzyk jak przyjedzie? Zaraz zbieram sie w poduchy. Dobrej nocki zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlopowiczki: Terix, BeTulka prosze sie nie ociagac i zdawac relacje z urlopow:) Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurtka jak nie ma Teekli normalnie w moim brzuchu hula wiatr.A wiecie jak się kończą takie wiatry.;):p Oczywiście serdecznie witam całą czytelnię i wszystkie czytelniczki,nawet te nieobecne👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dzisiaj na badaniach bo lek na cholesterol z pół roku co najmniej łykałam jak landrynki a nawet nie wiem czy pomaga cokolwiek..No ale dzisiaj sumiennie podarłam i krew oddałam.Dopiero po powrocie wypiłam kawunię i przyszłam na śniadanie a tu puchy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylce i Wanilce wyrysuję zaraz dyplomy za wczorajszy pobyt w naszej czytelni.Ostatnio się ociągamy z czytaniem,coś ze wzrokiem?. Może trzeba okulary zakupić co niektórym?! No dobra już się nie czepiam wiem że czasem po prostu siła wyższa nie daje wejść do czytelni. Ja jestem i przyniosłam kawunię,ziółka i śledzika.Jeszcze nie zrobione ale zrobię hi,hi i wtedy będą smaczniejsze.Zatem ogłaszam że na śledzika najwcześniej jutro,dzisiaj tylko dla amatorek słonego i niecierpliwych.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko No i co tam w menu dla Małżyka planujesz?. Ja jak jechałam z córką do Pragi poszłam na łatwiznę i nakupiłam he,he gotowych mrożonek. Pomyślałam se jak zgłodnieje to zeżre:p a i kobitę lepiej doceni.;). Wanilko No właśnie jest jak pisze Bastylka,nie myśl za dużo o podopiecznych.Jak sama wiesz świata nie naprawisz,śmierci nie zatrzymasz trzeba nauczyć się jakoś z tym żyć:(. Wiem że jesteś w tym Domu takim jasnym promykiem słońca co nie tylko pracuje ale również rozpromienia twarze ludzi z którymi się stykasz.No i podpisuję się pod stwierdzeniem Bastylki nie leć tak z wagi bo cysie będą jak baloniki bez powietrza.;).Już ja coś o tym wiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dziewczynki życzę cudownego dnia i mnóstwa czasu i chęci by zajrzeć do czytelni.Buziole👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukam i ja dziewczyny, dziękuję raz jeszcze za życzenia👄 właśnie piekę kolejne ciacho ze śliwkami, leżały od soboty coś trzeba było zrobić. powiedzcie tylko czy macie jakiś patent żeby przez sok, który puszczają śliwki nie zrobił się zakalec? mimo, że podpiekam spód i tak zawsze lekki zakalec wylezie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejka, ale wyczaiłaś kafle, super:) i nie ma problemu wszystko do nich pasuje:) Daisy jak tam śledzik? jak octowy to poproszę:) dzisiaj miało być u Ciebie 26 stopni, było? Ploteczko a domyślasz się jak uszkodziłaś sobie ścięgna? u nas prywatnie krio kosztuje 30 za 1 zabieg, tzn. za pobyt w tej komorze, pewnie ten punktowy na konkretne miejsce troszkę mniej, ale nie wiem. w ubr roku miałam skierowanie na krio na biodro, ale obeszłam się smakiem - nie było terminów do końca roku, więc nie wiem nawet jak się po tym można czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko ale to zleciało, już za tydzień będziesz się urlopować, jak fajnie:) a jak małżyk sobie radzi z zakupami wtedy czy zaopatrujesz spiżarkę na cały tydzień i nie musi wychodzić? Daisy moja teściowa też sadzi kilka rajek ziemniaków, są pyszne, ale też nie wie jak się nazywają (nie są czerwone) i już ich nie ma, aż szkoda, że ma zbyt mało miejsca na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko oglądałaś wczorajszy mecz z Lewandowskim? ale dał czadu;) sama nie oglądałam, tylko czytałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ale mnie przewałkowało po urlopie :-( - mam nadzieję, że jutro już będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ledwo żyję a miałam parę ważnych spraw do załatwienia np. zamówienie płytek do łazienek i na posadzki w domu. no i jeszcze pogrzeb, zmarł ojciec koleżanki bliskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ziemniakach się nie znam, ogólnie nie jestem fanką takich do obiadu - ale chętnie zjadłabym pieczone w ognisku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal dzisiaj mi było pogody - mogłabym leżeć na plaży nadmorskiej...ale Teo mnie pocieszył, że u niego chłodno i pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×