Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Terixiu - dobrze, że jesteś ❤️ Po cichu miałam nadzieje, że tylko organizacyjnie opóźniasz swoje czytelnictwo ;) Czekamy na Pysię, Majkę, Marijkę, Matyldę Miłej soboty! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ale się narobiłam - sadziłam kwiaty na balkonie. Daisy , Dorix szacun dla Was dziewczyny - obrabiacie swoje ogródki, a tam pracy nigdy nie ubywa - ja wsadziłam kwiatki i kręgosłup mi pęka:o ale za to już mam ładnie:D Terix no nareszcie jesteś:) co się dzieje, że znów masz na bakier z Morfeuszem?;) Orsejko która jesteś w kolejności? najstarsza i stąd taki zimny chów? bo u mnie właśnie tak było jestem starsza i zaliczyłam żłobek, przedszkole, wstawanie przed 6 żeby mama, która szła na tę godzinę do pracy uczesała porządne kitki, bo tata nie potrafił:P za to moja młodsza sis do zerówki chowana w domowych pieleszach, no fakt potem w wieku 10 lat wybyła z domu i przez kolejne 9 mieszkała w internacie, ale sama wybrała sobie szkołę, której w naszej wsi nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dasz radę:) no kto jak nie Ty ❤️ dobrze, że to akurat wiosna, a i lato przed nami, więc to fajny czas na wspólne z F bycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix apropo's nic nie mówisz jak Twoje stopy po skarpetkach? udało się złuszczanie? zadowolona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się zmyję, bo i tak nie ma interlokutorek;) poczytam coś. no to paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek U mnie ziab! A po poludniu na dodatek jeszcze sie rozpadalo. Deszcz zlapal mnie jak wracalam rowerkiem ze sklepu obuwniczego. Wstapilam do Rosmanna myslalam ze kupie sobie taka skladana plastikowa chustke-harmonijke na glowe. Ale nie bylo:O Pani "wybaluszyla oczy" i nie wiedziala o co chodzi:O A za czasow mojej mlodosci byly takie hustki i wszystkie starsze panie nosily tego typu okrycia glowy w niepogode:O. Zadowolilam sie plastikowa reklamowka z ktorej zrobilam kapturek na glowe ale i tak przemoknieta "do nitki" wrocilam do domu. Wypilam imbirowa herbate, troche sie rozgrzalam. U mnie w telewizorni szukaja talentow, gapie sie jednym okiem a drugim na dywan. Chyba jednak oddam bo mocno mnie wq*****. Terix ja tez mam takie straszne klopoty z zasypianiem. Troche chyba na wlasne zyczenie bo za dlugo zwlekam z pojsciem do lozka, jestem przemeczona na maksa i dlatego nie moge zasnac. Udanego wieczoru zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😍. A ja chcę, żeby jutro była ładna pogoda. Wybieram się na Jasną Górę bo mam sprawę do powierzenia Opatrzności ;) Ból pod prawą pachą trochę zelżał, ale jeszcze nie minął. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę pięknej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór jeszcze ;) Zulko - też sie naharalam dzisiaj. Po obiedzie zrobiłam drugi etap przygotowania balkonu do sezonu. Tym razem wywaliłam wszystko co niepotrzebne. Przygotowałam donice pod sadzonki. Poprzenosiłam donice i skrzynki. Troche nadźwigałam kilogramów. Kupa szajsu poszła na smietnik. 🌻 Z tym cukrem małżowiny to jakoś tak wyszło że ma stan przedcukrzycowy. Norma jest do 100 jednostek a on ma 118. Pojutrze robi krzywą cukrową. To badanie wyjaśni wszystko. Tak sie przejął ze nie słodzi, a na jutrzejszych urodzinach Zięcia nie zamierza jesć nic słodkiego :P (tyle, że to nie tylko sprawka cukru) Ale lepiej że sie przejmuje niż żeby miał lekceważyć ;) 🌻 Kupiłam sobie w piątek dżinsową katanke w sklepie Tchibo. Od dawna chciałam kupić i wszędzie szukałam ale tylko male rozmiary były, na takie szprotki jak nasze córki ;) Aż w Tchibo dorwałam 42 i nawet całkiem fajny fason, z lajkrą, zadowolona jestem. 🌻 Ja ostanio zasypiam ledwo głowe do poduszki przyłoże :D:P ale nalatam sie do pociągu i z pociągu, po parku robie dziesiatki kilometrów a i czasem dźwignąć tę małą „srajdę” trzeba :D Więc wchodze pod koldre, czytam pare rozdziałów (w tej chwili „Pustelnia Parmeńska”) i za pare minut wyciągam ręke żeby zgasić lampke. "Robie" jeden bok, potem drugi bok i zasypiam :D Czego i Wam serdecznie życzę ❤️ ❤️ ❤️ Dobrej Nocy Czytelniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niedzielną kawą przybywam (__)? (__)? (__)? (__)? troche czuje kręgosłup po wczorajszych ekscesach balkonowych - dzisiaj działam ostrożnie ;) U mnie od rana 18 stopni, słońca mało ale ciepło. Chyba zaczęły się komunie bo widze jak pod oknami w strone kościola przemieszczają się jakieś komunijne oznaki :D Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tekla pięknie dziękuję za kawę i pyszne śniadanko👄 Ja też pracowałam piątek i sobota na działce. oprócz ogórków, fasolki i pomidorów, mam wszystko posiane. Wczoraj na targach ogrodniczych kupiłam trzy lilie drzewiaste:D Bastylka ja kładę się w miarę przyzwoicie - o 23. Gaszę lampkę i zaczynam marzyć o Wielkim Nieobecnym Morfeuszu, i tak marzę godzinę, dwie:( Później włączam lampkę i zaczynam czytanie:( Zmorzy mnie sen o 5-6, pośpię godzinę i wstaję. Próby spanie w dzień nie wychodzą, nie mogę zasnąć. Wieczorem ledwo dowlekam się do łóżka, zasnę na godzinę lub dwie i budzę się wyspana:( W ciągu dwóch tygodni przeczytałam chyba z dziesięć książek. Zulka jestem bardzo zadowolona ze skarpetek. Wszystko bardzo ładnie złuszczyło się. Tylko śródstopie najpóźniej, bo chyba dopiero po 10 dniach. Skarpetki są :classic_cool: :D U mnie pochmurno ale ciepło. Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu kochana - oprócz tego że nie mamy hormonów to w spaniu przeszkadzać mogą leki. Zaczęłaś brać jakiś nowy lek? Dopóki się organizm nie przyzwyczai to moze być po spaniu. Ale można zameldować lekarzowi a ten spróbuje znaleźć zamiennik. Zapraszam dziewczynki na gulasz wieprzowy, kaszę na sypko i moje ogóreczki konserwowe wg BeTulki i papryke konserwową też wg BeTulki. i jest też salatka z pomidorów (_________)? Która z czytelniczek robiła ciasto? :D chętnie wtrząchne po obiedzie ;) tak żeby małżowina nie widziała :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek niedzielnie. Ciasta Teklo nie pieklam, ale odmrozilam gotowe z truskawkami i galaretka. Ostatnio nie pieke prawie wcale ciast. Te kupne mrozone nie sa az takie zle. A przede wszystkim zjadam tylko jednen albo dwa kawalki a nie polowe blachy:P U mnie dzisiaj bardzo ladnie. Nie za goraco, akurat tak jak powinno byc wiosna. W moim ogrodeczku tak pieknie... Drzwi z pokoju sa otwarte na taras i od razu zrobilo sie wieksze mieszkanie. Tylko mam zajecie bo ciagle wypedzam pszczoly ktore nieproszeone ciagna do mieszkania jak do miodu. Terix ja tez nie moge zasnac za skarby w dzien. Szkoda bo taka godzinna drzemka czyni cuda. Czas mam, nieraz po nieprzespanej nocy dobrze by mi to zrobilo. I podobnie jak Ty zasypiam czesto dopiero nad ranem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko to ja poproszę kawałek tego rozmrożonego ciastka:D ostatnio jestem pies na słodkie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie obejrzałam filmik jak moja chrześniaczka jeździ na motorku. normalnie zasuwa jak rasowy motocyklista:P a ma niespełna 6 lat - skończy w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem U mnie dzisiaj sliczna pogoda,chyba na dworze cieplej było niz w domu (juz nie palimy) Zuleczko coś przed chwią odkryłam,nie wiem dlaczeo poczta od Ciebie doszła do mnie ale do spamów,dlatego nie miałam linka.Nie wiem co sie dzieje,nigdy do spamów nie zagladam a dzisiaj przez przypadek. Zuleczko dzieci szybko rosną a my chyba sie starzejemy dobrze ,ze wolniej. Bastylko dawaj te ciastka jesli zostało jeszcze cos? Teklo dzisiaj ani wczoraj nic nie piekłam ,mam gotowe pierniczki sklepowe. Terix cięzkie te nieprzespane noce,ja teraz spie jak zabita,ledwo sie połoze i mnie nie ma.Chyba to zasługa leków alergicznych i kregosłupowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pojechalismy z małzykiem do kościoła,ja do naszego nie chciałam,mamy po drodze malutki kosciół wojskowy,ale małzyk nie chciał. Na dworze ciepło ,ale w kosciele wszystkie czworo dużych drzwi było otwartych całą msze,,ciagneło po plecach ,nie wiem dlaczego ludzie nie pozamykali drzwi.Stroje były rózne ,nawet byli ludzie z krótkimi rekawami.Skutek u małzyka natychmiastowy, bola go strasznie plecy,pewnie go gdzies przewiało.Był w garniturze. Ma za swoje chciałam dzis isc gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie tym martwię,kilka dni temu robił usg ,wyszła mu torbiel w nerce i teraz nie wiem czy boli go nerka czy przewianie. A Bastylko jak pieta Małzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Ranczo ogladacie:) Pieta Plotko goi sie wolno ale postanowilismy korzystac z pogody i chodzic. Boli mniej albo malz przyzwyczail sie do tego ze boli:O Bo kazdego cos tam boli. Cieplo sie robi, trzeba zrobic porzadek w szafie. Golfiki na gorna polke a shirty na dol. Dalej nie wiem co zrobic z dywanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co to za motorek Zulko? Nie wiedzialam ze sa motorki dla dzieci:O Czegoz to ludziska nie wymysla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Niedawno pojechał mój syn krakowski, spakowałam minimum bo we wtorek wylatuje do Izraela. Tym razem wypad do niedzieli, prywatny. Trzymajcie dziewczynki kciuki - jedzie tam z "sympatią", nie określa się czy coś z tego będzie. My z M po cichutku trzymamy kciuki - może coś się z tego wylęgnie. Ostatnio coś więcej mówi o związku...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Qba był dzisiaj na obiedzie, noga jeszcze biedna ale chyba powolutku "idzie ku lepszemu" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem, po parnym ale zachmurzonym dniu zagrzmiało parę razy i lunęło. Dla przyrody ok, dla budowy niekoniecznie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×