Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

witanko jeszcze tylko dwa dni i będzie można żyć jak człowiek;):P Orsejko kochana, nie masz za co przepraszać, naprawdę, dobrze napisałaś, mnie samej różne myśli do głowy przychodzą jak coś boli, ale jak przechodzi to już nie myślę o tym, a co dopiero mówić o wybraniu się do rodzinnego;) jak cokolwiek boli jakoś tak wyjątkowo mówię, że idę, jak przechodzi już nie idę:P samo życie;) Bastylko masz rację klima jest u wybrańców;):P reszta pospólstwa może się grzać:P Terix co słychać u Szfirka, a może Szafirki? Ploteczko dziwna ta gorączka Cię dopadła przy zatruciu:o po sobie wiem, że przy salmonelli wysoka gorączka to pierwszy objaw, że coś się dzieje, a potem straszliwy, kilkudniowy bez przerwy prawie ból brzucha:o Bastylko i jak z piętą małżykową? widać światełko, że niebawem się zagoi? długo się to ciągnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast oglądać spadające gwiazdy widziałam w nocy liska, który przywędrował na nasze osiedle, pewnie szukał żarełka. Terix masz rację noce są już znośne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla już pewnie spakowana, ależ ten urlopik zleciał błyskawicznie. ciekawe czy kupiła coś dla pana F na wkupienie się w jego łaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo 🖐️ a tu w Bieszczadach pachnie ziołami i sianem, jest chłodny wieczór, przyjemnie, cicho a na bezchmurnym niebie miliony gwiazd. W domach krzątanina przed świętem. My spakowani w połowie... jeszcze gadu gadu z ludźmi o tym i o owym.... czas się zatrzymał... Lato piękne, dynamiczne, burzliwe, pachnące miętą i kwiatami. Boćki zbierają się do odlotu. W naszym "gospodarstwie" koteczka karmi cycuszkami młode kocięta, Gospodyni obiera papierówki na kompot... W sobote festyn, będą się ludzie bawić pod gołym niebem. Czas powrotów się zaczyna. Żal mi będzie lata. Jest takie krótkie. Miłego weekendu wszystkim życzę ❤️ Tym którzy cierpią z gorąca - ochłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wpyliłam pół kasata, o mamma mija przecież nie jestem fanką lodów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Terixiu ❤️ Zulko ❤️ minęłam się z Wami :D Buziaczki 👄 uciekam bo małżowina nogami przebiera i wyrywa mi mysz :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo doradź, od kilku dni wyświetla mi się komunikat z propozycją zainstalowania darmowego windowsa 10. mam 7 i nie wiem czy się przestawię, bo 8 wcale mi się nie podoba:o wchodzić w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ok, doradzisz mi jak wrócisz:) 👄 a teraz i ja się pożegnam, idę z panną F. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka nie oglądałam spadających gwiazd, chociaż wybieraliśmy się z młodym za miasto, ale zachmurzyło się bardzo i nic nie było widać:( Zulka, Szafirka poszła już na służbę. Kuzynka była przejazdem i zwinęła ją, nic nie mówiąc synowi, ale był wściekły:P Chciała wszystkie trzy, ale pozostałe uciekły jak zobaczyły co się szykuje:D Pozostałe to kicia i kiciuś:D Bastylko odnośnie parówek to mają taką nazwę"znakomite" są z udźca indyczego. Tekla wszystko co dobre, to się szybko kończy, ale wrócisz z naładowanymi akumulatorami, pełna werwy:D Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mażowina "padła" i ja dorwałam sie do laptoka. Widze, że w samą pore Zulko ;) Zulko dobrze, że pytasz. Miałam Wam już wcześniej napisać. Do października posiadacze legalnego Windowsa dowolnej wersji mogą otrzymać bezpłatnie najnowszy Windows10. To już ostateczny system operacyjny Microsoftu. Dalszych wersji nie będzie tylko aktualizacje. Kto ściągnie Win 10 będzie dostawał te aktualizacje. Każda z Was powinna mieć na pasku zadań białą ikonke Windowsa. Po kliknięciu w nią można zarejestrować się jako chętna do pobrania bezpłatnego pliku. Po zarejestrowaniu trzeba czekać na powiadomienie, że Windows dla waszego komputera jest gotowy do pobrania (w postaci linku) Nie wahajcie się - zróbcie to. Win 10 jest naprawde dobrym systemem. Warto jednak aby zainstalował Wam ktoś obeznany z tematem bo trzeba to sprytnie zrobić: najpierw zaktualizować wszystkie sterowniki a dopiero potem instalować Win10. Faceci lub entuzjaści komputerowi poradzą sobie spokojnie wystarczy poprosić męża, sąsiada, syna, kolege lub faceta z serwisu. Zulko nie wahaj sie - pobierz jak będziesz miała podany link i postępuj zgodnie z instrukcjami lub poproś kogoś. Win10 ma juz wszystkie poprawki i Microsoft przywrócił Menu Start, którego najbardziej podobno ludziom brakowało. Mnie się ósemka bardzo podoba i wchodze w dziesiątkę bez oporów. Te zmiany są nieuniknione. Nareszcie Microsoft robi tak jak MAC który każdy nowy system daje użytkownikom bezpłatnie. A Windowsa każdą wersje trzeba było kupić i ludzie piracili bezwstydnie. Win 10 jest dopracowany i bardzo przyjazny. 🌻 Terixiu a ja wyglądałam i czekałam na perseidy i nie doczekałam sie - z naszego okna nic nie zobaczyłam a wychodzić mi sie nie chciało. No i w nocy mi się śniły! :P:P:P Wyjrzałam we śnie przez okno i sobaczyłam piękny kolorowy opad perseidów jak literki w matrixie :D:D:D coś pięknego! Zawołałam do syna: chodź zobacz! i on podszedł do okna i drugi raz w tym śnie ujrzałam opadające w dół na całym niebie lawiny literek z matrixa! :D:D:P tak to jest jak sie ma nas.ane we łbie :P:P:P Dobranoc Dziewczynki a do tematu Win10 wrócimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziś taka niedzielna sobota;) cicho, spokojnie, nikt się nigdzie nie spieszy, takie dwie niedziele w kupie;) w nocy trochę pobłyskało i popadało, ale słabiutko jakoś, bo chodząc rano z panną F natknęłam się raptem na dwie kałuże na krzyż;):P niektóre drzewa na gwałt gubią liście - susza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dzisiaj mnie przypadł zaszczyt zaserwowania śniadanka? zatem włala: kiełbaska pieprzowa (coś jak polska surowa) na gorąco, do tego ciabata z masełkiem i sałatka z ogródkowych pomidorów z cebulką, herbata, mniam:) smacznego:) na kawkę zaprosi kolejna dziewczyna, bo ja nie pijam i nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dobrze słyszałam, że dziś jeden z ostatnich dni gdzie 30 na termometrze? już się cieszę, mogłoby zostać 25, cieplutko w dzień, deszcz w nocy, heh byłoby pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zulka dzięki za śniadanie👄 Z twojego śniadania skorzystał M, a ja zrobiłam jajecznicę w mikrofali, bez smażenia, bez tłuszczu :D Tak Zulka dzisiaj mamy ostatni dzień z przekroczoną 30. od jutra zaczynamy normalnie funkcjonować, a już w ogóle luksus będzie od wtorku. Tekla pewnie już po śniadaniu wyruszyła w drogę powrotną, szerokiej drogi❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam podać kawę:P (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Szafirka nie moja, a też czuję się wzburzona, jak kuzynka bez pytania mogła zwinąć kociaka:o pewnie będzie na gospodarstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️dziewczyny pozdrawiam❤️ Dziś mam wolne jutro do pracy. W pracy fajnie koleżanki tez ok szef tez. Seniorzy fajne dziadki i babcie ja się nie pytam ,a oni już wywiad przeprowadzili u szefa czy zostanę ,bo jestem miła uśmiechnięta i pogadam z nimi przyniosę co chcą. Śniadania i kolację robimy a obiady nam przywożą z dobrej restauracji ,bo byłam z m na obiadku i kolacji tam. Na razie po 8godzin robię, potem na 12.Minąl tydzień jak tam robię. Wczoraj miałam przygodę ,baba wyszła na jezdnie gdzie nie ma pasów ja zwolniłam ,a za mną panowie kogutem prywatnym autem ,ze za wolno jechałam ,przecież musiałam puści kobietę, potem wymyślili ,że jestem nie trzeźwa ,bo żadne urządzenie na początku nie działam aż wyciągli tradycyjne i wyszło zero. Ręce nogi mi się trzęsły, ale nic sprawdzili oddali dokumenty żadnego mandatu nie dostałam , ale strachu się na jadłam. Miłego świętowania. Trzymajcie się.pa 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w tym świątecznym, pięknym, słonecznym i gorącym dniu.👄 No jest święto więc mam wreszcie czas by zajrzeć;) Zulka No z ręką na sercu napiszę ze nie wiem w kiedy będą dalsze opowieści o Pradze i fotki a to dlatego że jak pisałam zaczęło mi się nowe długo oczekiwane zajęcie. Nie pisałam nic wcześniej bo bałam się zapeszyć pewnie pamiętacie jakie miałam przejścia z planami rozbudowy domu.Ciut to trwało ale dzięki uporowi i mozolnej he,he pracy udało się pozałatwiać sprawy,zrobić projekt budowlany i teraz czekamy na pozwolenie. Tyle się trąbiło w telewizji o nowym prawie budowlanym,które usprawni działania i budowę będzie można zrobić tylko na zgłoszenie.No ale jak się okazuje w praktyce dobudowa kotłowni i zmiana dachu tylko za pozwoleniem.Ja normalnie już tego nie ogarniam. Gdybym chciała postawić nowy dom,mogę tylko ten fakt zgłosić.Ale mała dobudowa do już istniejącego budynku nie kolidująca ani z drogą ani z sąsiednimi działkami bo od strony dużego podwórka,już wymaga pozwolenia na budowę.No ale dobra projekt wykonany złożony w odpowiednim urzędzie teraz czekamy na pozwolenie,mam nadzieję ze dadzą i nie wymyślą znów czegoś nowego.A było tych utrudnień trochę>:( Na projekt od architekta także czekaliśmy dwa miesiące dłużej jak obiecał,normalnie cierpliwość trzeba mieć jak diabli😭 No i w związku z tym naszym wielkim hi,hi projektem tuż po powrocie z Pragi i nawet już przed,mieliśmy masę sprzątania na strychu.W sumie zajęło nam to dwa tygodnie.Gdyby nie upał pewnie wszystko poszło by szybciej ale niestety robiliśmy to tylko bladym świtem w godzinach od 5 do 11 bo później niestety się nie dało.Dach kryty blachą i temperatury nawet rankiem sięgały 30 stopni.Dopiero wczoraj zakończyliśmy ten etap porządków no i mogę świętować:). Pewnie pomyślicie sobie ile można sprzątać strych domu?.No ale nasz strych to wielkie wielopokoleniowe składowisko.Wcześniej mieszkali w nim pradziadkowie ,potem dziadkowie,teraz rodzice no i my.Zawsze wszyscy zwozili tam klamoty które szkoda było wyrzucić bo jeszcze komuś coś się może przydać a w efekcie zostawały tam już na stałe,zapomniane i niepotrzebne.Na dokładkę strych ocieplony był plewami,takie niegdyś panowały praktyki.Wszystko to pięknie wymieszane ze starymi gazetami,butami i licho wie jeszcze z czym?.Na koniec mieliśmy więc pracę najgorszą przesiewanie tych plew w kurzu i okropnym upale.Teraz wszystko nas swędzi ale satysfakcja z wykonanej pracy ogromna:D. No i będę Was prosiła o ogromne trzymanie za mnie kciuków by urząd wydał pozwolenie i by udało nam się jeszcze przed zimą zacząć pracę.Chyba nie dożyłabym do wiosny:( Ogród mam przez to wszystko zaniedbany.Nie wiem jak ja podołam już trzeba mi wyrywać cebulę bo kompletnie uschła no i nie wiem czy ją w tym chwaście znajdę:p. Susza suszą a chwasty zawsze rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko No nie dziwię się Tobie ja także bardzo boję się policjantów,ba nie lubię krokodyli.Nie wiem dlaczego ta awersja nie mam jakichś szczególnych powodów ale jakoś tak mam,zatem nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spadające perseidy obserwowałam.Córka mnie wyciągnęła a broniłam się jak wszyscy diabli.Byłam zmęczona po ciężkim dniu i nic mi się nie chciało.No ale poszłam i nie żałuję bo z pół godzinki stałam z zadartym łbem a zobaczyłam 5 spadających gwiazd.Ale marzenia nie pomyślałam,na to już sił zabrakło:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko Jak piszesz o swoich objawach to może być kilka przyczyn.Raz grypa żołądkowa,dwa zatrucie pomidorami czy śliwkami,jeśli były kupione,trzy podczas takich upałów bardzo łatwo się czymś podtruć.A ja przypominam sobie jak chorowałam po pomidorach które przyniósł mój M od swojego kolegi.Pojadłam sporo bo lubię i wtedy miałam tak jak Ty.Wysoka temperatura, ból wszystkich kości a zwłaszcza pleców,ból burza.Przeleżałam w łóżku trzy dni ale to było nic,bo kolega darczyńca owych pryskanych pomidorków trafił do szpitala.Za dużo było oprysków no i jak się ciut przesadziło z ilością zjedzonych pomidorów najzwyczajniej w świecie dostawało się zatrucia.Dobrze że u mnie tylko ja jako pierwsza dogodziłam sobie bezwstydnie dlatego na czas zrozumiałam że coś z nimi nie tak i nie uraczyłam reszty rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Gorąco i duchota 😭 U mnie do wtorku nie przewidują zmian...ledwie dycham...nogi jak u słonia.. Może jeszcze się jakoś zobaczymy w czytelni...mam nadzieję, że nie zejdę :-p ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam Stawiam herbatkę inkę i kawusię UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Lece do pracy. Miłej niedzieli❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄Przyjemnej pracy. Teraz śniadanie półmisek wędlin drobiowych, sałatka z mazzarelli pomidora i zielonych oliwek, pieczywo, masło. Smacznego:D Tekla wróciłaś już, jak minęła podróż? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczorek. U mnie pada od wczoraj i chce sie zyc. Staram sie pomalu likwidowac szkody suszy i upalow. Zaczelam od wlosow i stop. Wlasnie siedze z workiem nylonowym na glowie i domowym majonezem na wlosach:P Strasznie zniszczyly mi sie wlosy przez to upalne lato. A prawie wszystkie odzywki sa z silikonem. Kupilam olejek aragonowy do wlosow bo slyszalam ze jest to dobre, czytam a tu tez jest silikon w skladzie:O Zrobilam wiec sobie maseczke domowa. Ukrecilam zoltko zu oliwa, dodalam ciut soku z cytryny. Z pieprzu i soli zrezygnowalam. Ciekawe tylko jak splucze ten olej z glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wytrwajcie dziewczyny, nie dawajcie sie upalom. Pewnie za dzien, dwa deszczyk juz dojdzie do Was. Dobranoc. Ide splukiwac olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×