Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poznać czy facet jest oszustem na portalu randkowym?

Polecane posty

Gość Heniuś
"Jak sprawdzić czy facet jest oszustem matrymonialnym" - to proste, trzeba zacząć od sprawdzenia, czy ma konta/anonse na portalach randkowych. Żoneczka kumpla tak się nabrała, znalazła anons gdzie facet był niby biznesmenem, a jeździł starą szpachlą i mieszkał z matką :) W dodatku brzydal i kurd**el :) 99% bab chcących żyć ponad stan tak kończy - jak się jest pasztetem internetowym a chce skonsumować realne ciacho to pozostaje tylko wydawać kasę na zaklęcia miłosne, haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to robiłam tak na skanie szukałam znajomych i jak już poznałam kogoś to z drugiej karty pisałam z innego nicku jeśli mówił to samo to znaczy że był uczciwy jeśli mi co innego gadał a na drugiej karcie co innego znaczy oszust krętacz chcesz go sprawdzić ? miej dwa nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już te wszystkie zagrywki zastosowałam....Kiedy pisałam pod innym nickiem nie odpowiadał w ogóle.Tak jakby tam nie wchodził.Nawet wystawiłam trefny anons i pisali stali bywalcy,a on się nie odezwał ani razu.Zresztą jak dla mnie temat jest już zamknięty,żyję tu i teraz,dniem dzisiejszym,skupiam się na sobie...Nie będę sobie zaprzątać więcej tym głowy...Wczoraj napisałam,że gdyby się odezwał poszłabym go wyśmiać,a dzisiaj już nawet myśleć mi się o tym nie chce...Jestem dużą dziewczynką i umiem sobie w główce wszystko poukładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre podejście ja też mam gdzieś czy ten mój były Karolek się z kimś umawia i gdzie ma profile....szkoda czasu na palanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wweroniczka
Tak tamten wątek dotyczy Pawła.L .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WAŻNE! Ilona Różalska ostrzega: wkrótce zagłada atomowa USA i Londynu! Zobacz koniecznie na youtube: Wstrząsające proroctwo dla USA - US Embassy, Warsaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po c.h.u.j. szukasz faceta na portalu randkowym ja p******************.PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chwileczkę a gdzie go szukać?Na ulicy,w kościele, w parku?Nie,na portalu randkowym tylko nie można zakochiwac się w zdjęciach i pięknych słowach i zachować umiar.Jeżeli facet chce tylko pisać a do spotkania nie dochodzi to trzeba dać sobie spokój, szkoda czasu.W tym czasie można poznać kogoś innego. Ja mam 60 lat, spotkalam się z tyloma faceta i,że nie potrafię powiedzieć z iloma.W większości nie pamiętam ich imion,w większości byli to tylko jedno spotkanie,le było warto.Ja znalazlam odpowiedniego mężczyznę. Gdzie mialabym taki wybór, u znajomych poznalabym jednego, bylejakiego i nie mając widoków na poznanie następnego faceta,meczyłabym się z nim może do końca życia. Tylko na portalu randkowym, ale nie trzeba być desperatem.Obowiązuje zimna kalkulacja,miłość przyjdzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poznałem kobiety oszustki ,które podawały nr konta by facet wpłacił im sumkę na drogę i nigdy nie przyjechały a konto znikało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalach randkowych, ogłoszeniach typu Lento są sami oszuści. Szukają wszystkiego od kasy, darmowego mieszkania, wiktu i opierunku do jednorazowego seksu. Zawsze zakładaj dwa konta, dawaj dwa ogłoszenia z dwóch różnych maili bo Cię namierzą np. na Lento. A jak piszesz do faceta sama na jego profil, ogłoszenie to z dwóch kont, profili. Albo znajdź koleżankę na portalu randkowym i ona też pisze. Porównuj. Oni często piszą a raczej stosują opcję kopiuj/wklej. No i już wiesz z kim masz do czynienia. I weź pociesz się kobieto wolnością. Życie singielki jakiś czas po rozwodzie jest wspaniałe. A jak już brak Ci seksu to znajdź sobie niezobowiązującego ale jednego faceta dla seksu dla zdrowotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dwa tygodnie oficialnie rusza nowy portal aukcyjny mozesz kupic sprzedac zamienic zaloguj sie juz teraz i zacznij zarabiac naprawde niezle pieniądze lojalni24.pl/konto/koordynator_self/537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jakas nawiedzona jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wweroniczka
Jako właścicielska strony oszukana i administrator forum oszukane proszę was zwróćcie uwagę na 3 pierwszych zdjęciach w galerii na stronie oszukana eu Tomasza wiek 39l brązowe oczy. Pochodzi z polski z Gorzowa Wielkopolskiego na stałe podobno mieszka w Niemczech. To wyjątkowo podły i wyrachowany oszust nie działa sam pomaga mu Marek Ł. poszukiwany przez policje za oszustwo. Jeśli któraś z was go poznaje proszę o kontakt oszukana@autograf.pl zachowajcie zdrowy rozsadek nie wpłacajcie żadnych nie pożyczajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci powiem jako kobieta, która zna się trochę lepiej na wojskowości: nie istnieje nic takiego jak samolot taktyczny. Już to wystarczy, żeby zobaczyć, że to jakiś facet o bujnej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej ryzyko problemu zminimalizować u źródła, czyli korzystać ze sprawdzonych portali. Takim na pewno jest dyskoteka.co , sama korzystam i na oszusta nie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lento - randki i przyjaciele, to jest jedno z najgorszych bagien na jakie można trafić. Jakiś czas tam trafiłam przez przypadek będąc na innych kategoriach. Nawet nie przypuszczałam że tam jest takie coś i za darmo. Z ciekawości weszłam. Jak zobaczyłam większość tych ogłoszeń to pomyślałam na początku że ci ludzie sobie żarty robią. Później że większość to muszą być obcokrajowcy bo nie umieją pisać po Polsku poprawnie ze znajomością jakąkolwiek ortografii, już nie wspominam o gramatyce. Faceci szukają "przyjaciółek, koleżanek, znajomości na chwilę - dłuższą lub krótką". A w te ogłoszenia o miłości, związku na stałe i poszukiwaniach drugiej połówki i "bratniej duszy" nie mozna dawać wiary bo to są takie kłamstwa że aż oczy bolą. I kobiety się na to nabierają. A później kombinują i tracą energię i czas na to czy facet jest wobec nich szczery i lojalny. Czy ma inne na boku i czy faktycznie jest tym za kogo się podaje. Tam jest tylu ludzi róznych ludzi którzy w sposób chamski i bezczelny nawet pokazując swoje zdjęcia, swoje opisy konstruują tak jakby szukali osoby " ze Stepford". Takie osoby nie istnieją. Większość anonsów na Lento to jak życzenia do świetego Mikołaja. Cała lista wymieniona co by się chciało. A później co jakiś czas te same osoby znowu pod tymi samymi nazwami i zmienionymi, z tymi samymi zdjęciami lub bez wracają ponieważ nie istnieją ideały jakie sobie wymyślili i jakich szukają na Lento i pewnie na innych portalach. Że tak powiem, weszłam tam z ciekawości, spotkałam się z absolutnym chamstwem i kłamstwem oraz grubiaństwem. A mi szkoda czasu na historie pod tytułem "spotkajmy się jutro, ale dzisiaj nie mogę odpisać bo jestem na wakacjach ze swoją połówką która właśnie koło mnie siedzi i jesteśmy na Węgrzech", lub "W przyszłości chcę żebyś się do mnie przeniosła za granicę i na stałe zamieszkała ze mną"- ale faceta nie interesuje nic co dotyczy kobiety, ani wygląd, ani zainteresowania, ani praca. Kobiety przynajmniej te mądre które mają mózg w odpowiednim miejscu, a nie w majtkach - czyli różnią się definitywnie od płci męskiej - nie wierzcie w nic co widzicie, i tylko w połowę tego co słyszycie. Sercem się nie myśli, tylko mózgiem. Każdy opis na takim Lento jest po to żeby omotać. Rzadko kto pisze jakąś cząstkę prawdy o sobie i swojej sytuacji. Zawsze później w chamski sposób może odpisać "przecież my się nie znamy". I koniec. Po co się w takim bagnie grzebać. Kobiety jawnie o tym nawet pisały, faceci odpisywali bo najwidoczniej była jakaś wojna podjazdowa w tym bagienku. Na prawdę nie warto w takich miejscach siedzieć i sie umawiać bo tam nie ma poważnych ludzi którzy mają jakieś wartości. To takie Boordello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza sprawa to każ facetowi przesłać konkretną fotkę, np jak jest marynarce i trzyma butelkę z szamponem albo coś innego, ale żeby w necie takich fotek nie było. Od razu będzie wiadomo, czy ten z fotek wcześniejszych to rzeczywiście ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×