Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość groomer

Chciałbyś zarabiać na siebie i spokojniej żyć zróbmy coś razem

Polecane posty

Gość groomer

Ja mam talent ty warunki zróbmy to razem Jeśli chciałabyś i ty wreszcie zarabiać sam/a na siebie i zmienić coś w swoim życiu to możemy razem coś w tym temacie zadziałać i wspólnie założyć salonik dla piesków u ciebie w twoim miejscu zamieszkania. Wiem że w Hiszpanii jest ciężko z uzyskaniem stałej pracy więc założenie swojej działalności byłoby dobrym rozwiązaniem zapewniającym stałe dochody i spokojne życie Jestem dyplomowanym mistrzem w tym zawodzie z wieloletnim doświadczeniem i chętnie wyjadę z Polski choćby zaraz zrealizować z osobą zainteresowaną ten biznesik. Pracując ze mną nauczyłabyś się dobrze wykonywać ten zawód oszczędzając tym samym kilka tysięcy euro na zbędne kursy czy szkolenia w tym zakresie ,zresztą bez moich obecnych kwalifikacji jakie posiadam założenie tego typu usług w Hiszpanii jest podobno bardzo ciężkie Najważniejsza sprawa w tym biznesie to lokalizacja i posiadanie swojego lokalu lub domku w którym można wygospodarować jakieś pomieszczenie na salonik żeby nie inwestować chociaż przez pierwszy rok bo interes trzeba rozkręcić i zarabiać a nie nabijać komuś pieniądze z tytułu horrendalnych czynszów i kaucji. Chyba że masz własne pieniądze na pokrycie kosztów najmu lokalu i będziesz w stanie go opłacać przez pierwsze miesiące działalności. Według mojej wiedzy salony dla piesków w Hiszpanii generują dość duże przychody i można spokojnie żyć z tej formy działalności gospodarczej ,jest to jeszcze dość niszowy zawód i jeśli jest poparty mistrzowskim wykonaniem które zapewniam to nie ma obaw o egzystencje i zadowolenie klientów. Ja posiadam oczywiście wszelkie sprzęty pewne meble i narzędzia do wykonywania tej pracy które przywiózł ewentualnie ze sobą. Moje oczekiwania które powinieneś spełnić to znajomość języka hiszpańskiego oraz zapewnienie mi zakwaterowania w początkowej fazie mojego pobytu myślę że 2-3 miesiące zupełnie wystarczy żeby stanąć na nogi oraz zapewnienie pewnych funduszy na reklamę salonu - przykładowo szyld, wizytówki, strona internetowa Jeśli jesteś zainteresowany/a tym tematem możemy rozwinąć swoją konwersacje w dalszym etapie. Proszę o wyłączny kontakt na mój e-mail groomer.partner@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×