Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

to co? szukamy tych co znaleźli punkt G.

Polecane posty

Gość gość
ja można Kojota z Koke pomylić? to 2 odmienne osobowości całkiem różni faceci Koka znam od dawna Kojota kilka dni ale jestem pewna że nie są tymi samymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jakie kojot może mieć spodkanie chyba tylko kolejna laskie wygrzmocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke - jak jest gromi w lozku? dobra jest? gałkę dobrze poleruje i z polykiem? ladna jest czy to stara raszpla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spinaj się Jacuś bo Pewna i tak da Najusiowi już od dawna są na @ lata za nim jak kot z pechezem a ty niepotrzebnie twardziela udajesz ona woli gładkich metroseksualnych pozerów jak Najuś pipuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie Naju, naju. A weźcie się wreszcie odwalcie. Piszę tutaj bezinteresownie i mam daleko ekstra męskie plemie, zwłaszcza stąd😴 czy wyraziłam się jasno wreszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to szło? :P Pewna: Naju czy mogę do Ciebie napisać? Naj odp Tak A w opisie NIE PRZECHODZĘ NA MAILE :D Faktycznie jesteś słowna jak chuj i masz wyj****e na k***sy z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli twoje słowa są gofno warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściera z Ciebie i szmacisz się na privie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peeewna i tak cie bede meczył az umre pamietaj o tym......p.s jestes innna rano inna wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna ale powiedz tak szczeze jestes wsciekla ze kojot zostal przez gromiego przygarniety a nie przez ciebie? a byl na wyciagniecie reki tylko gromingo wczesniej sie zorientowala ze to fajny facet niz ty bo jest madrzejsza slodzisz im teraz ale w glebi serca az cie sciska ze jest jej chcialas zagrac na dwa fronty z najusiem i kojotem w rezerwie ale kojot przebil wszystko i zanim sie zorientowalas to juz u innej w szafie siedzial a stado panienek chce go z tej szafy wyrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nikim o dziwo twa a jak pisze to nie mam tyle zdrowia co do ciebie......noz k***a podobasz mi sie........chuj z pomaranczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojot? Spoko jest, ale to tylko nik,.a sorry aż tak zdesperowana nie jestem by za NIKIEM latać:O O kojocie i Gromi zlego słowa nie powiem NIGDY! Zapamiętaj to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdziłaś że dałaś d**y k****arzowi Najowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×