Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

to co? szukamy tych co znaleźli punkt G.

Polecane posty

dobra idziemy wybacz mi plizzzz jak jeszcze raz to mnie nie znasz i chuj........Przepraszam za rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiektywna nadstaw mu popielnika i obiecaj loda a z 3 minutu rzuci gromiego i poleci do ciebie tylko maila mu podaj jak najusiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacek jak staniesz sie kojotem to pewna odda ci sie po 8 minutach jak bedziesz najusiem to po 3 dniach jak bedziesz soba to nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna,pojawia się jakiś kojot,ledwo kilka postów i już cyrki.Z daleka czuć pompowaniem człeka. Obiektywnie rzecz ujmując doopa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiertalaj sciero już od 3 stron wychodzisz i wyjść nie możesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiektywna czytaczka "nigdy nikogo nie hejtowałam a tylko wmieszałam się w tłum tego forum, nigdy nikogo nie obraziłam a obrazali mnie inni albo inne zazdrosne" X Jesteś pewna, że nie hejtowałaś i nie obrażałaś, przeczytaj sobie swoją wypowiedź pod moim adresem, zapytam się tylko czy Ty mnie w ogóle znasz? Jeśli mnie nie znasz, to nieuprawnione są Twoje teksty sugerujące, że jestem rzekomo zakłamanym człowiekiem itd, itd. Dla mnie takie poglądy w sytuacji gdy się kogoś nie zna, nie widziało na oczy, są niczym innym jak tylko hejtem, i obrażaniem. Przemyśl na drugi raz to co napiszesz, pamiętaj, oplucie człowieka jest banalne, kac moralny potrafi ciągnąć się niejeden wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Pewna a Wy nie myślicie o privie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tu sie szuka punktów g ? czy tych co go szukaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tio rano przeczytasz peewnie......najpierw musisz mi wybaczyyc potem jeszcze gory musze zdobyc pare litrow krwi stracic aby coos zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ikokej ale obiektywna pisała o najusiu a nie o tobie wiec po co wpierd....sz? niby siedisz u siebie na temacie pilnujac manekima a po tematach latasz pewnie tutaj tez jestes pod zmienionym nickiem podrywac panny ale nie masz szans kojota przebic i dupa cie boliz zalu jaki w porownaniu z nim mierny jestes sprawdzasz pewnie czy Olka z goscia albo w innym ubranku kojota nie wyrywa wyrywa i to jest potwiedzone und sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym temacie paranoja gości goni paranoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekcja pierwasza jak wyrwac ogryzka i ile czasu potrzeba? życiowy poradnik i porównania, podobieństwa i róznice Koke- kilka tygodni pisania poematów, rozprawek i opracowań, powieści Kojot- między 6 a 20 zdań a zaczyna się robić wilgotna i sama nalega lekcja druga ile czasu zajmuje wyrwanie kobiety? Koke- setki postów by poderwać słodką a dwa razy wiecej by wyrwać manekina Olkę Kojot-12 zdań by zauroczyć gromi, 14 by wyrwać pewną, 22 by gromi się zakochała, około 60 by 50 kobiet z ero za nim szalało Ilość hejtu Koke- kilka tysięcy i ciągle rośnie Kojot-policzalne na jednej ręce i ciagle ubywa I kto teraz powie że Koke to Kojot? nie porównujmy wróbla z sokołem choć wróbel chce udawać barwnego skowronka w białych spodniach a sokół wciąż udaje gołębia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale "Paprykarz" szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
francuska musisz poczekać aż Kojot wróci on ma taką moc że wystarczy że spokrzy na ciebie a już będziesz miała 4 orgazmy dlaczego 50 kobiet tu za nim lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 ? kojot powinien zmieni c nick na Grey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam inny ranking popularności z ero....ilośc wyrwanych dup Koke- 6 Najuś -4 wilk - 3 Jacek-2 Kojot-1 marnie kojot tu wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkürwie kokeja bo pajac zazdrosny ale dla nieogryza też mógłbym pisać epopeje żeby w niej zamoczyc :classic_cool: Kokej słyszysz?zjeżdżam pod twoją love:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×