Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest że patologie są takie płodne

Polecane posty

Gość gość
, przez całą ciążę nie była u ginekologa, a jak była to w jakimś obskurnym gabinecie na NFZ, nie robiła USG, a z badań ewentualnie darmową morfologię, rodzi sama w domu zdrowe dziecko? xx Kochana , to wedlug ciebie jestem wzorcowa patologia :D Przez calą ciaze widzialam RAZ lekarza, ciąze prowadzila połozna, badan tylko podstawowe i 3 razy w ciagu ciązy, usg JEDNO w 13 tygodniu. Urodziłam sama, w domu z polozna zdrowe dziecko :D To jest własnie normalnosc, nie tryliony badan, L4 od kreski na tescie i usg na kadej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę tak to czytam i wiecie co? moja sąsiadka 5 dzieci pracująca kobieta mąż normalny pracujący ' dzieci zdrowe nigdy nie widziałam ich ani pijanych czy z fajką w pysku normalni ludzie młodzi koło 40 mam rozumieć że w waszym pojmowaniu to patologia ??? nie rozumiem ja tam za czyjąś dupą nie latam :-) ale chyba naprawdę ten temat założyła jakaś zdesperowana serduszkująca staraczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super power
Dużo zależy od mocy nasienia. Moje jest zaj/ebiste. Jedna kobieta mówiła, że nic nie będzie, bo to nie ten cykl. Zamieszałem kijem w stawie i bach jest córa. Następna mówiła, że ma jajowud tylko jeden sprawny i już zaczęła przekwitać i lekarka powiedziała, że tylko cudem zajdzie w ciążę. Znowu kija do stawu i już mam 2x500zł alimentów i dwie wspaniałe córki, które kocham nad życie. A kiedy w trakcie figli strzelba wypaliła i mimo, że pocisk nie powinien tak daleko polecieć i trafił w oko tą od jajnika, to do wieczora ją oko piekło. Moje nasienie bije na łeb v-power z CPN-u :-) Gdyby, która chciała, to jeszcze na jedne alimenty mnie stać. A nóż chłopak się trafi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha super power jestes the best! ja mysle ze powinienes zostac zawodowym dawca nasienia:D zbijesz miliony i uratujesz nasz gatunek od wymarcia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super power :-D:-D:-D:-D CUDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super power
Co ty! Nie wyrobie na alimenty. Sorry za byka w jajowodzie, dopiero teraz dostrzegłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez całą ciążę nie była u ginekologa, a jak była to w jakimś obskurnym gabinecie na NFZ, nie robiła USG, a z badań ewentualnie darmową morfologię, rodzi sama w domu zdrowe dziecko? xx Kochana , to wedlug ciebie jestem wzorcowa patologia smiech.gif Przez calą ciaze widzialam RAZ lekarza, ciąze prowadzila połozna, badan tylko podstawowe i 3 razy w ciagu ciązy, usg JEDNO w 13 tygodniu. Urodziłam sama, w domu z polozna zdrowe dziecko smiech.gif To jest własnie normalnosc, nie tryliony badan, L4 od kreski na tescie i usg na kadej wizycie. xxx hej hej ja tez tak mialam prowadzona ciaze , raz wizyta lekarska pozniej tylko polozna , mialam jedno USG , urodzilam fakt w szpitalu bo mialam planowane cc pracowalam do 8 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama chcialabym to wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia najważniejsze się RUCH/A a nie narzeka że w ciąże nie zachodzi. Nie rozumie jak po latach nie można zajść w ciąże, to dopiero patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA HA Patologia to czeka na bachora do 40 roku życia .Patologia niby kształcona a nie wie co jest klimakterium i kiedy przychodzą pierwsze symptomy .Patologia wypisuje tu bzdury że kobieta w wieku babciowym jest jeszcze młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tego nie rozumiem,patologia płodna jak kroliki,rodza dzieci zeby potem te dzieci zamiast milosci i opieki przezywaly najgorszy horror w rodzinie,bol cierpienie brak ciepla poczucia bezpieczenstwa traumy zostawiajace slad na cale zycie i powodujace powazne zaburzenia psychiczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madrzy, wykształceni, i ciężko im nawet o jedno dziecko, starają się, walczą i nic, muszą kombinować z in vitro. x a na co mi mądrzy i wykształceni hitlerowcy, którzy dokonują selekcji zarodków? niech se ta dzietna będzie i głupia, ja wyżej jednak stawiam moralność, więc jeśli bezpłód jest za aborcją (w trakcie in vitro) to oznacza, że natura zdecydowała dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patologia najważniejsze się RUCH/A a nie narzeka że w ciąże nie zachodzi. Nie rozumie jak po latach nie można zajść w ciąże, to dopiero patologia. x no właśnie:D jakby nazywacie patologią coś co jest normą droga kobieto postępowa:D jak chcesz mieć dzieci to nie idź na kafe z jadem, odstaw prochy, odstaw k***sy klientów, znajdź se k***a normalnego męża i wtedy, ze stałym partnerem, bez chemii (nie zpomnij powyjmować spiral z siebie) też zaciążysz (to znaczy staniesz się patologią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten atak na rodzinę jest po prostu zatrważający zamkną pysk, postępowe szczekaczki, opłacane przez peło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patola to matka w wieku babciowym na wywiadowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwasty też rosną w ogrodzie bez żadnej pielęgnacji, a jak ciężko jest się ich pozbyć. Porównajcie to z patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra i jej mąż wykształceni ludzie, chcieli mieć dziecko po roku małżeństwa a tymczasem zaszła dopiero po pięciu latach od ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo o to chodzi naturze. Inteligentni ludzie tak na prawdę nie chcą mieć bachorów. Nie potępiam wiary w reinkarnację. Ale życie w tym wcieleniu mamy tylko jedno. Na co przez 3 lata taplać się w gownie, przy dwójce już przez 6 lat, użerać się z dorastającymi nastolatkami, a później zostać za to wszystko kopniętym w dupę? Wiem, nie wszędzie tak jest, są normalne i fajne rodziny. Ale nie ma sensu się oszukiwać-dobrych ludzi, nastolatków, spokojnych dzieci, jest bardzo mało. Muszą istnieć tępe jednostki-oczywiście w przerażającej większości. Dlatego trawmy jako gatunek. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×