Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiiikkkus

Zapraszam tych z art. w Fakcie o Wiktorii

Polecane posty

Gość Milena Gryz
h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zb
Narobił też przykrości rodzinie ujawniając pewne zdarzenia i też nie chcą dalej ciągnąć tej farsy. Nie ma dostępu też do wyników i przesłuchań policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkside
dominika, ktory komentarz? ja pamietam ktos kiedys dał linka z fb, gdzie byl komentarz nt tego browaru i tego co tam sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie linka do tej dyskusji w fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaDominika
Usunęli mój komentarz na Fakcie, dlatego nie wiem, czy może to faktycznie mieć związek ze sprawą. Kiedyś ktoś pod artykułem na se.pl napisał, że jest mężczyzna mieszkający obok Browaru koło którego Wiktoria najprawdopodobniej przechodziła. Mieszka z synami i córką chyba trochę starszą od Wiktorii. Pozwalał on nocować córki koleżankom i je tam molestował, gwałcił, z synem je naciągali i przetrzymywali. Ponoć jeździł autem i zapraszał młode dziewczyny do siebie i proponował podwózkę. I są świadkowie, którzy to potwierdzają, dziewczyny, które były ofiarami. Policja nic nie zrobiła w tej sprawie, z tego co ktoś napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkside
o wlasnie o to mi chodziło...padły tam nawet nazwiska, ludzie o tym wiedza i nic nie robia... moze dlatego ten temat Browaru jest taki drazliwy? zapamietałam jedno nazwisko dziewczyny Karolina Fray..troche podobne no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaDominika
Wiem, że ten mężczyzna ma na imię Tadeusz. Tylko tyle zapamiętałam. Podejrzewam, że ten komentarz został również usunięty z se.pl, a i ktoś go skopiował z portalu nasza-klasa. A szczerze, to ja już nie mam cierpliwości do tej sprawy. Codziennie wchodzę i przetrzepuję internet z nadzieją, że znajdę nagłówek "Znaleźli mordercę Wiktorii", a tu klapa. Ciekawe czy już coś mają. Ktoś pisał na Fakcie, że dziękuje policji i że się dowiemy, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaemilka
Tak czytałam to wcześniej,ktoś się mocno rozpisywał drukowanymi literami.Pytanie jedno-molestowane i gwałcone dziewczyny nie zgłosiły tego nigdzie? Przecież to niemożliwe żeby ktoś był tak bezkarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkakropkaa
Sporo osob tez pisalo ze ten budynek to ruiny i ze nikt tam nie mieszka. Na Street view tez to tak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaemilka
Dominika ktoś tak napisał mniej więcej...ale szczerze,mama Wiktorii w wywiadzie prawie na każde pytanie odpowiadała że nawet im prokuratura nie mówi nic ze względu no dobro śledztwa.To niby skąd przypadkowa osoba na forum może coś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zb
Może Wiki była właśnie na tej imprezie o której była mowa z Karoliną, a jakiś dres usłyszał, że wiki zaprosiła do swojego domu i będzie ją odprowadzać na PKP. Moje pytania do Karoliny też były usuwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkside
emilka, no ja nie wiem jakie to tam towarzystwo sie zbierało, podobno patologia, nie wiem tez czy te dziewczyny byly molestowane czy po prostu sobie tak zarabiały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zb
Kropka tam zostały budynki po browarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkakropkaa
zb, zamieszkane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaDominika
Jasne Emilka, ja nie twierdzę, że tak to własnie jest sprawca, tylko, że może mieć jakieś powiązanie ;). A i ponoć dziewczyny to zgłaszały, a Policja się wypięła, były podane nawet ich nazwiska żeby z nimi o tym porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zb
Kropka tak mieszkalne i było powiedziane że zamieszkuje to patologia. Opisano tego faceta że jeździ tirem i ma czerwoną Skodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaDominika
zb tak dokładnie, ale to możemy sobie gdybać i możować, czekajmy na informację z prokuratury, bo Rutkowski to chyba nic już więcej nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaemilka
Kurczę jeśli faktycznie,to smutne to,że policja nie zareagowała.Pewnie dziewczynki z dobrych domów tam nie chodziły,tylko właśnie z jakichś patologicznych...Smutne to.Ale wiecie co Wam powiem?Że wczoraj jechałam pociągiem z koleżanką,obie z dziećmi. I jechali w następnym przedziale dwaj faceci-a`la dresy,a`la skini-wyobraźcie sobie,że stali z twarzą i dłońmi przyklejonymi do szyby i wybałuszonymi oczami tak na nas patrzyli...naprawdę jak psychopaci,jak zwierzęta,że aż przemknęło mi przez myśl,ze gdyby mieli pewność że pociąg jest pusty,bez ludzi,to mogłoby to się skończyć gwałtem,i chyba nawet nic by sobie z naszych dzieciaków nie robili.Wtedy przyszła mi do głowy Wiki, na każdym kroku spotykamy psycholi,i że może ona również kogoś takiego spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaDominika
Przydałaby nam się osoba z Krapkowic, może M tu zajrzy? Byc moze w prasie coś będzie Krapkowickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adc
Rowniez pamietam wypowiedz na forum , ktos pocisnal ladnie nazwiskami , za jakis czas chciałam powrócić do wypowiedzi , niestety nie odnalazlam , odnośnie tych przypadkowych podwozek to coś ciekawego wyczytalam , co prawda stare to ,ale ponoc zdarzalo sie wcześniej , jak i pożniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adc
Anna Świątek Pojawiła się taka wiadomość. "Ktos napisał cos takiego... Nie wiem do kogo mam się zwrócić,a bardzo chcę pomóc w poszukiwaniu Wiktorii.Sama straciłam syna więc mogę się domyślać co czują teraz jej rodzice.Nie znam ich i nie znam Wiktorii,ale bardzo mnie to poruszyło .Piszę do Ciebie bo zauważyłam,że mocno się angażujesz w jej poszukiwanie.Nie wiem jaki masz stosunek do jasnowidzów,ale mam znajomą,która widzi i czuje pewne rzeczy.Po obejrzeniu Wiktorii zdjęcia napisała,że ona najprawdopodobniej jeszcze żyje,ale jest przetrzymywana w jakimś jednorodzinnym domu przez starszego samotnego mężczyznę.Ma on lekko siwe,kręcone włosy i zarost,50-60 lat,srebrny duży samochód podobny do karawanu. Dom jest zadbany,elegancki,znajduje się przed nim metalowa brama,zdobiona z półokrągłą górą.Jest to blisko miejsca jej zaginięcia,są tam same domki jednorodzinne. Przetrzymuje ją w piwnicy.Widzi również,że ją uprowadził jakiś chłopak w dresie z kapturem,który ją tam wciągną siłą.Nie wiem na ile to jest realne,ale ona rzadko się myli.Może da to jakieś wskazówki w jej poszukiwaniu,może komuś coś się skojarzy i uda się ją jeszcze uratować .Zastanawiałam się czy napisać do jej mamy,ale nie chciałam jej niepokoić.Nie wiem czy to co napisałam się przyda,ale może akurat jakiś szczegół w poszukiwaniu Wiktorii pomoże" W poniedziałek 9.03 ok godz 13.00 młoda dziewczyna idąca z Krapkowic do Otmętu została zatrzymana z propozycją podwiezienia. Opisuje mężczyzne, starszy ok. 50 lat, siwe włosy, samochód duży czerwony bus. Niedaleko jest Shell, mają monitoring. Może jasnowidz ma racje. Opis się zgadza. Poza kolorem auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaemilka
znalazłam! musicie wejść sami,bo uznaje mi treść jako spam. http://www.polskatimes .pl/artykul/3798595,wiktoria-cichocka-zostala-zamordowana-nagroda-za-wskazanie-sprawcy-matka-morderca-znal-wiktorie,id,t.html?cookie=1 usuńcie spację po "polskatimes" i zjedźcie na dół na komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkakropkaa
a odnosnie blogow...jak dzis o tym pisalam to kazdy koment mi usuwali. Wszyscy tutaj obecni mieli tą watpliwą przyjemnosc zapoznania sie? nie twierdze ze te kolezanki maja cos wspolnego z ta sprawa ale sa zbyt pewne siebie, zaloby po kolezance nie widac( pisza o koncertach, chociazby w miniony weekend czy jakos tak) no i nazwaly piszacych pod artykulsm faktu idiotami....to juz przesada!!! (Na asku jednej z nich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaemilka
czytałam ten ask,obnoszą się jakby były gwiazdami,niech się tak nie cieszą bardzo i niech uważają bo je Wiktoria za nogi we śnie pociągnie!Takie wielkie koleżanki,nie wyobrażam sobie iść po tak krótkim czasie od pogrzebu na koncert..sumienie by mnie zjdało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna kawka
Też mi się wydaje, ze tamta wypowiedź, to było nakręcenie sensacji. Nawet paplające ozorem krce.pl nic nie napisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaemilka
zastanawia mnie to,że właśnie zauważyłam u tego P.... Ż... syna tego faceta o którym ktoś pisał że jest pedofilem,że pod jego zdjęciem koleżanki Wiki R.... wkleiła serduszko...dziwne to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkakropkaa
pod art. z Faktu wszystko zminusowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaemilka
koleżanka Wiki miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkakropkaa
Emilka, bardzo dziwne...czyli jesli sie znali to one mogly byc w tym miejscu wtedy (to jest zaraz obok pkp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaemilka
No właśnie znali się,a co najepsze-córce tego niby pedofila każde zdjęcie lajkuje kto ? D....W........ !śmierdzi to wszystko! Wątpię,żeby ktoś się posunął do takiego czegoś jak rzucanie nazwisk drukowanymi literami,gdyby to wyssał z palca... Policja powinna się zająć tą rodziną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×