Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiiikkkus

Zapraszam tych z art. w Fakcie o Wiktorii

Polecane posty

Gość gość
zareagował "co za Weronika", widać też taką reakcję na imię Karolina, choć to imię też występuje w tym opisie. Tam gościu nie boi się nawet podawać nazwisk, a więc to z pewnością prawda. Ciekawa czy mają to niby działkę. Zgłoś PRAVIK 24LATA dziś Adres WWW: [strona glowna] [usun cookies] Adres IP jest zmieniony! Ustawienia: Szyfruj adres WWW Szyfruj stronę Pokaż górną belkę Zezwól na cookies Nadpisuj cookies nowszymi Usuń tytuły stron Usuń skrypty Usuń obiekty flash itp. Kafeteria.pl PRAVIK 24LATA | Wyloguj DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Dyskusja ogólnaZapraszam tych z art. w Fakcie o Wiktorii Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Zapraszam tych z art. w Fakcie o Wiktorii Poprzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac. Zgłoś peefka dziś Moglbys sie bardziej wysilic, to bylo zalosne, zalosny faceciku. A jesli tak bardzo spodobal ci sie moj nick, ze musisz sie pode mnie podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac. Zgłoś peefka dziś Ktos usunal moja wizje, nie wiem dlaczego... Wklejam jeszcze raz, bo moze byc jakby potrzebna... Ciemnosc... Moja sypialnia... Rozlozone nogi... Jakby mezczyzna penetrujacy mnie jakby penisem... Zgłoś Ma 53 lata wygląda na 25! Polka zdradziła swój sekret skóry bez zmarszczek i za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac. Zgłoś peefka dziś Moglbys sie bardziej wysilic, to bylo zalosne, zalosny faceciku. A jesli tak bardzo spodobal ci sie moj nick, ze musisz sie pode mnie podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac. Zgłoś peefka dziś Ktos usunal moja wizje, nie wiem dlaczego... Wklejam jeszcze raz, bo moze byc jakby potrzebna... Ciemnosc... Moja sypialnia... Rozlozone nogi... Jakby mezczyzna penetrujacy mnie jakby penisem... Zgłoś Ma 53 lata wygląda na 25! Polka zdradziła swój sekret skóry bez zmarszczek i za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie na polskatimes?po numerze nie umiem znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę zostańcie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac. Zgłoś peefka dziś Moglbys sie bardziej wysilic, to bylo zalosne, zalosny faceciku. A jesli tak bardzo spodobal ci sie moj nick, ze musisz sie pode mnie podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac. Zgłoś peefka dziś Ktos usunal moja wizje, nie wiem dlaczego... Wklejam jeszcze raz, bo moze byc jakby potrzebna... Ciemnosc... Moja sypialnia... Rozlozone nogi... Jakby mezczyzna penetrujacy mnie jakby penisem... Zgłoś Ma 53 lata wygląda na 25! Polka zdradziła swój sekret skóry bez zmarszczek i za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zaglada c. Zgłoś peefka dziś Moglbys sie bardziej wysilic, to bylo zalosne, zalosny faceciku. A jesli tak bardzo spodobal ci sie moj nick, ze musisz sie pode mnie podszywac , to wez go sobie (zdziwiony, ze twoj klamliwy post zniknal?) Ja tez znikam i nie bede tu wiecej zagladac. Zgłoś peefka dziś Ktos usunal moja wizje, nie wiem dlaczego... Wklejam jeszcze raz, bo moze byc jakby potrzebna... Ciemnosc... Moja sypialnia... Rozlozone nogi... Jakby mezczyzna penetrujacy mnie jakby penisem... Zgłoś Ma 53 lata wygląda na 25! Polka zdradziła swój sekret skóry bez zmarszczek i za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam w prawym górnym rogu jest "wyszukaj na stronie"wpisz ten nr i znajdziesz artykuł o Wiktorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaDominika
Czy przenieśliście się na inne forum/czat? Widzę, że tu nie komentujecie, dajcie namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg1
wróciliśmy na fakt forum bo tu jakaś menda zatruwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dokładnie?mozna link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt Wiktoria Cichocka, ostatni artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej hipotezy nie da się wrzucić na tamto forum z niezrozumiałych dla mnie względów (nieudana pięciokrotna próba w wielogodzinnych odstępach czasowych): Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba jakiś świadek jakiś czas temu coś wspominał o W kłócącej się przy jakimś ciemnym samochodzie (BMW)? Może rzecz polegała na tym, że utrzymywała kontakt wirtualny z kimś, z kim postanowiła się w końcu spotkać, a osobą tą okaże się później właśnie seryjny zabójca, który za pośrednictwem internetu typuje swoje potencjalne ofiary wedle określonych cech? Może się z nim umówiła i w związku z tym wyszła z imprezy (dlatego chciała wyciągnąć koleżankę na spacer, by było jej raźniej?), on podjechał, chciał, by wsiadła do auta, a ona nie poczuła się pewnie, bo liczyła np na spacer i na obecność koleżanki i odmówiła, po czym nastąpiła ostrzejsza wymiana zdań. Odeszła, a potem on wyszedł i siłą ją wciągnął do tego auta? A może nie był sam i włączyła jej się czerwona lampka? Potem sms-y właśnie nabrały w swojej treści niepokojącego klimatu? Może wcześniej (przed spotkaniem) obadał teren, gdzie ukryć ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalem w fakcie o kolezance Wiktorii Karolinie F, nie weszlo Karolina F mowila , ze odprowadzila ja wiki na dworzec, okazalo sie ze poszly do chlopaka k.f. Mama Wiki mowila ze odprowadzala 2 kolezanki, gdzie ta 2 po drodze zaginela niewiadomo i kto to byl na moje pytania o droge ktora szly na dworzec nie odpowiedziala jak jej mozna wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkside
zazwyczaj jak poruszamy temat kolezanek np KF to jakos zaczyna sie robic nerwowo... albo usuwanie albo minusowanie, wie ze moze to byc tak jak w przypadku taty, ze pisalismy oskarzalismy ze to mogl byc on ale tu jest tyle niescislosci ze robi sie podejrzanie... mamy Wiki wtedy nie bylo w pl wiec ona nie wie jak bylo naprawde, pewnie po prostu usłyszala jedna z wersji... pierwsza wersja o imprezie bardzo szybko została zamieniona inną, tylko dlaczego? czy po to aby oddalic podejrzenia na kogos z imprezowiczów, czy moze aby rzucic podejrzenia na KF? tak tez przeciez moze byc... to zalezy ktora wersja jest prawdziwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje ze ona dobrze robi zmylki bo wyraznie mowiila o dworcu a nie sodze zeby mama nie dowiedziala sie prawdy od meza, kto poszedl z Wiki, tak kolezaneczki pokrecily wiadomosci za sie teraz nie da zlozyc w calosc. moze tez redakcja macza w tym palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe komu sie nudzi
ze tak zaśmiecate forum czyżby ktoś się bał że go oskarżają wychodzi nato że tak .trzeba było wiki nieupokarzac anie niestraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrzymali 17latka,wiecie kim był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie ze tez był na tej imprezie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiemy. Dupkiem którego wystawili starsi koledzy bojący się o własną dudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne,ze zginela za telefon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są adresy blogów tych koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego w fakcie sa usuniete all posty i nie da sie dodawac komentarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza wyborcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna kawka
Jesteście? :D Fakt widze poszedł na łatwiznę z komentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa działa ah cieszę się ze go złapali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×