Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość randoii

Ubrania dla niskich osób

Polecane posty

Gość randoii

Hej hej, macie może pomysły na stylizacje dla niskich osób? Mam 1,57m i niestety nie jestem super szczupłą osobą i szczerze mówiąc nie wiem jak się ubierać by wyglądać dobrze ;( Prosiłabym o jakieś rady co nosić a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś więcej o swojej figurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubieraj sie w smyku karzelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem podobnego wzrostu, szczupła i drobna i najlepiej wyglądam w spódnicach lub sukienkach taliowanych. Odpadają oversizowe worki, w spodniach tez czuję się średnio...obecne fasony mam wrażenie, ze skracają mi nogi. Wybieram taliowane płaszcze częściej niż krótkie kurtki, obcasy niekoniecznie...w każdym razie nie na co dzień, ale płaskie buty raczej w lekki szpic...optycznie wydłużają nogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randoii
umięśnione, masywne łydki, średnie uda, dosyć spory biust + tyłek :/ na szczęście płaski brzuch z obcasami jest ten problem ze wszystkie sa za duże i jedynie buty z paskiem jakoś mi się trzymają na nodze ale jak wiadomo to skraca bardzo noge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o buty, to myślę,że można znaleźć takie, których paski krzyżują się na podbiciu , jak w tych sandałach http://www.promod.pl/kobiety/buty/koturny/sandaly-damskie-na-koturnie-zolty-R2290300054.html Trzymają dobrze stopę i nie skracają optycznie nogi. Najlepszy kolor to beżowy, cielisty, albo w kolorze spodni czy rajstop. Spodnie z podwyższonym stanem o prostej ,ale nie za szerokiej nogawce ukryją masywne łydki i optycznie wydłużą sylwetkę. Zrezygnuj z obcisłych spodni , biodrówek o długości 3/4 lub 7/8. Najlepszy fason spódnicy czy sukienki to litera A , bez marszczeń i zakładek w pasie, na biodrach , a materiał miękki ,łagodnie spływający. Długość musisz sama wypróbować, podnosząc i opuszczając, aż znajdziesz taką, w której wyglądasz najlepiej. Wcięcie w talii możesz zaakcentować wąskim paseczkiem. Góry - koszulki, bluzki swetry z dekoltem w V , kopertowe lub rozpinane sięgające do najszerszego miejsca na biodrach. Dekolty pod szyję, łódkowe , zaokrąglone , koszulki na cieniutkich ramiączkach nie są dla ciebie. Monochromatyczne zestawy , czyli w odcieniach jednego koloru optycznie wydłużają sylwetkę i nie musi być to rzekomo wyszczuplająca czerń :) Unikaj dużych wzorów, kolorystycznych kontrastów , które przecinają sylwetkę. Polub długie naszyjniki i szaliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam napisać o pionowych paskach, które optycznie wydłużają i wysmuklają sylwetkę. Tu masz idealną stylizację : spodnie z kantem i koszula w cienkie paski z wycięciem w serek i czarnym wykończeniem przy zapięciu ( kolejna , korzystna pionowa linia )http://www.balladine.com/bluzki,bluzka-w-czarno-biale-paski-duet-woman,2-k-2112-39347-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem niska i wybieram sukienki taliowane, spódniczki z obciasłą bluzeczka czy jakieś legginsy i tuniki. Zerknij na stronkę sklepu Depare, tam znalazłam ubrania dla siebie http://depare.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×