Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mieszkanie z chłopakiem, ciężkie początki i rozpad związku

Polecane posty

Gość gość

hej, mam 23 lata a mój chłopak jest 2 lata starszy, jesteśmy razem od 4 lat, a od miesiąca mieszkamy razem, przez te 4 lata układało nam się świetnie i naprawdę go kochałam, po wspólnym zamieszkaniu trochę zaczęliśmy się kłócić no ale wiadomo że początki mogą być trudne, jednak to co się stało wczoraj spowodowało że wszelkie uczucia minęły, nagle przestałam mieć motylki w brzuchy, minęło pożądanie, z dnia na dzień skończyła się miłość zamówiliśmy wczoraj jakieś chińskie jedzenie na kolację i potem oglądaliśmy film, no i mój tż zaczął co trochę chodzić do toalety, zdziwiło mnie to i spytałam się go po co tam chodzi, a on mi powiedział że dostał biegunki nagle wszystko się zawaliło, przestałam go kochać, przestałam porządać, chcę prawdziwego faceta a nie jakiegoś obesrańca już powiedziałam mu że to koniec i że ma się wyprowadzić, 4 lata poszły się jebać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahaha szkoda, że ty nie dostałaś biegunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to musi być fejk ... nie możliwe że takie pustaki istnieją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to manipulacja bo pomimo ideologicznego terroru wobec mężczyzn w krajach rozwiniętych to wątpię by jakakolwiek kończyła związek z takiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×