Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona00na

Skrytykowano mnie za...

Polecane posty

Gość gość
W przychodni? Krytyka w przychodni? No to ktoś pojechał po bandzie i to na pewno nie ty autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyło się zakryć i odejść kawałek. Trochę kultury, nikt nie ma ochoty oglądać nabrzmiałych zwisających piersi. No wybacz, w tv są ładniejsze piersi :) są kultury gdzie faktycznie kobiety nie posiadają biustonoszy. Ale co z tego? Nie ma co porównywać małej wioski w dżungli a Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyło zakryć się i odejść kawałek, nikt nie ma ochoty oglądać nabrzmiałych zwisających cycków. Troche kultury, to że macie dziecko nie znaczy że wam wszystko wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykryj się pieluchą albo jakąś chustką. To że karmisz nie znaczy że masz prawo w miejscu publicznym, nawet takim jakim jest przychodnia, pokazywać swoje nagie sutki. Odpowiedz sobie na pytanie, czy gdybyś nie karmiła, to wyciągnęłabyś swoją pierś ze stanika na środku ulicy? Można karmić piersią, ale dyskretnie, a nie, że najpierw wyciągasz pierś, a dopiero potem dziecko z wózka xx Po pierwsze autorka miała to dziecko na pewno na rękach, ponieważ była w przychodni, nie na spacerze, a dziecko nie ma pewnie więcej niż 3 miesiące. W przychodniach swoje trzeba odstać. Przychodnia to również miejsce gdzie nic co ludzkie nie jest obce, ludzie w poczekalni opowiadają o swoich dolegliwościach, sraniu, rzyganiu, ropiejących niegojących się ranach, więc cyc pełen pokarmu nie powinien być dziwny. "Czy wyciągnęłabyś, gdybyś nie karmiła". Ha ha ha ha... Wiesz co? Połowa polek chodzi w stringach, a połowa z tej połowy w biodrówkach. Jak tak ubrana się schylisz, czy kucniesz to pół rowa ci widać, o anusie nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, w jakich wy przychodniach bywacie? :D nie spotkałam się na szczęście z ludźmi którzy gadają o sraniu , hemoroidach :D a zawsze widzę jak kobiety mające małe dzieci mają butelki w pogotowiu, głupie pieprzenie że nie lubi z butelki, zgłodnieje to z butelki zje i basta, przestańcie cackać się z dziećmi :D rzadko która z cycka karmiła, ale wtedy odchodziła na bok zakryta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmiaca matkaa
teoretycznie mowi się ze kobiety karmiące wystawiają cyce,ale przecież karmiąc dziecko jak widziałam ostatnio kobiete nawet rąbka piersi nie ujrzałam, bo kobiety teraz robia to tak sprytnie,ze nie wystawiają piersi na pokaz jak to inni się wyrazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie sprawy i sytuacje w życiu w których miejsca publiczne stają się naszymi prywatnymi i nie powinniśmy dostrzegać w nich innych ludzi. Karmienie dziecka jest taką sytuacją właśnie! Wówczas można ci wywalić pierś i suta jak piszą inni i nakarmić dziecko a jesli ktoś na to patrzy, jest zwyczajnym zwyrodnialcem i zbokiem! Trzeba umieć pojmować świat i rozróżniać granice-to bardzo ważne. Jeśli się tego nie nauczysz wychowasz niewolnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani wyżej proszę nie wystawiać cyca z sutem tylko się zakryć i odejść, takie trudne? Nikt do was dostosowywał się nie będzie to wy macie się dostosować. Nawet w restauracji nie można zjeść przyjdzie matrona i cycki wystawia do karmienia, aż obsługa zwracała uwagę, goście zażenowani. WY święte krowy macie się dostosować i tyle! "3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiesz że pokoje dla matek karmiących w centrach handlowych powstały wyłącznie dla wygody dziecka? Jeśli Twoje dziecko nie potrzebuje ciszy i spokoju w czasie posiłku to masz prawo karmić je wszędzie gdzie przyjdzie ci na to ochota. Każdy kto widzi tego ,,nagiego cyca" jest zboczeńcem ponieważ dostrzega takie rzeczy a nie widzi innych istotniejszych. Takich podglądaczy niestety nie brakuje bo chorób psychicznych wciąż przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:33 Patrz w michę swoją a nie zaglądaj dziecku do talerza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac glosy podzielone a zatem...masz racje-mozesz karmic gdzie chcesz. Skoro polowa sadzi tak a druga inaczej tzn,ze nie ma instrukcji co do takich zachowan wiec karmimy jak,gdziei kiedy chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno nie widzieć jeśli wywalają swoje zwisy pod cudzym nosem, obrzydliwe. Zawsze upominam takie baby, zakrywajcie się do cholery albo won i butelka! Co wy macie z tym wywalaniem cycków? Może jeszcze gacie ściągajcie na widoku, a co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem matką, ale do cholery mam butelkę w pogotowiu, sama mam nieprzyjemność przebywać z takimi kobietami. To " wywalanie piersi" na widoku jest już zboczeniem i chorobą psychiczną. I jak ktoś napisał takich przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki służą do produkcji mleka, małe dziecko jest ssakiem, tak jak piesek czy kotek - one też podchodzą i piją kiedy chcą nie zważając na otoczenie. Śmieszni "nowocześni i postępowi" chyba nigdy nie zrozumieją, że takie są prawa natury. Nienaturalny to jest cycek na wierzchu w reklamie rajstop, a nie gdy matka karmi głodne dziecko -coś wam się pomyliło. Zresztą nie p/i/e/r/d/o/l/c/i/e tu o wywalonych cycach matek - zwykle sutek jest w ustach dziecka a resztę przysłania jego głowa i tetrowa pielucha - nic nie poradzę na waszą chorą wyobraźnię, skoro widzicie w niej obrzydliwe cycory z wielkimi sutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gdzie wy w ogóle widzicie te cycory wywalone wprost pod waszym nosem??? Ja NIGDY jeszcze czegoś takiego nie doświadczyłam. Widocznie niektórzy celowo wypatrują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To k***a karmcie w domu albo się zasłaniajcie do cholery :D czemu mam to nieszczęście trafiać na roznegliżowane mamuśki z cyckami na wierzchu, i ich to nie krępuje, a wyglądają naprawde obrzydliwie :D zacznijcie się zakrywać do cholery albo dawać z butli, j*******e mamuśki z watą zamiast mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się ZAWSZE zakrywałam, ale publicznie zdarzyło mi się karmić chyba tylko dwa razy, jak juz naprawdę nie było gdzie, odchodziłam w ustronne miejsce i zakrywałam cycek pieluchą - nie miałam ochoty na głupie spojrzenia, dla karmiącej matki to też krępujące. Ale NIGDY, przenigdy nie spotkałam baby z wywalonym cycem wprost nad moją głową :D bardzo tu przesadzacie w opisach. Częściej widuję pary liżące się i niemalże kopulujące na ławkach w parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wiele rzeczy brzydzi - grube baby w legginsach, spoceni ludzie w komunikacji publicznej, gacie wystające ze spodni, faceci szczający pod płotem, ludzie mlaszczący w restauracji i dłubiący sobie w zębach wykałaczką - a wy się tylko tych karmiących bab czepiacie i każcie ich dzieciom w kiblu konsumować, ot hipokryzja. babski cycek najbardziej odrażającą rzeczą w dziejach ludzkości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osób które popierają karmienie dzieci w miejscu publicznym czy jesli dziecko zrobi kupe i przy was zacznie matka przebierac tez bedziecie na tak? Najlepiej jakby to zrobila w restauracji pod waszym nosem kiedy spozywacie posiłek. Mysle ze za karmieniem są zboczeni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym tygodniu bylam z dzieckiem w szpitalu. Kobiecie plakalo dziecko ona odwrocila sie tylem do wszystkich i nakarmila je. Brawo dla kulturalnej młodej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto wam tak stale wywala te cyce przed nos? ja zawsze widzę tylko takie, co starają cię być dyskretne :D no i kupa a mleko to chyba jednak kolosalna różnica - ktoś, kto to porównuje, jest niespełna rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tu nie chodziło o porownanie mleka z kupą idioto. Skoro dziecko musi zjeść i obcy ludzie narażeni są na widok golizny to niech tolerują przebranie dziecka w miejscu publicznym. Przeciez dziecko nie moze siedzieć w kupie bo tez będzie plakac. A o przebieraniu w restauracji było głośno w tv jak wyprosili matke bo dziecko przebierala a obok siedzieli klienci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nazywaj mnie idiotką skoro dalej porównujesz sranie do jedzenia - chyba jest logiczne, że tylko debil będzie przewijał dziecko przy jedzących ludziach i to nie jest norma. Normą jest zrobić to w kiblu. Tak jak normą jest nakarmić dziecko mlekiem, gdy jest głodne. I przestań p/i/e/r/d/o/l/i/ć o goliźnie, bo więcej jej pokazują baby na plaży niż karmiąca cyckiem kobieta - wtedy widać tylko skrawek skóry, esteto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram tych ludzi. Mnbie obrzydza taki widok. Problemem było ściągnąć pokarm do butelki? Problemem było nakarmić dziecko przed wyjściem? No nie wiem czy masz tak dobrze zorganizowany czas jak piszesz. Ja tych ludzi popieram bo jak najbardziej karmienie dziecka jest naturalne ale jednak jakieś wyczucie smaku należy zachować. Mieszkam w Anglii i jest tu masa dzieci (po prostu jak szarańcza), w przychodniach i wszędzie wiszą plakaty, że tu można swobodnie karmić dziecko, ale jakoś nigdy nie widziałam aby jakaś kobieta wyjęła ostentacyjnie na środku korytarza doja. Każda kulturalnie do tego podchodzi. A w Polsce to jak dzikusy, dziecko jest głodne to na hurra wyjmujemy cycory i karmimy aby wszyscy widzieli z jaką to wyzwoloną kobietą mamy do czynienia. Mogłaś wyjść na korytarz, zasłonić się pieluchą. Jeśli ludzie zwrócili ci uwagę i zrobiła to więcej niż jedna osoba to znaczy, że coś w tym jednak było a ty zamiast się oburzać powinnaś się zastanowić nad sobą. No ale czego ja się po młodej matce spodziewam, jak to Mucha niegdyś mówiła "pieluchowe zapalenie mózgu" i nic więcej, liczą się cycki, mleko, pielucha, kupa no i to by było na tyle dla takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogóle to uważam, że przypieprzacie się do tego karmienia tylko dla czystej zasady, podejrzewam że nawet na plaży nudystów karmiąca baba by was obrzydzała - macie coś z deklem. Mnie obrzydza widok gołych stóp z grzybicą - wysłuchacie mnie i je osłonicie latem, bym nie musiała być narażona na ten widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nadal nie rozumiesz ja pier.... Chodzi o to ze w tej i w tej sytuacji dziecko płacze. Jeśli chcesz miec spokojne dziecko trzeba je nakarmic ale przebrac tez. Jesli zalezy na dobru dziecka to zgadzasz sie i w jednej i drugiej sytuacji. Ale ty nie, bo na cudzy biust to z chęcią popatrzysz ale wachac kupe juz nie. Obie sytuacje są dla dobra dziecka. Tak jak ciebie obrzydza kupa tak innych obnazanie się. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kupę robi się w kiblu, a je w restauracji o jakim obnażaniu się mówisz? o skrawku gołej skóry przysłoniętym tetrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki wszystko doslownie traktuja. Naprwde trzeba miec niskie iq żeby kazac ludziom obcym ogladac swoje cycory i wachac gowno bachora. To nie jest wies na wsi sobie robcie takie numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ciebie nie obrzydza kawałek skóry tylko sama świadomość, że dziecko ssie pierś - takie to obrzydliwe, masakra. Zmień myślenie, bo to w psychice siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×