Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona00na

Skrytykowano mnie za...

Polecane posty

Gość gość
hahaha, właśnie jestem w ciąży i choć tego nie planowałam, to po przeczytaniu tego tematu chyba będę złośliwie wywalać swoje cycory na widok publiczny, bo bawi mnie wasze święte oburzenie na temat karmienia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wywalaj niech mąż wie jaka k****ice wziął za żonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nie oburza - możecie karmić nawet na środku supermarketu. Ja tylko tego nie rozumiem, taka intymna chwila, wywalana na widok publiczny. Ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dziecko przylapuje was podczas stosunku to tez sobie nie przerywacie i udajecie ze to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 - lecz swoją chorą wyobraźnię, jesteś psychiczny/na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do karmiących co byscie powiedzialy gdyby wasi faceci trzepaliby na widok fajnych lasek? No przecież trzeba byc tolerancyjnym wiec to jest potrzeba którą fecet chce juz teraz nawet jesli obserwują inne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a jak dziecko przylapuje was podczas stosunku to tez sobie nie przerywacie i udajecie ze to normalne?" xxx a ciebie dziecko często przyłapuje podczas stosunku? Bo mnie jeszcze nigdy nie przyłapało, kretynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:43 kolejny debil co nie potrafi rozróżnić potrzeby głodu u noworodka od popędu dorosłego człowieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:42 ale goły kootas jest ok? Twoja rodzinę trzeba leczyć. U mnie w domu sfery intymne są zakrywane i o dziwo nie mialam przypadku obnazania się. Moze was to podnieca? Zboczuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:45 głód dziecka? A wiesz co to jest butelka? A nie mozesz karmic dziecka w domu. Wypad z golizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty jesteś zboczona skoro nagość w kółko kojarzy ci się z seksem, ale nic na chorą głowę nie poradzę, więc żegnam zboczuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:48 ja nie karmię w miejscach publicznych, więc się nie unoś - nie mam ochoty wystawiać cycka na widok obcych gał wiem do czego służy butelka, u mnie jej rolę pełni pierś, mam tam zawsze ciepłe mleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krowa dojna z seksem? Nie kompromituj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze co za oburzenie, wszystkie te urazone widokiem, poczekajcie az same bedziecie miec dzieci i zmienicie poglady o 180 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mialam dziecko male i wychowalo się bez pokazywania. Jak szlam na szczepienie czy spacer to dziecko było zawsze najedzone. Nawet jak bylam u rodziny to wychodzilam na karmienie do drugiego pokoju. Trochę kultury dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.26 Kurcze ależ różni są ludzie. Też jestem matką i widok karmiącej matki to dla mnie najpiękniejszy z obrazów, tak mnie wzrusza że często mam ochotę wyciągnąć telefon i uwiecznić to na zdjęciu. Moim zdaniem jest to najwspanialsze co może kobietę spotkać. Mąż mi wiele razy zazdrościł tej więzi z naszym maleństwem, i że w ten sposób mam okazję dzieciątku ofiarować siebie. a a a ja piertole, ale debilka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nazywam się Zuzanna Kasterka. Pracuję w telewizji TVN Style, aktualnie przygotowuję program na temat kobiet, które karmią piersią dzieci powyżej 4 roku życia. Jeśli znacie kogoś takiego lub same macie taką sytuację wyślijcie imię wraz z numerem na z.kasterka@tvn.pl. Rozmowa jest niezobowiązująca. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×