Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przez Pravika24 to forum

Polecane posty

Gość gość
No i widzicie jaki jest napletiusz1995. Pravika krytykuje, a sam jest taki sam :O hipokryta, a sam ze swoja baska zrobił więcej samog***tow niż niejedna "puszczalska" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chłystku 20letni to sie zamknij lepiej, jeszcze mleko pod nosem masz ciulu niemyty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno, obrzydliwe dno. Przez pravika. Jezeli kogos to bawi, takie obrzydlistwo, i obrazanie bez uzasadnionego powodu, to gratuluję braku klasy. Myslicie, ze czemu większosc pisze z goscia? Bo nie przejedzie się po jakims gosciu, ale po zalogowanym juz tak. Zaklada o ludziach ohydne tematy, i pastwi się wulgaryzmami. Kogos to bawi? To takie śmieszne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I skoro nie widzisz różnicy między tym,że nazywam ,,puszczalskimi'' kobiety ,które co noc mają innego partnera,a pomiędzy prawikiem,który obraża każdą ,,niedziewicę'' to pozdrawiam.Skoro nie potrafisz pojąć tej sporej różnicy,to gratuluję. Secundo: W przeciwieństwie do tego typa nigdy nie pytałem się kobiet czy chcą ,,w ryja'' ponieważ żadnej nigdy nie uderzyłem i nie uderzę.Jednakże dla was i tak będę hipokrytą,ponieważ niestety niektóre osoby wyciągają odpowiedzi z kontekstu,naciągają,wyolbrzymiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą już samo zniekształcanie przez tego typa mojego nicku na rozmaite sposoby i do tego fakt,że pravik nie ma odwagi pisać tego ,,na niebiesko'' tylko wypisuje z gościa,sporo świadczy o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek bez seksu to nie związek tylko dziecięce chodzenie za raczke. Tak jak pravik nie jesteś facetem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie facecie naprawdę masz manie na punkcie pravika :) wszędzie go widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Nie chciałem pisać o tym,że uprawiałem seks,ale skoro zostałem wywołany do tablicy takim prymitywnym postem,to muszę napisać,że w przeciwieństwie do prawika prawikiem nie jestem :).W przeciwieństwie do tego nieudacznika miałem nawet kilka propozycji od przypadkowych nachlanych dziewczyn w klubie(najprawdopodobniej mój wygląd je przyciągnął),ale odmówiłem.Bo dla mnie seks=związek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś taka "zuzyta chusteczka" :D Żałosny Ciul mleczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że dalej nie zrozumiałaś tego,co piszę.Nie pisałem ,,zużyta chusteczka'' w kontekście dziewczyn,które uprawiały seks będąc w związku z drugą osobą,tylko o kobietach,które przypadkowo nadstawiają się w klubach,co jest sporą różnicą.Szkoda,że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz :)...Spokojnie,z wiekiem ci to przyjdzie(albo niestety i nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty śmiesz wymagać dziewictwa od kobiety?! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa jebany w dupę prawiku,jak masz problem,to zapro do Olsztyna,zapro 1 vs 1 na solówę kurwa cwaniaku jebany. Pierdol się internetowy napinaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyzwiska wobec mężczyzn to już można rzucać, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nacjonalista to zwykle chamidlo z przerosnietym ego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie przez pravika, tylko przez idiotki które tu siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce się tu juz zaglądac- jest oblesnie, żulersko, gorzej jak u bezdomnych pod mostem.. Temu Pravikowi trzeba by gębę wyszorować mydłem za te wulgarne słownictwo. Tematy nudne, o byle czym, jak dla sprawnych inaczej intelektualnie. Nic dziwnego, skoro "prym" wiedzie taki porąbaniec, żałosny guru innych porąbańców. Liczę na to, ze forum samoistnie się rozpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nacjocwelista, przyznaj że marzysz o wielkim, murzyńskim zaganiaczu w twojej srace, tylko przez swoich koleżków-homofobów wypierasz to z siebie i udajesz urabura skinheada na forum dla kobiet i trolli :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSYCHOL_PRZEGRYW
Dziewczyny, chce mi się ruuchać. Jak mi któraś da, to na zawsze sp*********z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pravik chyba jest gorszy od 92.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta dziewczyna do ilu lat moze miec? Do 30 ? Czy tylko do 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×