Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przez Pravika24 to forum

Polecane posty

Gość gość
NIE JEST DOPUSZCZALNE nie chce mi się wklejać linku sprawdź sobie po prostu powielasz jeden z najpowszechniejszych błędów nikt nie zwrócił ci uwagi bo nieuctwo i niska kultura słowa jest na porządku dziennym także wśród nauczycieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemo idź już do tego psychiatry. Zarejestruj się, opowiedz swoją historię i bierz leki. Może i na terapię się załapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj w twoim temacie Lewica widziałem, ze ty mu grozisz śmiercią. Kto tu jest niebezpieczny i niepoczytalny? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to on jest agresywny tylko w necie. Nie ma odwagi żyć tak jak chce w prawdziwym życiu, to robi się na bandziora w internecie. Więc raczej nie jest żadnym zagrożeniem. Śmiem twierdzić nawet, że gdyby podniósł jakimś cudem rękę na jakąś kobietę, to ona szybko sprowadziłaby go do parteru, a nawet niżej :-) ot zwykła śmierdząca ludzka dżdżownica i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oklapnięcie czy też skarżenie się,to były argumenty ad personam,do tego niezbyt wysokich lotów,dlatego pomyślałem ,że mnie atakujesz.Zresztą i tak nie są to celne spostrzeżenia.Nawet jak mam jakieś poważniejsze problemy ,to nie mówię nikomu w domu,żeby nikogo nie obciążać. Jednej nocy musiałem spieprzać przed nożownikami,i jak myślisz,pochwaliłem się komuś w domu?Nie.Często w nocy wracam sam przez miasto do akademika i jakoś też nie mam pełnych gaci,wychodzę z założenia ,że najwyżej oberwę,a twarz nie szklanka. A na swoją potencję nie narzekam,tak więc to tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którym momencie? Może w tym,kiedy napisałem,że jeśli napadnie na mnie,to to nie skończy się dla niego najlepiej i że obrona konieczna wyłącza bezprawność czynu osoby odpierającej zamach?Już po takiej nadinterpretacji moich słów widać,że nie znasz się na prawie.W końcu to on pierwszy mi zaproponował,czy chcę w ryja,ja mu odpowiedziałem,że jak ma problem,to zapraszam i że w razie napadnięcia na mnie będę się bronił,to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi, ale jeśli to był temat o lewicy i padały tam groźby pod adresem lewicy, to było to w pełni usprawiedliwione, wręcz konieczne i słuszne, nawet zbawienne, gdyż lewica to czyste zło, które należy wyplenić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj żal mi ciebie :D Twoim znajomym również wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nacjonalista tak piszesz ze zawsze omijam teoje posty, sa za dlugie i nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie się ze nie ignorują tego debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Huj mnie to ophodzi czy wziasc jest dopuszczalne czy nie, mi tak wygodnie i nikt mnie sie nie czepia i nie znam nikogo kto by muwil wziac :) mam to w dópie wieszszsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A cH*j mnie to ophodzi czy wziasc jest dopuszczalne czy nie, mi tak wygodnie i nikt mnie sie nie czepia i nie znam nikogo kto by muwil wziac usmiech.gif mam to w dópie wieszszsz x typowa odpowiedź osoby, która nie może unieść faktu, że się myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nacjonalista pisze jak nacpany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*muwił powiadasz? Masakra.A to,że ktoś nie chce czytać moich postów tylko dlatego,że są długie,to nie mój problem,ponieważ to,że ktoś nie potrafi przeczytać albo zrozumieć krótkiego tekstu,to tylko i wyłącznie jego wina. A to nazywanie mnie ,,debilem'' to kolejny denny argument ad personam bez żadnego merytorycznego pokrycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylem siem nie mylem, uwież nie ophodzi mnie to, piszesz rze nie jest dopószczalne ale jeszcze nikt mne do wienzienia nie wsadzil za to , to nie pisz rze niedopuszczalne bo mnie hój zalewa ta tfoja gupia mondrosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez zadnego merytorycznego pokrycia hahahaha no widzicie sami jak on pisze, żal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświadczam wszem i wobec ze słowo masakra jest niedopuszczalne i ze wole prawika niz nacjonaliste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę nacjonalistę niż pravika.Ten pierwszy(chociaż nie zgadzam się z częścią jego poglądów) nie obraża kobiet,jest kulturalny(tylko niepotrzebnie puszczają mu nerwy przy przemku) i zawsze z szacunkiem odnosi się do oponenta w dyskusji. W przeciwieństwie do pravika wydaje się mieć dobry charakter ,tylko trochę jest zagubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:41 Nie obraza powiadasz? :D poszukaj sobie jego wpisów "nie dziewice są jak zużyte chusteczki higieniczne", "szmaty, która dala komuś nie chce" To są fakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wole dobry zagubiony charakter prawika niz przemadrzalego nacjonaliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma racje z tymi chudteczkami, dziewuchy za duzo sie k*****, to zle ze chcialby dziewice, dlatego nie moze znalezc bo nie ma dziewic :) sa same k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez wolę😘 nacjonalistę niż pravika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoich postach osoba o tym nicku notorycznie łamie prawo i dobre obyczaje, to forum jest formowane przez poważną firmę i wierzyć się nie chce do tego stopnia można nie dbać o swój wizerunek, tymbardziej że osoby na nim przebywające czytając te posty mogą czuć się urazone. REASUMUJAC jeszcze raz rządam zablokowania tej osoby, ponieważ bardzo źle świadczy to o forum i w innym przypadku będzie należało naglosnić sprawę w innych środkach masowego przekazu o tolerowaniu "takich zachowań " lub przedsiewziac inne bardziej zdecydowane kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d nacjonalista wypier/dalaj wypier/dalaj f l o o d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole prawika, niz tego madrale u gory ktory teraz podszyl sie pod goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prvo nie napisałem o ,, nie dziewicach'' tylko o kobietach ,które się notorycznie puszczają,drugo : ten wpis o szmatach także dotyczył się tych,co puszczają się w przypadkowych sytuacjach,więc pali od mene,skoro nawet nie potrafisz dokładnie przytoczyć sensu moich wypowiedzi,tylko wyrywasz je z kontekstu,zupełnie jak lewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:30 Po drugie,pod nikogo się nie podszywałem.Jeśli do kogoś nie potrafi dotrzeć,że są osoby ,które wolą człowieka podchodzącego do nich z respektem niż agresywnego prymitywa,to nie jest mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×