Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

Gość gość
pewna kiedy sie przyznasz do tego że to ty z kojotem jesteście trzonem tego topiku? bez was wszystko umiera:) a tak swoją drogą, gdzie jest na wakacjach kojot? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cię to interesuje, nie masz własnego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gute Nacht Pewnaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludziska !!!!! dajcie już spokój Pewnej I Kojotowi których pozdrawiam🖐️ to nie są projekty tylko prawdziwi ludzie którzy też odczuwają i mają swoje uczucia i tu swoje miejsce spotkań:) mało ważne czy to stare niki czy nowe a ważne jest to że dobrze się ze sobą czują w towarzystwie:) jest tu pewna grupa osób serdecznych sobie; stali i zdoskoczni którzy tworzą klimat tego topiku:) dajcie im już prowokatorzy dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnaa nie jesteś tutaj nikim, ja bardzo cię lubię:) choć nie ukrywam że jednego pana stąd bardziej jesteś fajna dziewczyna, bardzo pozytywana, nie wierz w to co wypisują dywaniarze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie wiem nic i tak mi dobrze,a Peewna to nie studnia bez dna....wykorzystywać nie Będe.....czas pobiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś popieram w calej rozciagliwosci bo pewna to pozytywna postac tego forume, na tym forume pewna jest wiele osob ktore sa wam przychylne bo jestescie bardzo za soba a poza tym dajecie taka dawke humoru ze czasami brzuch mnie boli:) dbaj pewna o tych swoich niebieskich zamotancow bo to fajne ludziska mam tylko nadzieje ze kojot tu wroci mimo tego co tu wypisuja bo tak mi szkoda kojot🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że hejt leci z orange jeszcze rozumiem, ale pozytywnych komentarzy z ukrycia nie czaję. Logujcie się niebieskie dobre duszyczki miłujące Pewną i Kojota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mają się logować, zaraz polecą teksty, że towarzystwo wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś piszą z pomarańczków bo chyba zbyt wiele cnotliwych lachonów tutaj ma ochotę na kojota ale z niebieskiego udają takie prawe i cnotliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziwisz się? od czasu pojawienia się kojota zdominował całe forume nie ma tematu by hasło KOJOT się nie pojawiło to juz chyba 4 temat KKK zobacz że nawet na nowych tematach zawsze gdzieś pojawi się słóowo Kojot niebiescy za bardzo się boją go bronić z nicków bo to sciągnie falę hejtu na nich facet pozostał sam jak palec bo nawek gromna dzisiaj sobie go odpuściła pisząc żeby bzykał się z kim chce i sławny Kojot został sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i tu masz rację, też to zauważyłem:) pewna jak wpadła to pozdrowiła tylko gromna i jacka placka a o kojocisku nie wspomniała nawet słowem...........hahahha ciekawe gdzie się teraz słynny kojocik podzieje po wczasach? może go kokej przygarnie ma story albo karuzeli? ostatnio to tacy ziomale z wawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21-47, posrało ci łeb z tym kojotem? Na cholerę robisz mu reklamę? Nikt o nim nic nie wie o ile nie wlezie na temat Pewnej, debilko, myślisz że ludzie to debile? Jaki kojot? Wszyscy srają na niego, masz z tym problem? Jesteś tą kretynką, która ciągle pisze o nim? skończ nikt się na to nie złapie, frajerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie pisz debilko sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silena
A ja myślę,że najnormalniej większość jest zmęczona czytaniem na okrągło tych wszystkich z doopy strony "rewelacji"Intrygi i pomówienia,oskarżenia,a to wszystko wyssane z palca jest.Wchodzę,czytam i normalnie ręce i cycki opadają.Nie rozumiem,że dorośli ludzie tak bardzo nakręcają się tymi głupotami :O Na prawdę nie chce się mi ani pisać,ani komentować,ani bronić np Kojota,bo dla mnie to facet z forum tylko.Nie znam Go,nic o nim nie wiem :) Widzę tylko,że jest miły,grzeczny i z dużą kulturą :) Pozdrawiam ciepło Wszystkich z dystansem do tego miejsca ,którzy nie żyją tymi "rewelacjami" i wchodzą tutaj po prostu dla relaksu ;) Idę i mam zamiar być bardzo niegrzeczną i wyuzdaną dziewczynką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochaliscie sie w tym Kojocie czy co? Moze mu laske zrobcie, bez wzgledu na wasza plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kretynko, czytelników męczy ta zmowa milczenia wobec kłamstw. Nie każdy jest taką idiotką jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojot to koke z Warszawy. Jego dziadek znał dziadka Koke :D Smierdzi to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie klamia ile chca,co ci do tego? To jest internet pustaku, czy ty odrozniasz swiat wirtualny od realnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie jestem akurat autorem tego wpisu ale ona ma rację to nie ona się zesrała na jego punkcie tylko wy ciagle nowe tematy kkk jego chyba nie ma tutaj z tydzień a tematy o nim nie schodzą z topu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt nieśmiała jaki miałaśpoprzedni Nick swieźynko?:D:D:D:D Gromi dala sobie spokoj z Kojotem Pamięta, że jako Amstaf wyzywał Ją od ukraińskich dzi\\\wek\\\\Niczym widmo :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jak chcesz kogoś oceniać to rób to sprawiedliwie pochodzą z wawki ale Kojocik dawno tam już nie mieszka, Koke nadal ich dziadkowie nie walczyli razem w armii bo dziadziuś Kojocika został złapany w łapance poznałam Koke i bardzo fajnie mi się z nim rozmawiało i mówił same dobre słowa o Kojociku bo obaj bardzo się szanują a na koniec gosciu powiem ci tylko tyle że też jestem z wawki i jestem bardzo atrakcyjną kobietą o której ty tylko możesz marzyć ale mimo mojej wrodzonej niesmiałości jesli tylko Kojocik powie jedno słowo to się z nim umówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt niesmiała pamiętam twoje wpisy nawet te z goscia dziewcze kochane ustaw się na końcu kolejki do niego i czekaj cierpliwie teraz masz duże szanse bo wszystkie które on bronił schowały się i odcinają się od niego gromek go olała a pewna nie zwraca uwagi inne wielbicielki też bardzo dyplomatycznie mówią o nim by się nie narazić został sam więc możesz go przygarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt coś tam, zmień styl schizofreniczko :D Nie ma tu miejsca na kkk, co widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie chyba Kojot olal i stad ten bol d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke kreska w akcji Osemkowy spamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×