Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

Gość gość
Kojot k***a został olany przez dwie osoby- starą krowę Pewną i Gromę, która siedzi na kafe od lat nie nie da się załapać na idiotę-manipulanta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś masz rację bo wystarczy że go nie ma i nie może sam się bronić to ludzie za którymi stał murem odwrócili się od niego a całkiem obce mu osoby z innych tematów go bronią podobno przyjaciół poznaje się w biedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy chyba zbyt powaznie traktuja te internetowe romanse i przyjaznie ktore sa tylko forma zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo atrakcyjną kobietą o której ty tylko możesz marzyć 888888888 Kocham kafe, to jedyne miejsce, gdzie 99% kobiet jest inteligentnych, atrakcyjnych i trudno dostępnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie wesele. Kojota Koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążyłam zaliczyc pizze a wy dalej tutaj? Ps; nie olalam Kojota. Jedynie zwróciłam się do obecnych. Czyli Gromi i Jacka. Aleeee wiecie co? Pomaranczki jesteście tak śmieszne że głowa mała. Ty nieśmiała, masz lat ile? 16? "Jesten piękna, cudowna, wspaniała," a zagadać zwyczajnie nie potrafi. Nooooo litości. Kuzwa ni chcę was polubić ale się nie da,...pamiętajcie 1.06 wasze święto🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak się skończył czas psa pustyni- amen był kojot i go juz nie ma a jego niby przyjaciółki milczą jak grób gromow go już nie broni bo jej się znudził' pewna nie bo jej topik zdominował przyszedł zabłysnął wywaliły go bo był ciekawszy ciotki zawsze górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt nieśmiała może to Martusia z Bacówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet się nie podzieliłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.o.o.o.o nieeeee ponaranczko;) i tu się mylisz Stawalam w obronie Kojota, Gromi również. Dlaczego? Bo zasłużył. Bo jest swoj chlop;) Ahaaaa dlaczego zawsze obmawiacie za plecami? Jak to się nazywa" szumowinki"? Ups;) Zazdrosniki:O żal, żal, zaaaaal. Idę spać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna pomyllili ci się faceci bo ty zawsze broniłas najusia kojota olewałaś mimo że to jedyny facet który tak bardzo cię bronił i to co się dzieje teraz z KKK to konsekwencja tego co zrobił, pamiętam jego wypowiedź wtedy i to co napisał bo wszystkich na kilka chwil zatkało bo jeszcze nikt o tobie tak nie napisał KKK to konsekwencja tego co wtedy zrobił dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie dziecko obchodzi ile ma lat? Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie Jak na swieżynkę jesteś obyta Doskonale obyta Bujac to my nie nas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczycie sie na pamiec cudzych wypowiedzi? Ja piertole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojot był pewnej potrzebny do rozkrecenia tematu G jak sie okazało ze robi to zbyt szybko i tematy sie zapychają i trzeba zakladac coraz to nowe to pewnej sie lampka zaswiecila uznala ze skoro po tylu miesiacach wreszcie stala sie na kafe popularna to uznnala ze kojot jest juz niepotrzebny bo nawet jak go nie ma to jego osoba i tak ciagnie jej topik za chwile uzna ze ten topik tez sie zapycha i zalozy nowy o temacie "Kto jeszcze pamieta kojota"? bo ja juz zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś matka wie ze cpiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię kogoś lubieć i jednocześnie mu współczuć.Wzruszam się bardzo.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś celowo chce mnie zdenerwować... po pierwsze. Cokolwiek napisałam o Kojocie to od razu Romans, obroniłam też romans, Nie piszę, to źle bo nie piszę i mam w d***e. O CO WAM KURWA CHODZI??!! O Kojocie złego słowa nie powiem. Możecie Mu buty lizać, bo facet ma klasę. Ale weźcie mnie do c***a przestańcie mieszać w jakieś afery, romanse i spiski!!! Jestem tutaj dla rozrywki i czy będę ja czy mnie nie będzie, to nic nie zmieni. Każdy swojej doopy pilnuje i niech tak pozostanie A raczej proszę, nie pilnujcie mojej doopy. Nie bójcie się, nikogo wam nie zabiorę. bądźcie spokojne. Istne szaleństwo. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnaa nie denerwuj się, złość piękności szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt nieśmiała. 28 w sumie ten sam rocznik, ale myślałam, że w tym wieku używa się głowy, tak jak ja, a nie cip/ki tak jak Ty. Bolało? Sorry, ale o to chodzi, abyś w końcu pokazała że jesteś kobietą 100% a nie naiwną slodziutka cnotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna,powiedz dlaczego akurat do twojego bucika zawsze się tu jakieś g****o przyklei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czym dobrym jadłaś tą pizzę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Chuj wie, bo ładne? Wszystko przyciągają nie tylko spojrzenia, ale i... Pada śnieżek równo, raz spadnie na kwiatka, raz spadnie na gowno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×