Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

Gość gość
"Dojdę i mykam" To już jest wstęp do tej lekcji gry w bilard? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra piasek odpuszczam, wolę bez;) a teraz bezwolnie oddaję się do łóżka, bo praca od rana mnie wzywać będzie. Więc, nie zawracam Ci gościu gitarrrry i nie zabieram cudnego, ciepłego wieczorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja jestem Jose Arcadio Morales żebyś mi instrument zawracała?:D Śpij dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Widze,Że Peewna wróciła na właściwe sobie Tory i pędzi do przodu... P.sPanno P.Zimna suka bardziej intryguje niż Ciepła kluska,więc Ruszać dupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak pewna ruszaj dupskiem pod komando jacusia,pokaż na co cię stać,zamiast marnować czas na mdłe wieczorne rozmowy.Też z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna to babski forumowy odpowiednik Wilka. Zerzygają się na nich a oni bedą tu siedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9.08 cóż za błyskotliwy wpis :O Zastanawiam sie CZEGO ty jesteś odpowiednikiem?:O Nie KOGO,tylko CZEGO właśnie Pewna :D Mój tyłeczek nienaruszony;) Nikt nie wjechał z rozpędem,ani nie zagarażował:D Spokojnie i bez kolizji się obyło:P Kilka kierowców tylko w rowach zaparkowało:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, uciekną stąd z płaczem, bo jakiś pomarańczowy frustrat onanizuje się wylewając na nich wiadro pomyj. Bo to pomarańczowi hejterzy decydują kto tu może pisać a kto nie. Weźcie przestańcie już nas rozśmieszać. Te wasze próby zaistnienia na forum poprzez bluzgi i nagonki są po prostu żałosne. Skoro nie umiecie rozmawiać z ludźmi zajmijcie się może...no nie wiem... szydełkowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gromi :) Przynajmniej nam nie zarzucą,że jesteśmy jedną osobą:D Z kawą zaglądam.Taką szybką i lecieć muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale przecież jesteśmy jedną osobą ;) I Kojotem, Koke, Słodko Winną i jeszcze kilkoma osobami. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D aż sprawdziłam między nogami,czy nie dynda mi tam jakiś fiut:O Miłego i dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Dynda coś? Ja się boję sprawdzać, bo okaże się, że jednak coś dynda. A wolę, żeby coś konkretnie stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nic nie dynda:D To dobrze,bo jednak zdecydowanie bardziej wolę gdy od czasu do czasu,coś konkretnie twardego sprawia,że moje uda same się odchylają na boki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemnie poczuć miedzy nogami takiego twardego fiuta Jacku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze,komu w drogę temu szpilki,które na chwilę udało się mi zrzucić Miłego i do potem.Bądźcie grzeczni,wszak nie samą cipką i fiutem człowiek żyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pociągnę,żeby nie było,że tylko między uda lubię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Tadam!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×