Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

Gość krusowa
Nie dość ,że na chwile wpadłam to jeszcze mi się pchanie trafiło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Hej Gromi:) Co tak tu pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://youtu.be/ICIt_G5e3b8 Hej;) miłego popołudnia dla Was dziewczęta i dla Ciebie Jacku. Zahaczam przelotem, więc tylko pozdrowie.🖐️ Gromi, dzięki za dyżur. Nie wiem jak Ci się odwdzięczę, może i Ciebie nauczę grać bilarda:)? Splywam, tymczasem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszystkich tematach piszą tylko o kojocie gdzie go schowałyscie dziewczyny? czy to wasza tajemnica?:) to zbieg okolicznosci że temat umarł z jego braku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahha było wiecej jak pewne że temat bez Kojota zdechnie bo niby kto ma go ciągnąc?:) kto inny przyciągnie tu tyle ludzisk? tylko uwielbienie i hejt na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacus przyciaga tu dwie osoby siebie i goscia siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojot to kreska, który zniszczył Bacówkę. Koke, ktory zniszczył Karuzele Władca Lalek zniszczył Wersety goniąc za Kobietą z Wachlarzem. Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie napisał :D Bodystory sam zniszczył. Jëbany intrygant, wszyscy odejdą a ta Mamaja miękka faja zostanie i dalej będzie kręciła lody Jako Kojot zniszczył temat Pewnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo w życiu nic nie jest ważniejsze tylko forum i temat czy się utrzyma, czy padnie. Powinnam się teraz napić z rozpaczy? :O && Hej wszystkim czwartkowo🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dowody poproszę, że Kojot to Kreska. Bo te teorie to o kant c***a można rozbić, bez jasnych rzeczowych dowodów. A wasze "domysły" są mniej niż śmieszne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź ty się przestań ośmieszać kobieto- daj ty dowody, ze jesteś normalna. Siedzisz tu od miesięcy, skamlesz o uwagę więc dobrze wiesz że tematu są pousuwane . Daj dowody, że masz życie jakiekowiek poza forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ty znasz słowa "odp*****l się"??? Znasz czy k***a łopatologicznie trzeba ci to wyjaśniać?! Sam latasz jak pchla po zadzie już długo długo na tym forum i uważasz się za kogoś lepszego? Nie! Samotny, stary bez życia.Skończyłam z Tobą rozmowę możesz iść się wysrać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ty sie Pewnaa denerwujesz i odpisujesz na posty tych nieudacznikow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mam dziś tak bojowy nastrój, że rozszarpalabym, a muszę jakoś się wyladowac. Czyż nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) wyżywa się to takie na forum, bo ma nieudane życie i gdzieś mu ten jad musi się ulać. Pewna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rusz zad sprzed tego kompa, bo przyrośniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wolę nie wchodzić ci w drogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Ty gościu? rozumiem, że nie chcesz by ktoś popełnił twoje błędy.tak z czystej troski oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gromi;) ale spójrz, siedzą darmozjady dzień i noc a mi k***a zarzucają, że to ja! Niech mierzą swoją miarą zobaczymy kto komu może podeszwy lizać.. A zresztą kij im w beret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Pewna, ale do takiego tępego łba nie trafisz za pomocą logicznych argumentów. Więc nie ma sensu się tłumaczyć. Ktoś tu się ma za Głównego Rozliczacza Kafe, na szczęście na to są odpowiednie środki farmakologiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS 😘 zawsze cieszę się jak widzę te rozkoszne pośladeczki ;) właśnie, moderacja działa spoko - wczoraj od razu usuwali to co zgłaszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj. Jak zwał tak zwał, ale strzela mnie przy przepychaniu. Gromi, za to mam się na kim wyżyć. Osobę rozumną zranie, a do tego bufora nic nie trafi, dalej się będzie glupkowato uśmiechał, a mnie lżej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×