Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

Gromi teraz nie mam czasu na kłótnię. Zresztą nie powinnam obrażać osób, które mają program specialny dla inteligentnych inaczej. && splywam. Już mi lepiej. Aaaaa zły dzień, oj bardzoooo zły:O Bywajcie, do później🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnaa jestem dziś Bo mam dziś tak bojowy nastrój, że rozszarpalabym, a muszę jakoś się wyladowac. Czyż nie?oczko.gif Ucisz mnie...zacznij od ust... x Gromowładna dziś No właśnie usmiech.gif wyżywa się to takie na forum, bo ma nieudane życie i gdzieś mu ten jad musi się ulać. Pewna usta.gif x hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaa jestem
No tak. Połączenie tekstów wyszło, hmm ciekawie:O Gromi whay?!:D && Hej Niebieski. Zdziwiony wrogością? Tutaj ostatnio jest to tak normalne jak poranna toaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poranna toaleta? Ale po co? No ja rozumiem, można się czasem ponaparzać, potem pogodzić itp, ale żeby tak cały czas? No chyba że na forum tak obrodziło wielbicielami mocniejszych wrażeń. Dawno mnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooki- -Adres mailowy -jpg -poprzedni nick -jesteś kobietą czy facetem- dowody -od kiedy jesteś na forum -dlaczego nie masz avatara Cześć Dziewczyny, Pewnaa- porządziłam się, ale w słusznej sprawie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamy samozwańczego kierownika :) hej Zuchwała ;) tak trzymaj. Witaj Niebieskooki. My sie tylko tu bronimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski, nie jestem tutaj aż tak długo, aby wiedzieć dlaczego i do czego to zmierza. Lecz taaaak wydaje się to normalne. Niestety.. a nie znam recepty na te "kwiatki" wszystkich nie naprawię. Przykro mi. &&& Zuchwala. Zuch dziewczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się nadziałem na musztrę :) -Adres mailowy - jest pod nickiem -jpg - aż tak łatwy nie jestem, chociaż różne plotki chodzą :p -poprzedni nick - zawsze jest ten sam -jesteś kobietą czy facetem- facetem, doprawdy muszę udowadniać? -od kiedy jesteś na forum - aaa ze 3 lata lat z dużymi przerwami -dlaczego nie masz avatara - nie czuję takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę zaświadczyć, że Niebieskooki pisał pod tym samym nickiem gdzieś na początku 2012 r., a może ciut wcześniej, i że to fajny użytkownik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma dobrą bajerę, to zasługuje chyba na szansę ;) Ty decyduj, dopóki taka Twoja wola, taka Jego dola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że będziesz się migać od odpowiedzi, a tu proszę - wszystko nawet wypunktowane. Porządek jak w niemieckiej armii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, mam adwokata/kę? Uprzedzając następne pytania: 38 192 89 tak nie no raczej a skąd ja niby mam to wiedzieć hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Gwarno tu dzisiaj i fajno :D Odpowiem tylko,że jestem kobietą,mam cycki i nie zawaham się się ich użyć,gdy zajdzie taka potrzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
i ja też pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim....mogę tu trochę posiedzieć i odpocząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×