Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić z dziećmi partnerki ?

Polecane posty

Gość gość
Przecież to prowokacja a wy się tutaj produkujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zostawiłbyś swoje dzieci na prośbę jakiejś kobiety? Pewnie tak, faceci robią to bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i prowokacja, ale takie sytuacje zdarzają się w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale każdy przyzwoity facet chce bzykać za friko. Tylko miernoty płacą za bzykanie. No i co to za bzykanie za korzyści? Jesteś kobietą , która za sex chce w łapę? Bierz do buzi, bo w łapę nie dostaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:32 tak to mów do swojej prywatnej k***wki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logika cię powaliła? To zacznij ruch frykcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:37 jesteś słodki :) bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiał by jeszcze o jednym pamiętać może kiedyś będziesz miał np roczne dziecko z kobietą i stanie przed nią taki sam palant. I mamusie i tatusia dzidzia będzie mieć od czasu do czasu bo przeciez męska popa tylko toleruje obce geny. Tak sami jak damska pipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałem tego prowokacyjnie,ale myślcie co chcecie...lotto mi to...napisałem tylko jaki mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiązanie jest proste Niczego nie zmieniaj, dalej spotykaj się ,a jej dzieci nawet nie musisz widywać. Ja akurat wiem że można nie chcieć dzieci obcego faceta w swoim życiu, nie da się ich zaakceptować i już Ale nie stawiaj jej przed wyborem takim jak zamierzasz, tak się nie robi, oczekiwanie że ona wybierze ciebie a dzieci w odstawkę , jest niedopuszczalne. Kobieta nie ma wyboru i dzieci zostawić nie może, zwłaszcza w nastolatkowym wieku, najbardziej wymagającym. Jeśli zależy ci na tej kobiecie, to z nią spędzaj tyle czasu ile wygospodaruje po wypełnieniu obowiązków matki, że dziadkowie pomagają to masz farta, bo masz więcej czasu z nią. I nie oczekuj więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki,nareszcie jakiś mądry głos w tej dyskusji...bardzo podobne zdanie ma mój przyjaciel któremu powiedziałem o tym problemie. To też jest jakieś rozwiązanie,nie muszę ich oglądać bo w sumie i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
gość dziś Dobrze Ty się czujesz? Myślisz, że matka zostawi dla Ciebie dzieci? Za kogo Ty się uważasz, że chcesz jej stawiać ultimatum? x x a to mało takich "kochających" mamusiek ? Dzięki nim autor ma taki a nie inny pomyślunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry głos bo popierający twoje stanowisko? Ja uważam, że dziewczyna prędzej czy później będzie dążyć do pogłębienia relacji i przestaną jej wystarczać spotkania na seks. Uważam, że nie zależy ci na niej, myślisz tylko o sobie - gdyby cokolwiek była dla ciebie warta, zakończyłbyś to teraz podając powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piernicz więc o miłości - zależy ci tylko na seksie. Utrzymując ją w nieświadomości dajesz nadzieję, że wam się poukłada - czemu chcesz zranić kobietę, którą ponoć kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
a kto ci w ogóle każe łożyć na te dzieci ,ona na pewno ma alimenty, nie rozumiem cię ani trochę ,piszesz ze się zakochałes a chcesz skrzywdzic swoją ukochaną? W czym konkretnie taka dwójka nastolatków ci/przeszkadza? Wiesz gdybys na mnie trafił to miałbys traumę do końca życia,po takim "wyznaniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To też jest jakieś rozwiązanie,nie muszę ich oglądać bo w sumie i po co." xxx w sumie po co spędzić wspólnie z ukochaną jakiekolwiek święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćula dokładnie - ja mam partnera i dziecko z poprzedniego związku, bardzo się kochamy, ale on w ogóle nie łoży na utrzymanie mojego dziecka, wszystko kupuję i opłacam z alimentów i swojej pensji, on jedynie robi córce prezenty, jeśli ma na to ochotę - ale na pewno nie jest do niczego zmuszany tylko niedojrzały facet sądzi, że samotna matka nie robi nic innego, tylko poluje na jego kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tylko niedojrzały facet sądzi, że samotna matka nie robi nic innego, tylko poluje na jego kasę". Bo kobieta przecież poluje na jego kotasa i kase. A czasami jeszcze na dom i samochód (jak nie ma gdzie mieszkać i czym jeździć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku ile ty masz lat? Jesli z twoich ust padnie zdanie że masz problem z jej dziecmi, już nie mówię o tej chorej propozycji to przuygotuj się na rozstanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś "tylko niedojrzały facet sądzi, że samotna matka nie robi nic innego, tylko poluje na jego kasę". Bo kobieta przecież poluje na jego kotasa i kase. A czasami jeszcze na dom i samochód (jak nie ma gdzie mieszkać i czym jeździć). xxx Może odniósłbyś się do całości mojej wypowiedzi a nie do wygodnego ci, wyrwanego z kontekstu zdania? No chyba że cię to przerasta - nawet rozumiem, jesteś tylko... chłopcem. Na szczęście są też na świecie prawdziwi mężczyźni (znam kilku takich osobiście), którym tacy chłopcy jak ty nie dorastają nawet do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty mozesz znać prawdziwych mężczyzn, jak ty sie z przyd/opasami prowadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:15 rozbawiłeś mnie :D a wiesz czym? że nawet nie potrafisz sklecić jednego zdania na temat . miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dyskutujcie z tym idiota. on nie ma swojego zycia, wchodzi na wszystkie tematy i rozwala je swoimi "inteligentnymi" i "zabawnymi" wypowiedziami. To jakiś troll bez swojego życia. Autorze, nie wziąłeś jednej rzeczy pod uwagę - oprócz twojej ukochanej jeszcze jej rodzice muszą się zgodzić na taki układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak się zastanawiam na co zdaniem trolla ja poluje? Samochód mam i to nawet dwa, mieszkanie mam i to nawet calkiem ładne, k***sy to raczej one polują na mnie. Może chui Nie stać na dach nad głową i samochód to wydaje im się że chujem świat zawojują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaagoooo
Argument, że była sama długo, mnie powalił :D. Też jestem długo sama i-mało tego- mam dorosłą córkę. Gdyby jakiś bezmózg kazał mi wybierać między sobą a własnym dzieckiem teraz czy kiedyś, wybór byłby oczywisty. Nie będę obniżać swojego poczucia wartości poprzez znajomość z pyszałkiem, egocentrykiem, doopkiem (resztę dopowiedz sobie sam), który nie kocha mnie tylko ma życzenie mieć wygodne życie według własnego planu u mojego boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazł się łaskawca - była sama długo a on ją CHCE, więc logiczne, że musi pozbyć się dzieci. W dodatku proponuje że do dziadków, nie do domu dziecka - to naprawdę wspaniałomyślne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taki przypadek. Facet-wdowiec + 12-14 letni syn. Facet ze sporą kasą, syn sprawiający problemy. I pojawiła się nowa kobieta. Namówiła tego faceta, żeby się zgodził na oddanie syna do placówki wychowawczej (sąd zdecydował o umieszczeniu, syn wagarował, nikt się nim nie zajmował). Teraz facet jeździ do niego raz na miesiąc, kupuje buty za 400zł i do pełnoletniości ma spokój :) Jak dla mnie totalny upadek człowieczeństwa, szok, niedowierzanie, że można być taką świnią. I mam nadzieję, jak większość wypowiadających się tutaj, że ta kobieta Ciś spoliczkuje i nigdy więcej się do Ciebie nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna wogole sie nad czyms takim zastanawiac, ty nie jestes facetem tylko plytkim bezmozgowcem. Odejdz od nie bo ty nie dorosles do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodziewałem się chamskich odpowiedzi,takie to już forum tutaj jest..... No nic ,w piątek jej się spytam co o tym sądzi....wydaje mi się,że ona się spodziewa tego pytania... ktoś powyżej pisał o miłości do niej .... co ma wspólnego miłość do niej z jej dziećmi ???? to ją kocham a nie jej bachory które spłodziła z kimś innym,nie muszę ich kochać,karmić,lubić ani nawet z nimi rozmawiać......Zależy mi tylko na tej kobiecie,dlatego to jest dla mnie takie trudne i mam dylemat :( . Ktoś pytał o mój wiek,mam 39 lat ona 34 . Tak wiem jest to egoistyczne,ale z tego co widzę większość facetów tak myśli tylko nie wyraża tego głośno.... Reszta która WYCHOWUJE cudzesy to pipy (podtrzymuję to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×