Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić z dziećmi partnerki ?

Polecane posty

Gość zzz Zniecierpliwiony
On powiedział tylko to co wielu myśli ale powiedzieć nie chce lub nie potrafi. Kobiety z kolei robią głupa i udają ,że o tym nie wiedzą.Nikt nie chce mieć cudzych dzieci na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda nikt nie che miec cudzych dzieci na karku, ale ci co niecha ich miec wiaza sie z pannami bez dzieci. Nie mozna miec wszystkiego, zycie to nie zabawa ona jest odpowiedzialna za 2 swoich dzieci i tego nie przeskoczysz, jezeli nie mozesz tego zaakcepzowac to odpusc. Ludzkim odruchem jest chyba nie odbierac matki dzieciom dla wlasnej milosci, a w zasadzie egoizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Egoizm leży tu po stronie obojga. Śmiem twierdzić ,że większy po stronie tej kobiety. Ale wina wspólna. Jak najszybciej powinni zakończyć ten układ. Im dalej w las ,tym więcej drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym się zastanawiała jak potraktował byś kobietę która powiedziała by tobie wprost twoj****chory nic mnie nie obchodzą,nie muszę z nimi nawet gadać won do dziadków albo dom dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dom dziecka nigdy bym nie pozwolił,ale dziadkowie mają bardzo dobry kontakt z tymi dziećmi,więc dlaczego nie ?? Pozatym najstarsze jeszcze 2 lata i bedzie pelnoletnie i po bólu.... A pozatym jest jeszcze jedna kwestia której nie poruszyłem.....chciałbym mieć własne dziecko i nie wyobrażam sobie sytuacji,aby mieszkało pod jednym dachem z dziećmi obcego faceta bądź co bądź,pozatym na 100% faworyzowałbym tylko swoje ....więc tak źle i tak nie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu odpusc ten uklada, pelnoletniosc dziecka nie oznacza samodzielnosci najczesciej. Ten zwiazek ci nie wyjdzie nawet jak ta kobieta zgodzi sie oddac dziecko pod opieke dziadkow, predzej czy pozniej sumienie ja zagryzie, taka jest natura kobiet, matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbyś mieć własne dziecko po co zastanów się żeby za chwilę jakiś obcy facet wyrażał się o nim bachor i by dziadkowie mieli kolejną sztukę do wychowania? Wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze??Ze ty nawet nie próbowałeś poznać tych dzieciaków...Jeszcze dwa lata i po problemie....Ty na prawdę normalny do końca nie jesteś,ciebie też wypierdolił jakiś obcy frajer z rodzinnego domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz dlaczego nie?? Bo babcia to nie matka a dziadek to nie ojciec głównie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem,że wy rozmawiacie z obcą spermą i ją wychowujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu kobiety spotykają takich debili bez empati jak autor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zależy tobie na tej kobiecie, myślę że z ciebie palant bez emocji.Kochasz osobę to nawet jej psa też.Po trupach do celu, żal mi tej kobiety i zżyczę aby cię znienawidzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:30 nie spermą ale jak już komórka jajową. Wychowuję z mężem jego syna z pierwszego małżeństwa, mamy też wspólne dziecko. Pokochałam dobrego człowieka, był po rozwodzie i wychowywał syna, to też mnie w nim ujęło. Do takich związków potrzeba dojrzałych ludzi, a Ty taki nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor jednak jest psychiczny, nie rozumie co ludzie piszą.Masz człowieku czymś zrytą banie .do lekarza leczyć się idź.Tą obca sperma to by było twojego dziecka rodzeństwa .Boziu co z ciebie za czlowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie rodzeństwo ??? z dwóch ojców ??? ty się dobrze czujesz ??? Inny facet zamoczył,spłodził i to ma być rodzeństwo dla moich dzieci ?? kto ma zryty łeb ten ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By twoje dziecko miało rodzeństwo najpierw je musisz sam posiadać,a jak na razie to jesteś stary bezdzietny cap.I zdaje się że takim pozostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozostanie, nie. Najgłupszy fiut jest jest mądrzejszy od najmądrzejszej pipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś jakimś cudem obecna partnerkę przekonał do swojego pomysłu i miał z nią dziecko to jej dzieci były by jego rodzeństwem nawet gdybyś wyjebał je do dziadków czy w kosmos .Ty dzieci nie rób bo debilizm po tobie odziedziczą i oddadzą ciebie do domu starców, no chyba że eutanazja będzie legalna.Haha tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale coś ty gdzie do domu starców?Za drogo by było,zawsze można i starą kukułę komuś podrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech Ja tam na co dzień obserwuję taką parę gdzie ona ma córkę z pierwszego małżeństwa i powiem tylko tyle że to dziecko już nastoletnie jest straaaszne taki charakter tej dziewczynki ona jest nie do wytrzymania i z każdym rokiem coraz gorsza tego się nie zmieni bo też matka jej nie potrafi ją odpowiednio wychowywać, popełnia tyle błędów że to biedne dziecko jest ukształtowane przez te błędy Ja się cieszę że nie muszę przebywać z tym dzieckiem pod jednym dachem, a ten facet to ledwie wytrzymuje, nieraz jak córeczka dobrze się postara uprzykrzyć życie to on trzaska drzwiami i wynosi się na parę dni a straszna córeczka się cieszy wtedy że ma luz z matką Durny facet który wiąże się z rozwódką z dziećmi zamiast mieć swoje , czasem nie da się normalnie żyć u boku kobiety która ma swoje straszne dzieci. W dzisiejszych czasach dobrana para nie musi mieszkać razem gdy są jakieś istotne przeszkody a dzieci bywają taką przeszkodą, dlatego aby się nie ranić z ich powodu , to lepiej mieszkać osobno i spotykać się, zdrowiej dla wszystkich , zdrowiej dla tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze "Co zrobić z dziećmi partnerki ?", zgłoś się do psychoterapeuty bo pomocy potrzebujesz!!! Będziesz dobrym, długoterminowym klientem bo strasznym egoistą, bez uczuć i empatii. Żal mi tej kobiety, że takiego deb*la, dawcę super spermy spotkała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku, Ty ciesz się, że kobietę z odchowanymi dziećmi spotkałeś!!! Jeszcze pomogą Twojego bachora chować i przypilnują go abyś Ty mógł sobie spokojnie pobzykać !!! Jeszcze nie wiesz ile jest pracy przy małym dziecku i podziękujesz dzieciom partnerki za pomoc! Ty lepiej spróbuj te dzieci poznać i pokochać (o ile wiesz co to prawdziwa miłość bo straszny egoizm od Ciebie wieje)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durny autorze...;-) po co ci wybrakowana baba z dwójka dzieciaków??? na wolną kobitę cię nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jego nie stać na wolną (i nie używaną) kobietę, jak tę kobietę nie stać na przyzwoitego MĘŻCZYZNĘ. Dobrali się jak w korcu maku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że kobieta wykorzystuje go tylko zamiast wibratora Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używanie głupiego fiutka zamiast wibratora, kończy się maniem bachorków-bękartków. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bym cie s*********e n*******lala jakbym cie znala, zebys sie zesral. Jestes p*****lniety na umysle, do zakladu zamknietego na cale zycie, bo zagrazasz spoleczenstwu. Jak z takim chujem mozna sie w ogole spotykac? Ja bym cie szmaciarzu przez prog mego domu nie wpuscil. Zycze ci, zeby cie tez ktos kiedys w********il na zbity pysk, zgnijesz w przytulku... Kawal daremnego *****cza, do konca zycia sama bym wolala byc niż z takim pomiotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do pani powyżej: czy ma pani partnera seksualnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i co to ma do tego? Czlowieka sie poznaje po jego czlowieczenstwie, jak dla ciebie deklu dzieci to balast i jesteś taki z******ty figo fago samiec to bylo sobie znalezc bezdzietna. A jesli ona serio z dzieci zrezygnuje na rzecz watpliwej jakosci c***a do dymania to tylko jedno o niej świadczy -suka bez serca i pasujecie do siebie takie samo dziadostwo, robta co chceta takie k******o na szczęście wraca ze zdwojona sile, panienka rzuci dzieci i za nimi nie raz zaskomle i wtedy się obudzi, ale bedzie za pozno. Przynajmniej ja bym matce nie przebaczyla, ona miala mnie w d***e na rzecz k****a to ja rowniez moge mieć ja w doopie i nie ma przebacz, ale co tu się produkować dla takiego prymitywa jak ty. Patrzec na ciebie nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
""""" Durny facet który wiąże się z rozwódką z dziećmi zamiast mieć swoje , czasem nie da się normalnie żyć u boku kobiety która ma swoje straszne dzieci."""" To jest przede wszystkim upadek obyczajów i nie przestrzegania dekalogu. Biblii. A później są tego konsekwencje i pretensje do całego świata tylko nie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj -> chyba mi się pani podoba :). A czy ma pani dzieci innego samca niż obecny partner seksualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×