Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sarunia83

basen w ogrodzie kogo na to stać?

Polecane posty

Gość jonyB
Ja bym stawiał na www.BestPools.pl tam są kozaki pod względem basenów i wiedzy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace73
Mamy basen z PoolsFactory z Opola www.landing.poolsfactory.pl razem z zadaszeniem i jest super. Kupiliśmy na wiosennej promocji i wcale nie wyszło tak drogo, zaoszczędziliśmy dobre kilka tysięcy złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzi o to, że chcąc mieć basen ogrodowy z prawdziwego zdarzenia wcale nie trzeba wydawać fortuny. Wręcz przeciwnie, nawet nie trzeba niczego budować! Ja rozglądam się za którymś z rozkładanych, dostępnych tutaj www.dmuchane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też z mężem na Dzień Dziecka kupiliśmy dzieciakom basen do ogrodu, zawsze o nim marzyły. Zdecydowaliśmy się na model od www.poolgardenparty.pl, bo mają duży wybór i wiele przyjaznych i pozytywnych opinii o swoich produktach. Ja tez jak najbardziej jestem zadowolona z zakupu, sprawdza się niezawodnie. Zdążyliśmy już go nawet wypróbowac w te upalne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na prawdę nie są tak ogromnie pieniądze jak się wydaje, ja mam w ogrodzie na przykład taki ogromny drewniany. Zamawiałam od firmy Abatec na http://sklep.abatec.pl/ i świetnie już kilka sezonów się spisuje, różnica jest taka że wygląda ładniej i jest na lata a nie na sezon czy dwa jak te sklepowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajkaNowicz
Stać każdego, kto potrafi zaoszczędzić! Nam się udało i mamy basen kupiony na promocji w PoolsFactory :) Sprawdź na www.landing.poolsfactory.pl Piękne modele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wydałam trochę więcej i zakupiłam basen firmy Polbas. Mam go od roku i nic się z nim nie dzieje :) Firma ma kompleksowe usługi, dzięki czemu nie musiałam się martwić o transport i montaż. Dla mnie to wielki plus bo mniej miałam zachodu z basenem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariannkaa
Zobacz baseny starpool. teraz mają dużo promocji i można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginnie
my mamy basen worldofpools i bardzo dobrze się sprawdza. porządna robota, nic nie przecieka i nie pęka, a zabawy mnóstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba poszukać dobrej firmy, która zna się na rzeczy. Nie stać nas to na tanie produkty, które się szybko zużywają i wymagają ciągłej wymiany. W basen też warto zainwestować i kupić porządny tak jak te z Polbasu. Można do nich dobrać od razu chemie do czyszczenia, nie warto ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrej jakości baseny ogrodowe macie tutaj - http://wyposazenie-ogrodu.eu Ogólnie u nas ten sezon jest krótki, ale mimo wszystko na tych kilka tygodni zdecydowanie warto jest to rozłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki M
Kupiłam basen poliestrowy RIO XL wraz z oprzyrządowaniem i lampą UV (dzieci alergicy i nie mogę stosować zbyt dużo chemii) oraz z pompą do podgrzewania wody. W przyszłym roku kupujemy zadaszenie Lux premium, jest bardzo ładne i nie szpeci ogrodu. Nie będę podawać www i robić kryptoreklamy, jak coś to mogę napisać na prv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszykarka
pojawiło się dużo komentarzy na temat poolsfactory w tym wątku, więc dołączę jeszcze jeden od siebie - naprawdę warto! ogromny plus za profesjonalizm i przystępne ceny bez utraty jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od firmy która buduje. Nam najbardziej podobała się oferta firmy http://baseny-wodex.pl/ . Basen jest naprawdę solidnie zrobiony i cena nie była kosmiczna. Skontaktuj się z nimi to zrobią dla ciebie wycenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kupiłem chemię do basenu z Polbasu, fajnie się tym czyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W http://poolgardenparty.pl/ mzoesz kupic basen ktory postawisz w ogrodzie, nie musi byc od razu wykopywany, na ktory wydasz nie wiadomo jakie pieniadz zeby cieszyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na miejscu Twojej kuzynki kupiłabym sobie większy basen ogrodowy dmuchany, taki np. jak mają tutaj www.hop-sport.pl Możesz go rozłożyć i złożyć kiedy chcesz, koszty utrzymania takiego basenu są praktycznie zerowe. Według mnie, mamy tak zmienny klimat, że budowanie stałego basenu nie jest dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basen wcale nie musi byc taki drogi! osobiscie zamowilismy basenw http://astralpool.pl/ i jestesmy zadowoleni, z wygladu efektu! Cena nie byla duza! godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakaz skretu w lewo
czytając posty mam wrażenie, ze poza osobą, która zadała pytanie wszyscy pozostali to przedstawiciele firm sprzedających baseny. jakie to żałosne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.26 W http://poolgardenparty.pl/ mzoesz kupic basen ktory postawisz w ogrodzie, nie musi byc od razu wykopywany, na ktory wydasz nie wiadomo jakie pieniadz zeby cieszylusmiech.gif Bardzo polecam! tez mam od nich basen. Swietnie dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doomdoom
z tego co się orientuję (żona chciała kiedyś taki basen sobie sprawić) to całkiem dobre ceny miało pools factory - to akurat baseny poliestrowe ale z tego co czytałem ludzie sobie chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirena 12
Też mamy basen z Pools Factory, teraz chyba zdecydujemy się na zabudowę. Koszt samego basenu nie jest duży, ale eksploatacja też nie. Jeśli chodzi o utrzymanie czystości, to tragedii nie ma, ale polecałabym jednak zabudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest taki edrogie jesli wybierzesz prznosny, a takich z kolei masa jest w ofercie https://poolgardenparty.pl/ - takie baseny zdeycowanie wystarcza do akpieli letniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×