Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubek ciepłej kawy

Tradycyjnie

Polecane posty

Do diabła. Mogłam urodzić się mężczyzną, faszerowana konserwantami urosnąć do ponad 2 metrów i zarabiać kasę. A tak...zostaje kubek ciepłej kawy. Pycha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks i pieniądz rządzi światem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladalam wczoraj podzial puli pienieznych niektorych dyscyplin... od tych zer mozna dostac mdlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie mów Francuska,że nie chciałabyś zarabiać 10-20 mln euro rocznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wystarczy moja wyobraznia i moje szczescie w milosci:) Z kasa szczescia nie mam:) Dwa tygodnie temu pierwszy raz w zyciu trafilam 4 w totolotka. Prawie 300 euro! I nastepnego dnia padla nam skrzynia biegow: 320. Milo nie?) Àle szczesliwa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francuska, dobra ta opowieść o Twoim szczęściu do pieniędzy. :) Sluchajcie, a od czego się rośnie? Może nie jest za późno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy rosną od podniecenia,ale tylko w jednym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest dobre podejscie do wzrostu:) A , ty, Red, lepiej sobie tak nie marz, bo ci sie jeszcze spelni:) Obudzisz sie 2metrowym czarnuchem i co bedzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szerz to bym nie chciała kubku. :( Wzwyż . Kobiety nie rosną od podniecenia, chyba, że mają na imię Ania, a na nazwisko Grodzka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek ciepłej kawy
Pójdzie grać w NBA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozna Michaela Jordana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś chodziłem w takich spodniach,a złoty łańcuszek noszę do teraz. Mam rozumieć, że jestem czarnuchem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja chce urosnac to zakladam szpilki? jak doloze do nich co trzeba to korzysc jest obopolna, rosne ja i rosnie moj facet. Zysk wystarczajacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, poes, po takim naglym wzroscie... moze by tylko dzdzownica zostala. Poza tym to jak juz ma tyle kasy, to anakonda sie nie przyda, na kase przeciez panny leca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu mentalnie jesteś. :D Na to wychodzi. ;) Żartuję oczywiście. :D Zawsze noszę szpilki, w ktorych mam przynajmniej 183 więc...dzięki Ci Panie za szpilki. Tylko chodzić w nich ciężko, a co dopiero grać w kosza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×