Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Straciłam pracę bo nie potrafię odstawić dziecka od piersi!

Polecane posty

Gość gość
to po komunie tak sie porobilo ze polacy teraz nie potrafia samodzielnie myslec i dlatego takie tematy 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glowa do gory
A ja uważam że Twój szef jest zwykłym burakiem a Ty jesteś dobrą matka i nie potrzebnie się przejmujesz. Nie da się z góry założyć że za 8 mc zrobię tak czy siak, bo w pierwszej kolejności powinno się myśleć o dziecku, a najwidoczniej Twoje dziecko potrzebuje Twojego pokarmu. Poza tym masz prawo być na macierzyńskim rok czasu, korzystaj z tego. Czas tak szybko leci, a czas spędzony z dzieckiem jest bezcenny. NIe wiem czy wiesz ale jak kobieta wraca do pracy i nadal karmi piersią to obowiązkiem pracodawcy jest wypuszczenie godz wczesniej takiej kobiety do domu albo godzinna przerwa w trakcie pracy, czyli 7 h pracy a płacone jak za 8. To jest prawo kobiet!!! Byłam kilka mc temu na wykładzie poświeconym karmieniu niemowląt i mówiono o tym że: 1) przez pierwsze 6 mc powinno się karmić wyłącznie mlekiem matki 2) dopiero po upływie 6 mc moż na rozszerzać diete ale powoli i stopniowo i nadal rarmić piersią 3) najlepiej karmić do 1 roku życia choć mówili że jakaś tam światowa organizacja mówi że można do 2 r życia, ale ja osobiście uważam że to już lekka przesada.... NIe powinnaś mieć poczucia winy, jesteś super mamą. A jestem ciekawa czy ten Twoj szef ma dzieci i czy swojej żonie odradzałby karmienie piersią. Głowa do góry!! Ja zostane mamą za jakieś 2 tyg i bardzo bym chciała karmić naturalnie, boję się że mogę nie mieć pokarmu i to dopiero byłby dla mnie cios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmię ponad 3,5 roku, wróciłam po macierzyńskim na pełen etat jak dziecko miało 7 miesięcy, nie piło z butelki, nigdy nie jadło sztucznego mleka, dietę zaczęłam rozszerzać jak dziecko miało 5,5 miesiąca. Autorko, piszesz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×