Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fallingdown

czemu żadna mnie nie chce?

Polecane posty

Gość Fallingdown

Witam mam 27 lat i poważna zagadke do rozwikłania. Mam dobrą robote, duża wypłate, dobre auto, dużo znajomych, myśle poważnie ale przy tym spontanicznie mam 191 cm wzrostu, nie jestem brzydki jestem rozmowny, nie wstydliwy ale żadna kobieta nawet nie chce gadać ze mną o czymś wiecej nie wspomne. Kiedyś majac 19-20 lat nie miałem ani grosza byłem o wiele mniej przystojny niż teraz, ciągle piłem alkohol i nie mogłem oderwać się od dziewczyn na jednej imprezie potrafiłem zaszaleć z kilkoma ładnymi dziewczynami, tak ładnymi, ze teraz moge o nich śnić. Potrafi ktoś rozwikłać zagadke bo ja już zgłupiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zdziadziales i nudny jestes? albo przytyles? albo nie daj bog masz dziecko lub rozwod za soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś pusty to miales branie wśród pustych lasek.Naprawdę chcesz powtórki? Jak teraz się na szczęście zmieniles,to masz większe szanse na wartościową kobietę i udany związek.powodzenia. Acha na bad-bojow leci masa kobiet ale tych właśnie pustych,zabawowych,ze skłonnością do masochizmu,naprawdę chciałby mieć taka partnerkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fallingdown
Pustych nie pustych dziś te dziewczyny mają mężów, maja dzieci i wydają się być szcześliwe, też pewnie zmieniły swoje poglądy podobnie do mnie tylko, ze dzieki temu coś zyskały ja nie zyskałem nic w wieku 27 lat zostałem sami nawet nikt się mną nie interesuje. A w odpowiedzi na pytanie nudny nie jestem mam w uj pasji, planów, aspiracji, spontaniczności.. wynik taki, ze kobiety wolą takich co je za przeproszeniem pukną i powiedzą "cześć" lub bedą bili po alkoholu .. to jest to szczeście bo już zgłupiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze,nie znam ani jednej która byłaby szczęśliwa z takim co bije.A ze siedzi z nim-wielkie mi szczęście. Chlopie, mam 10 lat więcej od Ciebie i od dwóch lat jestem na lodzie,bo mnie taki właśnie spokojny i porządny zostawił.Nie narzekaj,lato idzie ,ludzie wychodzą z domów.masz ogromne szanse. Bo ja to juz w sumie umrzeć mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat to nie dużo, nie patrz na swoją samotność w kategoriach tamten ma żonę a ja jestem sam. Znam wiele małżeństw, które są ze sobą bo są, bo jak byli młodzi pojawiło się dziecko i tak siedzą razem, bo siedzą. W wieku 27 lat, kobiety raczej myślą poważnie o partnerze, dziwisz się że nie zaczepiają, powiem Ci że nigdy nie zaczepiałam sama facetów. Uważam i uważać będę, że to facet powinien na początku znajomości się wykazać. Zmień swoje nastawienie, nie szukaj nikogo na siłę, ktoś kto ma się pojawić na pewno się pojawi, tylko nie obniżaj poprzeczki zbyt nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
Dnia 30.04.2015 o 18:39, Gość gość napisał:

Jak teraz się na szczęście zmieniles,to masz większe szanse na wartościową kobietę

Nie ma takich.

Dnia 30.04.2015 o 18:39, Gość gość napisał:

Acha na bad-bojow leci masa kobiet ale tych właśnie pustych,zabawowych,ze skłonnością do masochizmu

Nie masa, tylko wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×