Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak daleko moze posunac sie kobieta,ktora zazdrosci innej kobiecie urody?

Polecane posty

Gość gość
baby to zazdrosne szuje. mam znajomą, która wie, że jest ładna, wie, że podoba się facetom, a w dodatku jest osobą towarzyską, wesołą i sympatyczną koleżanki z pracy nie dawały jej żyć. a o innej ładnej pewnej siebie dziewczynie usłyszałam kiedyś, od koleżanek by nie wołać jej na wspólną imprezę, bo jest za ładna i za bardzo wygadana i wszyscy faceci będą skakać wokół niej. kobiety z natury są zazdrosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka przespała się z facetem takiej ładnej, tylko po to by rozwalić jej związek, latała za jej facetem i latała, aż w końcu się skusił i skorzystał. Ładna go zostawiła, a tej drugiej na oczy nie chciał oglądać, skorzystał raz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.05.08 Koleżanka przespała się z facetem takiej ładnej, tylko po to by rozwalić jej związek, latała za jej facetem i latała, aż w końcu się skusił i skorzystał. Ładna go zostawiła, a tej drugiej na oczy nie chciał oglądać, skorzystał raz i tyle. x Ja pierdziele.No ale facet tez nie lepszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna klamczucha starala sie o mojego hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego też pisano różne sms typu że jak on może ze mną być że i tak go zostawie bo kocham tylko siebie!brak słów na te głupie baby w oczy kłuje wszystko uroda,facet,ciuchy,makijaż ...nie wiem że można być takim zawistnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie sa gorsze,bo sa brzydsze.Ale ich k***wskie zachowanie przez zazdrosc dopiero czyni je gorszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt sie nie wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ,,kolezanka' nie wiem czy o urode byla zazdrosna bo ona wysoka, szczupla, dlugie nogi ale za to twarz taka ze tylko reklamowe zalozc (usta tak waskie ze ledwo widac, wielki nochal, meskie rysy twarzy no nieciekawa bardzo) a ja niska, niby szczupla ale jednak jakby ciezka figura za to mam ladna twarz. Do tego sola w jej oku byly moje sukcesy na studiach a potem zawodowe i udany zwiazek wiec lubila mnie ponizac np takimi tekstami: probuje siegnac cos z gory a ona mowi ,,uwazaj kurd**elku bo nie siegniesz'' albo jestesmy w barze i ona mowi ,,moze ci podstawic krzeselko do baru zebys dosiagala''. Dalam sobie spokoj z ta znajomoscia, jak nagle przestala miec moje wsparcie na uczelni to sie okazalo ze sobie nie radzi. W zlosci postanowila wiec narzucac sie mojemu facetowi, na szczescie on ja tylko wysmial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego też pisano różne sms typu że jak on może ze mną być że i tak go zostawie bo kocham tylko siebie!brak słów na te głupie baby w oczy kłuje wszystko uroda,facet,ciuchy,makijaż ...nie wiem że można być takim zawistnym! Głupie p***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te brzydule sa najgorsze,wredne bo brzydkie i maja do wszystkich zal,ze sa nie ładne.Ja musiałam prace zmienic bo pracowałam z kobieta brzydka,chuda,bez biustu,w oikropnych okularach ktora zazdrosciła ze panowie w firmie mnie lubia i adoruja i ze jestem bardzo ładna to ona w zenscie donosiła na mnie ,wymyślała rozne bzdury i duzo by mozna pisac,teraz mam duzo lepsza prace choc tez moja uroda wielu kłuje w oczy,ludzie nie potrafia sie opanowac i ukryc zazdrosci to smieszne do bólu a mnie to jeszcze bardziej mobilizuje zeby jeszcze bardziej o siebie dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiem, ja jestem przeciętnej urody (jak się zrobię, to wyglądam przyzwoicie), ale ciężko mi myśleć pozytywnie o naprawdę pięknej kobiecie. Nie robię jej nic złego, ale nie utrzymuję z taką kontaktu, bo jest mi zwyczajnie bardzo przykro, że komuś tak się poszczęściło w tej genetycznej ruletce, podczas gdy ja mam dni, kiedy najchętniej założyłabym reklamówę na głowę, cytując kogoś powyżej. Może to dlatego, że mi kiedyś piękna dziewczyna odbiła kogoś, kogo bardzo kochałam. Z wiekiem jest coraz gorzej, bo coraz lepiej znam facetów i wiem, że choćby się wypierali, to i tak najważniejszy jest dla nich wygląd. Jak byłam młodsza, to jeszcze miałam ideały i złudzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jeszcze jakies przykre doswiadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad u was tyle nienawisci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sa zazdrosne i prymitywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka przespała się z facetem takiej ładnej, tylko po to by rozwalić jej związek, latała za jej facetem i latała, aż w końcu się skusił i skorzystał. Ładna go zostawiła, a tej drugiej na oczy nie chciał oglądać, skorzystał raz i tyle. X Moj przypadek podobny. Jakas latała za moim, wykorzystała moment, kiedy były u nas gorsze dni. Dopięła swego. Czerpała korzyści materialne z niego, ciągnęła ile sie dało. Ja go zostawiłam. Teraz przejrzał na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×