Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto miał problem z zajściem w ciąże

Polecane posty

Gość gość

czy udało wam się drogą naturalną,czy też musieliście skorzystać z innych metod,jeżeli tak to jakie? sama staram się i nie wiem co mam robić dalej. Może ktoś coś doradzi, macie jakieś doświadczenia wy lub ktoś bliski, rodzina, przyjaciele...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktoś kto podzieli się swoją historią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem z zajściem w ciąże już sam nie wiem co mam robić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mieliście robione jakieś badania? Bo u nas wszystko jest ok. Mamy zamiar podejść do in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my od dwóch lat się staramy i nic :( zarówno ja jak i mój mąż badaliśmy się niedawno pod tym kątem i wszystko zarówno u mnie jak i u niego jest w porządku, teraz czeka mnie zabieg tzw. przeczyszczenia jajowodów, być może są niedrożne, in vitro to dla mnie ostateczność mam ogromną nadzieję ,że obędzie się bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślałam,że się obędzie,ale niestety tak się nie stało. Mamy za sobą III nieudane inseminacje. Zostało nam tylko in vitro jedyna szansa abyśmy doczekali się naszego maleństwa. A staramy się prawie 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za in vitro teraz się nadal płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie my będziemy mieli robione z programu. koszt który będziemy ponosić to za leki do stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my staramy się o dziecko od 3 lat bezskutecznie i też będziemy podchodzić do rządowego in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogła nam naprotechnologia czyli dokładna obserwacja cyklu. Jakby nie patrzeć jest to metoda naturalna :) Kupiliśmy komputer cyklu - cyclotest. Naprawdę bardzo się cieszę, że się udała, bo zaczęłam się już załamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest naprotechnologia? jaki to ma wpływ na zajście w ciąże. ja też się staram o dzidziusia i może i to by mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprotechnologia (NaProTechnologia) − metoda, mająca monitorować i utrzymywać zdrowie układu rozrodczego kobiet, stworzona przez Thomasa W. Hilgersa w 1991 roku. Oparta jest głównie na naturalnych metodach planowania rodziny, które są dopuszczane m.in. przez Kościół katolicki. Metoda stawia nacisk na naukę umiejętności rozpoznawania własnej płodności przez małżonków starających się o potomstwo. Jest adresowana do pacjentów, których niepłodność jest uleczalna i daje się korygować medycznie, czyli do ok. 40% niepłodnych par (nie będą to więc kobiety z niewydolnością jajników, niedrożnością jajowodów czy mężczyźni). to z wikipedii. Trochę w tym siedzę ostatnio i komputery cyklu takie jak wymieniony powyżej moze być niezwykle pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×