Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

innati

Jak znaleźć seks friends ?

Polecane posty

Gość gość
Ten o 18:04 to ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tak :) Ale musimy na razie sobie jakoś radzić. Ja sobie teraz masuję swojego z nudów, a chce mi się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossii
Hm to przyznaje się ze mężczyzny szukam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już się zleciały muchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossii
No to jest szansa ze się dogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dziś Ciesze się niezmiernie ze jesteś Drogi Gosciu" Jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossii
No jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossii będziemy tu pisać ? Napisz jaki temat Cię interesuje mnie różne, ale tutaj :) Wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z krakowa
@Ten Rycerz historia jakich tu tysiace, jedna podobna do drugiej jak kalka. tez bylem taki, nawet dumny ze swojej prawosci, ze tylko zona i dzieci. dzieci dorastaly, samodzielnialy, zostal jeden bardzo mlody syn, rycerz mial rodzine i byl samotny... znasz to? znasz! zycie przeciekalo jak woda przez palce, rycerz przez zycie ze zwieszonym lbem maszerowal. dramat... dramat? tchorz, nie majacy odwagi na zmierzenie sie z zyciem naprawde, bez udawania, z uczuciami na 100%. ale! dzieciak zaczal cokolwiek pojmowac, wzialem go na kilka dni, pojechalismy w gory. powiedzialem jak bardzo mi na nim zalezy, ze jego mama tez bardzo go kocha, ale dalej tak juz nie bedzie. przezywal, wiadomo, ale nigdy nie mial wrazenia, ze zostal sam. wiem, bo dzis jest dorosly. rycerz mam u boku istotke, ktora tak samo angazuje sie w zwiazek jak ja sam i jestesmy ze soba od wielu juz lat. dlaczego jednak ludzie chca jeszcze kontaktow, mimo szczesliwego pozycia? geny, hormony...? to siedzi w czlowieku i nie nalezy hodowac moralnych dylematow. najwazniejsze robic to madrze, tak by nikt nie cierpial z powodu... powiedzmy, odswiezajacej odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossii
Możemy tu ale możemy też gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marcin29
Witaj Rossi,ja też chętnie wirtualnie poczuje Ciebie:) Przynajmniej wirtualnie jak nie mam realnie:) Moje gg 16124131. Pozdrawiam Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak z doskoku piszę rossii za co przepraszam :) No to pisz. Czy będziemy tak w koło Macieja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co pierwsza rzucam jakiś temat?:) Gospodarka czy coś lzejszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę robotę co w niej się nie kurzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenRycerz
@goscZkrakowa Dajesz mi nie lada wyzwanie. Każesz mi spojrzeć prawdzie prosto w oczy. Patrzyłem wielokrotnie i zawsze wracałem w to samo miejsce w którym jestem teraz. I robię to zupełnie świadomie. Nie dlatego, że boje sie podjąć decyzje ale dlatego, że właśnie taka ona jest. To prawda, że nie lubię patrzeć trzeźwo na ten fragment mojego życia, ale zawsze, gdy to robię dochodzę do takiego samego wniosku. Mimo wszystko dobrze jest czytać to, co napisałeś. Zmusza do kolejnej autorefleksji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossii
No dobrze niech tak będzie :) Na leżaco czy na stojąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossii na stojąco to początek :) Potem położę Cię na podłodze by tyłek się nie zapadał i dorżnę do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossii
Może być ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja29
Hahaha jebne zaraz...co wy wypisujecie? Nie lepiej sie mailem wymienic i sobie czasem popisac o prawdziwym d*****niu?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co to forum ? Ja nie mam żadnych oporów, a na @ nie bardzo mi się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenRycerz
Co prawda, to prawda. Słowa skierowane tylko do jednej pary oczu są mocniejsze. Łatwiej wtedy pisać w swoich pragnieniach. O tym wszystkim, co chciałoby sie zrobić. O uczuciach kipiących wewnątrz. O szczegółach, jak opuszki palców, jak wilgoć, jak dotyk ... Kurczę!!! Ale mi tego brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najciemniejsza z gwiazd
Cyber chętny o każdej porze Jak wchodzę w temat rzadko czytam czyjeś wypociny a Twoje mnie wciagnely Dość tresciwie napisane jednak obawiam się ze dla większości będą tylko wpadło i wypadło Dziewczyny szanujcie się i zacznijcie nienawidzić facetów a wtedy będzie już tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossii
O wypraszam sobie:) ja się szanuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@najciemniejsza z gwiazd Co jest poniżającego w takich rozmowach? Nic! One są dla ludzi. Ja też Lubie czytać takie teksty i je pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najciemniejsza z gwiazd
Tu nie chodzi o rozmowy! Przeczytaj wpis "cyber chętny o każdej porze " Gdyby chodziło o wieczorne rozmowy w oparach alko i dymie fajek długie rozmowy na ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie siedzę sam w parku na zaciemnionej ławce i pale papierosa... Szkoda, ze cię tu nie ma. Chciałbym posłuchać twoich opowiadań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossii
Jak Ci na tej ławce? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem jakoś mocno nagrzany, ale jest miło. Patrzę na gwiazdy i pisze co jakiś czas. Chciałbym by była obok mnie kobieta która mogłaby sie przytulić i delikatnie pomieścić odwdzieczylbym sie. A pózniej do mojego biura, gdzie nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossii
Biuro działa na wyobraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×