Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

innati

Jak znaleźć seks friends ?

Polecane posty

Gość gość
Mialem taka kolezanke I zaiskrzylo w pewnym momemencie ale odpuscilem teraz tego zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah spokojnie, wiem co robię mam w sobie wystarczająco dużo skurwiela i wiem czego chce. Takie nietuzinkowe połączenie. Ale dość tu o mnie. Wydaje mi się, ze zakończyłam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innati moze popiszemy na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam40-1974@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam moze napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłem podobny do rycerza i tak mi zostało. Teraz po latach trochę żałuję. Trzeba było szaleć jak Ty. Trudno, było, minęło. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenRycerz
Witaj Innati Tez tak masz czasami, że w dzień chcesz być ceglanych ciepłym domem dla swoich bliskich, a w nocy chcesz być zwierzęciem, które z kochanką ( w twoim przypadku kochankiem ) spełnia swoje najbardziej dzikie i prymitywne potrzeby? Czytając twoje posty wydaje mi się, że właśnie taka jesteś. Altruistka w dzień i egoistka (w pozytywnym sensie) w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukasz to spróbuj zarejestrować się na piekneibogaci.pl jest tam dużo osób chętnych i na pewno znajdziesz kogoś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenRycerz
Innati, Jeszcze nadmiernie, że moja żona raczej nie docenia tego, co ma. To prawda, że ideałem nie jestem ale przynajmniej próbuje ją zrozumieć i pracuje nad sobą. Mimo to dalej ma wiecej wymagań ode mnie niż od siebie. Gdyby było inaczej i miałbym gorącą żonę, na której mogę polegać, nie siedziałbym na forum i nie rozwalałyby mnie tak twoje komentarze. Gdybys chciała kiedyś porozmawiać przez maila, daj znać. Widzisz, że prostaków mnie jestem, a i ty wydajesz mi sie osobą świadomą i myślącą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężkie jest to życie. Rycerz, pisalem, że jestem podobny do Ciebie. Jakiś czas temu poznałem fajną dziewczynę, jest podobna do Innati. Kiedy zrozumieliśmy, że mamy te same upodobania, trzymamy się na dystans, bo oboje wiemy jak to sie skończy. Tylko po co komplikować i tak już pogmatwane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz partnera/kochanka z innego miasta to pozostaje raczej tylko Internet czyli wszelkiej maści portale społecznościowe i randkowe. Jeśli maiłby to być ktoś z twojego miasta to możesz takiego seks przyjaciela poznać w pracy, klubie, czy nawet na ulicy. https://www.sexuarium.pl/luznezwiazki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenRycerz
I co mam ci powiedzieć? Że tego nie rozumiem lub że nie wiem co mam do stracenia, gdybym stracił kontrole nad sobą? Myśle o tym codziennie od lat :) Tylko, ze chciałbym czasami pogadać szczerze z kimś komu jeszcze chce sie żyć i ma jeszcze coś do zaoferowania. Chociażby to, że mnie nie zignoruje. Nie szukam kochanki lecz rozmowy o tym, o czym ludzie wokół mnie boją sie lub nie chcą słuchać. Chyba każdy by chciał czasami usłyszeć "nie mogę Ci pomoc, ale przynajmniej rozumiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja29
Ten Rycerz Kurcze mądrze piszesz! Ja tez czasem mam zachcianki poprostu tylko pogawendzić o d*****niu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przynajmniej jestem rozumiany. I z tego powodu raczej trzymamy się na dystans, choć czasami dochodzi do rozmów, bywa, że się spotkamy na imprezie i wtedy rozmawiamy. Kiedy tańczymy, nie musimy rozmawiać, wszystko dzieje się samo. Gdyby przyjrzał się nam ktoś, kto wie co jest grane, powiedział by, zaczęła się gra wstępna. Na szczęście wiemy jak daleko możemy się posunąć i jeszcze większe szczęście, że nie ma między nami zależności służbowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie pogadać o sexsie, jak już inaczej nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprecyzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciał bym mieć taką przyjaciółkę co od czasu do czasu bym sobie z nią pogadał przez tel. bo na pewno na real nie można było by liczyć. Raz w życiu rozmawiałem z ... i wspólnie doszliśmy do ... :) Talie coś też mnie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenRycerz
Pewnie, że fajnie pogadać. Ja lubię te tematy i lubię słuchać cudzych poglądów i tego co kogo rajcuje. Staje sie przez to bogatszy i widzę jak różni bywają ludzie. Staram sie wszystkich szanować, nawet wtedy gdy ich nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkać mężczyznę z którym będzie można na chwile oderwać się od codzienności, nawet wirtualnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolałabym spotkać mężczyznę ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obstaję przy swoim i jednak wolałbym kobietę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.53 to w czym problem ? Jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieoczekiwane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juz myślałam że tego nie napiszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze się niezmiernie ze jesteś Drogi Gosciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i tylko mam problem z kim tu tak do końca mam pisać, ale lubię Was kobietki i już powoli mnie podkręcacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, ale do pełni szczęścia jeszcze wiele potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×