Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kalpa_Taru

Mary Jane

Polecane posty

Ja sobie zapaliłam jakieś pół godziny temu :D :classic_cool: Opowiedzcie o różnych ciekawych wrażeniach po... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alien twój awek przypomina mi Małego Księcia, tylko , że z przeszczepioną twarzą kosmity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz fajną twarz, taką ciekawą:) Rajcują mnie twoje antenki, pewnie nieźle odbierasz transmisję z kosmosu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstydź się mnie, nie gryzę :P Antenki służą ci) pewnie za wychwytywanie fal alfa i beta :P Spoko ja też nie wiem, piszę co mi pierwsze przyjdzie do głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotnik...To tak jak Mały Książę tylko, że on miał swoją różę. Spoko, to ja jestem astronautką i właśnie przybyłam zwiedzić twoją planetę. Co tam ciekawego dzieje się na niej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łłłłłoooo a co to, dźwięki niskiej częstotliwości? :D Zapodaj coś z youTuba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej melancholijnie, klimatycznie :) stonowany z Ciebie człowiek ;) No jakiś kontakt z kosmosem masz ;) Piękne zdjęcie Ziemi na obrazku :classic_cool: :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noom mocniejsze uderzenia, słuchasz niezłych klimatów ;) Ogólnie lubię długie rozbudowane utwory 5minut i powyżej. Mają swój początek, rozwinięcie i zakończenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LittleAlien dziś "tera to leci https://www.youtube.com/watch?v=WbWhpfXisZw " Właśnie o takim początku, rozwinięciu i końcówce mi chodziło ;) LittleAlien dziś Fajnie brzmi ten utwór, bardzo przestrzenie i tak teatralnie :) Klimat tworzą ludzie, ich indywidualna osobowość zawsze przebija się w tworzonej przez siebie muzyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary zespół, a ten utwór po prostu wymiata, przesłuchaj do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty, żadna babeczka nie zapodała ci nigdy jakiejś fajnej muzy? :D No patrz, co za wredne kobietki. Dziękuję jestem tą pierwszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zganiaj na siebie, kobietka rzecz wredna i czasem niegrzeczna:P Ale proszę im wybaczyć, one takie biedne roztargnione są, same nie wiedzą co myśleć. Potrzebują facetów za przewodników w tym świecie, oj cośmy byśmy bez was facetów zrobiły? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynicfm
:P to dziala w ta sama strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
fajna sprawa jak masz bardzo pewne zródełko,ja zapalę sporadycznie oczywiście jak wiem skąd i co to jest. Szczególnie przydatne przy dużym stresie. Tylko ja mam jakoś dziwnie bo lubię palić sama,nie wiem czemu wszyscy sie po tym śmieja ,ja mam raczej cos w rodzaju wyostrzenia zmysłów i emocji,wtedy czytam i słucham muzyki ,włącza mi się tzw filozof. Raz się śmiałam i to nie było fajne bo wróciłam do domu i od progu miałam ubaw z syna,z psa,z męża,ze wszystkiego,nie szło tego powstrzymać,a pózniej zgwałciłam lodówkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćula dziś Źródło mam bardzo dobre, z pewnością nie syfek :P :D Też palę sporadycznie. Wyostrzenie zmysłów, emocji jak najbardziej, też lubię wtedy posłuchać muzy, inaczej się odbiera dźwięki :) "a pózniej zgwałciłam lodówkę " He he he , noo mnie już pobiera mały głodek :P Zaraz się będę też dobierać do lodówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Cynicfm dziś jezyk.gif to dziala w ta sama strone usmiech.gif " Że niby wy faceci też potrzebujecie kobietek przewodników? Że co wy- faceci byście bez nas -babeczek zrobili? ;P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem :D dobra bede pozniej bo z kumplem jedziemy palic na wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościula zresztą różne odczucia można mieć po trawce, po pewnym razie miałam lekki atak paniki, serce przez moment szybko mi waliło, taki irracjonalny lęk poczułam. Innym razem też miałam dość długą śmiechawkę, to chyba zależy od nastroju , w którym się zapali. Mary wyostrza nam to uczucie, w którym przebywamy w danej chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja uwielbiam sobie zapalić blancika (lufy nie lubie ) ,nałożyc słuchawki na uszy ,zapalić kadzidło i tak odpływam,dosłownie odpływam ,jestem poza ziemskim zasięgiem,to bardzo przyjemne uczucie,albo filmik najlepiej psychologiczny,tylko przy filmiku siedzimy wspólnie z lodówką,a przy muzyce jakoś nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
i jest jeszcze jeden,dla mnie szalenie wazny aspekt marii - działa przeciwbólowo,jedynie na ból głowy mi ne pomaga,ale pamiętam jak mnie przewiało i miałam postrzał ,normalnie nie mogłam chodzic ,mój jeszcze wtedy maż przywiózł mi "lekarstwo" i od razu przestało boleć i rano też nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćula dziś No ja z lufki mojego chłopaka ciągnę ;P :D Nie oglądaj tylko horrorów w trakcie, bo cię za mocną wciągną :D Nie wspominaj już nic o lodówce, bo moje myśli krążą już nad jedzeniem, niczym głodne sępy nad mięsiwem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćula dziś Oooo na łamanie w gnatach jeszcze tego nie próbowałam, ale na kaszel, który nie chce się oderwać od płuc , to jak najbardziej polecam, wszystkie chrypki się wykrztusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam. Na głowie wyrósł mi kaktus, muszę uważać, żeby nie pokaleczyć się drapiąc się po głowie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryland jest bardzo gościnny... lubię te zielone niesamowicie domki obrośnięte bluszczami z oknem na staw.. dużo ptaków jest w okolicy, nad głowami latają złote motyle... już łódka czeka, by wyruszyć w podróż do głębin swojej podświadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×