Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ludzie stąd przechodzą do reala?

Polecane posty

Gość gość
Czynnik opiniotwórczy to tez przebieraniec. Męski nick w kolejnej odsłonie. Zdradzają cie kochany szczegóły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzynnikOpiniotworczy niestety nie mam kasy na najnowszy sprzęt. Wiem, że kasę zdobywa się w takiej grze....jak się ona nazywała....a tak REAL się nazywała . Tylko, że ja tej gry nie mogę znaleźć na torentach, a moi koledzy nawet nie mają pojęcia, że coś takiego istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieć neuronowa, może poproś mamę o zwiększenie kieszonkowego. W zamian zaoferujesz wyniesienie śmieci i podniesienie skarpetek, w dobrym kierunku spojrzałeś, te co w kącie leżą od Bożego Narodzenia i dają realnie znać, że majówka minęła. Albo załóż temat czy za bitcoiny da radę kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też jest charakterystyczne-niebiescy zawsze widzą jednego gościa.gendera.:-D:-D:-D Dark a ty tu dalej?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare plotki głoszą, że dark_side związała sie z kims stąd z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj jej,jest tu po to,żeby o sobie opowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to WY mowicie: czytaj uwaznie, nie wtracaj sie. A czasem sie WAM to udaje? Ja nie przyszlam z "ogolnego", zaczelam od WASZEGO hermarycznego sloika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dark znudziłaś mi się na dziś.Adresik zachowam dla siebie,albo też nie.Zależy czy będziesz zabawniejsza niż dziś.Konkurencję masz,Silenka wróciła.To cudo też lubię czytać,ale dziś już mam dość śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz_222 dziś Kusza, pewnie maila nie podajesz to i nikt nie pisze... Kusza Myślivski dziś O widzisz Gospodarzu! Trochę mnie uspokoiłeś. Byłam już skłonna pomyśleć, że nikt nie ma na mnie wirtualnej ochoty. Można?Można!:-D Tylko dzień cały straciłaś,a może trafiłby ci się taki gospodarz zielony jak majowa gałązka.:-DNa prywatne czary...:-DNie,już dość naprawdę na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CI co obrażają z pomarańczy to tchórze i manipulanci, bo gdyby faktycznie coś mieli do kogoś to potrafiliby napisać to z niebieskiego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku zostalam poinformowana, do kogo ( do ktorych panow) mam nie gadac,bo bedzie po mnie; potem wpisali mnie na liste do w********** nastepnie zostalam cpunka, co nie wie, jakiej jest plci. To jest jakis test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz zielony jak majowa gałązka.smiech.gif xxx traktuję to jako komplement, mimo wszystko ;) ale naprawdę jestem zielony w tych różnych koligacjach, różne nicki mi się raczej mylą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
francuska32 do których facetów stąd masz nie pisać? i wierzysz w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie do Kojota i Kokeja bo za dużo bab za nimi lata pewnie też do Najusia bo to stary wyrywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nicka nie zmienilam od poczatku:) a Waszych facetow, dziewczyny, to same rozrozniajcie ( ale nie pogubcie sie!) , ja listy Zakazanych nie przepisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasem, na chwile, czulam sie tu dobrze:) chcialabym, np, powiedziec, ze Poes jest ostra kotka, ale to jej dziekuje za zyczliwosc:)! chce podziekowac za rade (odnosnie kociaczkow), ale nie mam pojecia, czy jest, czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to tez masz kilku kociakow jak Poes? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy czasem jestescie szczerzy? Tak po ludzku, tak, ze mowiac np dzien dobry, , jestescie pewni, ze to ta osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
francuska ty najpierw przysiądź,poczytaj,popatrz.Tu da się funkcjonować,jeśli nie zapiszesz się do kółka wsparcia.Wiesz,to te nicki,które w każdym czasie albo same n*******lają bez opamiętania,albo i tak są,bo się po nich jedzie.Cała filozofia.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×