Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ludzie stąd przechodzą do reala?

Polecane posty

Gość nn z doskoku
przepraszam Gospodarzu, że słowa z Tobą nie zamieniłam. przy ponownej wizycie poprawię się i zagadnę do Ciebie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakimś celu się te nicki zmienia kuszo/dark.;-) ale w internecie nic nie ginie. gospodarzu strasznie mi przykro.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Cię rozczarować gościu, najczęściej powody zmiany są banalne, kaprys taki, ot i cała tajemnica. No i miałam tu sporo więcej nicków niż te dwa. Zanotuj sobie. Mało tego, żadnego z nich się nie wstydzę i od żadnego nie odcinam. Tylko dziwi mnie trochę, że takie grzebanie w życiorysach sprawia Ci przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy to jest takie zabawne,gdy pojawiacie się w nowych sukienkach a taki gospodarz myśli-wreszcie ktoś świeży,nieznany,nieuwikłany w forumowe zawiłe wątki.:-D Pisałabyś sobie prywatnie,nikt by się nie śmiał.To forum jest.Zapominacie o tym.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ śmiej się gościu, tylko nie wmawiaj postronnemu czytelnikowi, że te zmiany nicków, albo pozakulisowe kafe, to coś godnego uwagi ze spiskiem, albo tajemnicą w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebuję do tego twojej aprobaty,ale skoro sprawi ci to przyemność-dziękuję,że mam się z czego śmiać.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarzu:-) Szukaj do rozmowy kogoś niekoniecznie z aktualnego wiecznie tematu.Będzie rzadziej,ale uczciwiej i nie dowiesz się nagle,że wszyscy prócz ciebie prywatne namiary mają.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wydaje mi się, że to nie jest ani ciekawe, ani nawet śmieszne. Ale co kto lubi... ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O gustach się nie dyskutuje dark. gospodarz,a co się stało z mad?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D:-D:-DNo nie,to było pytanie podchwytliwe, też nie wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładam że wzięła sobie urlop od kafe, w sumie chyba jest to możliwe? znowu wiesz coś więcej ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomość kafeteryjnego "who is who" wymaga siedzenia tu non stop, jeżeli masz czas i chotę to się w końcu połapiesz. Kiedyś tak miałem, ale poznałem tu kogoś i teraz żyjemy razem w realu (to tak w nawiązaniu do tematu), czasem zaglądam tu z sentymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo poznałeś podaj nik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura gościu,nie trzeba tu być non stop.Są tematy,których jakoś goście nie odwiedzają,co znaczy,że kto zasłużył na bekę,bekę otrzymuje.Wystawiają się jak na pastwisku.Każdego dnia,kiedy nie przyjdziesz.:-DBądźcie sobą,bez napinki.Te zmiany nicków i świadomość,że jutro przyjdzie tu znów jak zwykle ta czy tamta nie zachęca do rozmowy.Z kim i o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co tu zagladasz? Znajdz sobie inny temat skoro ten nie zacheca do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie proszę o odpowiadanie na moje posty.Po co odpowiadasz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa,no tak.Teraz z gościa należy złość pokazać,że tematu jako nowa kusza nie można kontynuować.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli to nie sama uszczypnięta,to pewnie jakiś złamas,który w tych linikach liter widzi coś,co bardzo chce zobaczyć.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodnij mi ze mam tu konto,potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja miałam cudowny romans realny z osobą znalezioną tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Maruś ja sie pytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz,ja się bawię,a ty szukasz dowodów jakbyśmy na miejscu zbrodni byli.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę,jest i nowe mięsko.:-D:-D:-D Możecie się zabawić teraz już sami.Chwilowo dam sobie odpocząć od śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×