Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ludzie stąd przechodzą do reala?

Polecane posty

Gość gość
Ale Poes ma inne kociaki, chyba ze to ja jestem w bledzie i czegos o tobie nie wiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie pisała z Wilkiem, Koke i Najszybszym. Pierwszy dziwak, mitoman,lubi szantazować i szybko się angażuje . Drugi erotoman, niezłe lody kręci, ma po kilka nicków, nieobliczalny, dla seksu zrobi bardzo dużo. Trzeci, Naj, gawędziarz, lubi zabierać dziewczęta na maila i tam je rozbierać i świntuszyć. Nie wiem kogo ma teraz, ale on zawsze kogoś ma. To tyle. Przestrogi ode mnie dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba za prosta jestem, tutaj trzeba znac hierarchie do zwyklego "dzien dobry", bo co jak sie pomyle?:) A jesli chodzi o kociaczki, to ja mam najprawdziwsze, 8tygodniowe . Moja kotka sie puscila z wiejskim ...kocurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli chodzi o inne kocury niz u Poes :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy przechodzą inni zaś traktują kafaterię jak swój real co jest dla nich zgubne w skutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie futrzate,mrukaja,bawia sie wszystkim... to i tak mozesz roznie rozumiec:) koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.....wbrew pozorom takie nie rozgraniczanie realnego życia od wirtualnego to chyba zdrowy objaw... bycie tutaj to tylko wolna chwila z realnego kiedy akurat nie było nic ciekawszego do zrobienia. Zdrowe jest kiedy ta chwila to zabawa rozmową i prezentowanie tego co się myśli o tym czego dotyczy rozmowa... kiedy zaczyna się prezentować to co chciałoby się myśleć na ten temat zaczyna pachnieć jakimiś zaburzeniami osobowości. Może też być tak że ta wirtualna osobowość to właśnie forma zabawy i pomysł na czas wolny i może być zabawą póki wszyscy uczestnicy mają dystans .... kiedy komuś go zabraknie może się sparzyć i nie znaczy ze frajer, po prostu brakuje mu dystansu, ale czy należy to wykorzystywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie posrodku? mam faceta, dom, jestem ogolnie szczesliwa. Àle pracuje w domu, sasiedzi Francuzi, a ja Niderlandzki znam, bo mnie facet w Holandii upolowal. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i nic :) póki będziesz tu sobą to Twoja obecność tutaj jest po prostu jedna z wielu form spędzania wolnych chwil ... kiedy np. Nie ma czasu na coś bardziej skomplikowanego, pada za oknem czy ma się chandre a jest samemu w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
francuska a Ty czasami nie masz nic wspólnego z Inessą? Podejrzanie podobne jesteście. Fajnie byłoby gdybyś zdecydowała się opowiedzieć jak to z tym cipą Wilkiem było. Dałaś mu kosza nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oi, ja mam absolutnie inne podejscie,ale rozumiem cie. Mam sie pobawic w kogos innego, stworzyc sobie alternatywna osobowosc i bawic sie z wami w bajki....nieglupie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kim jest Inessa, bo ja zaczelam naprawde. Namawiacie mnie na scieme, nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja akurat na coś zupełnie innego :) ale każdy robi co chce i na własną odpowiedzialność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja akurat na coś zupełnie innego :) ale każdy robi co chce i na własną odpowiedzialność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu, ty plujesz jadem na kreskę :D:D:D:D:D aż wąsa żeś sobie zapluł :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ze mną Naj nie świntuszył na mailu:( może za mało prowokowałam:P bo koleżanka widzę z dziś to chyba zaliczyła wszystkich facetów tutaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu Tfu Tfu :D Jadowity Matu :O Matu jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:46 ich tak. Oczywiście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Koke i Wilk jak świntuszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni chcą szybko seksu w realu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to sa faceci, więc jak zagadywałaś, prowokowałaś no to nic dziwnego że świntuszyli :O a czego się spodziewałaś że zaczną Biblię recytować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam jestem ciekawa jak Naj i Koke wyglądają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Ero to jeden burdel jest z tego wynika. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj wygląda ok. Koke jest przereklamowany. Wilk jest mały, chudy, łysy, brzydki i fatalnie ubrany. Spora różnica wieku między nimi oczywiście. :) Najbrzydzszy jest Wilk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale opisz ich trochę? :D zobaczymy czy się zgadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę tak dokładnie. Obrażą się. Koke lekko zezuje. Wilk jest wieśniakiem. Naj jest nawet słodki. Taki blondynek. Koke i Naj są młodzi i wysportowani. Wilk lipa. Stary jest. I brzydki. Oko mu opada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obrażą się skoro nie wiedzą kim jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściemniasz. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×