Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TERMOMETR DLA NOWORODKA

Polecane posty

Gość gość

Jaki polecacie? Ma ktoras z was termometr na podczerwień do ucha i czoła z Lidla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bezdotykowy ale jest mało dokładny, kilka pomiarów i kilka różnych wyników, najdokładniejszy jest do pupy ale moje dziecko nie wyleży 2 minut, myślę że do ucha mógłby być dobry. Zaopatrz się również w leki przeciwgorączkowe, aby szybko zareagować a nie biegać do apteki w nerwach, my stosujemy milifen - ibuprofen w syropku, ma truskawkowy smak i nie mam problemów z jego podaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezdotykowy microlife nc 100 tylko trzeba mierzyc przesuwajac od srodka czola do skroni, nie wystarczy przylozyc w jedno miejsce bo wyniki moga sie roznic. Zreszta w instrukcji jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Korzystamy z   BabyTemp już długo i wszystko jest oki. Szybki wygodny termometr kturym można zmierzyc temp chyba na wszystkim i wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekk
Dnia 2.01.2019 o 15:28, Gość sara napisał:

Korzystamy z   BabyTemp już długo i wszystko jest oki. Szybki wygodny termometr kturym można zmierzyc temp chyba na wszystkim i wszystkiego ;)

To fakt, że BabyTemp przy takich pielęgnacyjnych rzeczach u niemowlaka jest niezastąpiony. Zmierzy mleko, kąpiel, ciepło w pokoju i tak dalej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmn

Też mogę powiedzieć że BabyTemp jest dokładny w pomiarach, nie wymyśla sobie temperatury od przypadku do przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann
Dnia 17.04.2019 o 15:28, Gość mmn napisał:

Też mogę powiedzieć że BabyTemp jest dokładny w pomiarach, nie wymyśla sobie temperatury od przypadku do przypadku.

Bardzo fajnie że kupiliśmy też ten Baby Temp. Intuicyjny jeśli chodzi o samo wykonanie pomiaru, tak naprawdę to jest kwestia jednego kliknięcia i gotowe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Potwierdzam, że po urodzeniu dziecka szybko się okazało, że tradycyjny termometr pójdzie w odstawkę bo nie da się zrobić pomiaru, więc szybka wizyta w aptece i kupiliśmy Baby Temp, taki był dostępny, mam nadzieje że będzie się sprawdzał. Najważniejsze, że bezdotykowy i szybko robi pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Nie mam dużego doświadczenia z termometrami, ale zdaje się, że np. taki model jak Fast Temp jest dobrze odbierany przez użytkowników więc jak szukasz dla siebie czegoś to warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×