Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Bezpieczny kantor internetowy

Polecane posty

Gość Ada M

Polecam Kantor Ekspert 🙂 Szybki przelew zwrotny i mozliwosc negocjacji kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek1970

Tylko KANTOR EKSPERT. PL . Korzystalem juz z kilku kantorów i z tym moja współpraca wygląda najlepeij. Szybki przelew , przy wiekszej kwocie negocjuje kurs, w razi pytan dzwonie na infolinie i mogę liczyc na wsparcie . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek1970

Tylko KANTOR EKSPERT. PL . Korzystalem juz z kilku kantorów i z tym moja współpraca wygląda najlepeij. Szybki przelew , przy wiekszej kwocie negocjuje kurs, w razi pytan dzwonie na infolinie i mogę liczyc na wsparcie . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek1970

Tylko KANTOR EKSPERT. PL . Korzystalem juz z kilku kantorów i z tym moja współpraca wygląda najlepeij. Szybki przelew , przy wiekszej kwocie negocjuje kurs, w razi pytan dzwonie na infolinie i mogę liczyc na wsparcie . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek M

Zerknij na strone kantorekspert.pl . Łatwa stronka w obsłudze, kursy bardzo dobre i szybka wymiana. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack

Sprawdzony jest kantor ekspert. Wiele transakcji tam robiłem i zawsze było ok. Szybkie przelewy zwrotne i kurs bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej W

Dobrze sprawdza sie Kantor Ekspert. Łatwa i szybka wymiana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaligacz

Dość dużo wymieniam euro więc znam się trochę na kantorach i jak do tej pory najlepszy był Pluskantor, mają tanie przelewy w EUR, obsługa jest na wysokim poziomie i wygodnie się wymienia. Polecił mi ich kiedyś znajomy i od tamtej pory tylko z nich korzystam. Sprawdźcie sami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Od dłuższego czasu wymieniam przez platformę Kantor Ekspert. Sprawdzałem w porównywarkach i akurat mieli najlepszy kurs franka. Zadnych opłat nie pobierają. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba_j5

Ja od lat wymieniam pieniądze w internetowym kantorze Pomarańczarnia. Przede wszystkim jest to wygodna, bezpieczna i szybka opcja. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również korzystam z Pomarańczarni i mogę śmiało polecić. Początkowo wymieniałam waluty w ich punktach stacjonarnych, ale od jakiegoś czasu przerzuciłam się na kantory online. Wygodnie i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z kantoru Pomarańczarnia i jak dla mnie nie ma lepszego. Łatwe, bezpieczne transakcje no i korzystne kursy :) Jak dla mnie nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejaostatniaumierax58

Korzystam juz jakis czas ze strony pomaranczarni, przynajmniej maja tez siedzibe stacjonarnie, jak nie jestes milionerem to idz tam bo tam sa dobre opcyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja regularnie kupuje u nich walutę .kantorpark.pl/. Bardzo miła obsługa, wszystko profesjonalnie zorganizowane, bezpiecznie. Cenowo też wypadają bardzo dobre na tle innych, przy dużych kwotach pewnie cos tam uda Ci się urwać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaa

Kantor Ekspert.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaWer

Słuchaj sprawdź sobie kantor internetowy Liderwalut.pl. Kursy spoko, a telefoniczna możliwość negocjacji kursu robi całą robotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×