Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Bezpieczny kantor internetowy

Polecane posty

Gość kaliszanka77
Warto poczytać sobie komentarze na takich stronach i samemu też sprawdzić czy dany kantor ma szyfrowane łącze jak się logujecie. Ogólnie rzecz biorąc nie sądzę jednak aby e-kantory narażały użytkowników na jakieś ryzyko. Drugi rok korzystam z Amronet i z żadną przykrą sytuacją się nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rozejrzeć się za dobrym kantorem internetowym, co zdecydowanie ułatwia życie. Pewny Kantor to moim zdaniem najlepszy wybór na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bezpiecznym kantorem jest http://kantoralex.pl/ - jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy z nimi. Bardzo uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kantor internetowy prowadzi również ta firma z Wrocławia http://www.centkantor.pl/. Musze przyznać, że jak na Wrocław to tani kantor, a poza tym zapewniają naprawdę bezpieczne transakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhp_center
Bezpiecznie czuje się realizując wymianę waluty w kantorze Amronet. Każdą operację uwierzytelniam przez SMS KOD na mój prywatny telefon. Sama usługa super wygodna gdy tak jak ja jest się np.importerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja transakcje wykonuję przez https://centnet.pl/. Dbają dobrze o bezpieczeństwo danych, a same przelewy przychodzą właściwie prawie natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, trzeba mieć zaufane miejsca, w końcu to chodzi o naszą kasę. Polecam https://centnet.pl/ bezpieczne miejsce, wygodna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carol66
Trzeba wypróbować dany kantor, najlepiej kilka razy. Największe zaufanie mam do Amronet, bo wymieniam tam co najmniej przez 2 lata, zawsze z pozytywnym efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serrena
Ja również tylko przez Internet kupuję waluty, Ostatnio kantor z którego korzystałam wcześniej zamieniłam na Gieldawalut.com. Było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolector
Mam jak najlepsze zdanie o Pluskantor.pl, dają pewniaka, że przelew dotrze bezpiecznie, jak w banku muszę zatwierdzać kodem z SMS-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabar
Najbardziej ufam tym kantorom, które są już przynajmniej kilka lat na rynku. Nie wahałam się np. zarejestrować w Amronet, tym bardziej,że brat założył tam konto pół roku wcześniej niż ja i nigdy nie miał zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliner2
Ciekawe oferty kantorów internetowych dajecie. Jak dla mnie rewelacja. Super oferta, kiedyś mi zrobili mega ofertę w innym kantorze internetowym online. http://kantorybaltica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kantory internetowe są o tyle dobre, że często mają sporo wyższe kursy niż te kantory stacjonarne. Tutaj https://kantoronline.pl/ sobie zerknijcie. Sprzedaż euro 4.32 zł wiec całkiem dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś też zaglądałem do takich rankingów, jednak aktualnie nie mam na to czasu, no i w sumie wiem już który kantor jest pewny i godny zaufania, dlatego jak pojawia się konieczność to wymieniam na Pluskantor.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat przez kantor online spłacam kredyt , jak dla mnie strzał w dziesiatkę ! korzystam z dobrykantor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klopsik33
Osobiście wymieniam pieniądze w kantorze internetowym Amronet, który oferuje najlepsze kursy oraz szybkość obsługi. Dzięki temu nie musimy godzinami czekać za przewalutowaną kasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwawki
Ne mam zastrzeżeń co do zachowania zasad bezpieczeństwa przez Pluskantor.pl i m.in. dlatego korzystam z pełnym spokojem z usług tego kantoru. Czuję się tak pewnie jak przy współpracy z bankiem, a to rozwiązanie jest tańsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku ktos wspomniał o zagrożeniach ktore wynikaja z korzystania z kantorów w sieci dlatego dla osób wrażliwych na tym punkcie czyli również dla mnie najlepszy jest kantor w alior bank gdzie pełną ochronę danych osobowych gwarantuje certyfikat bezpieczeństwa. Regularnie wyjeżdżam do pracy więc polecam i podrzucam link dla zainteresowanych. Pozdrawiam http://e-m2m.pl/5a21692d20181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze dużą kokurencje na rynku kantorów internetowych. Można je poskładac do kupy i zamieścić opinie o nich w jednym miejscu np. https://fachowe-forum.pl i dodać ankiete czy się poleca czy nie. Maja też dzial reklamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronaldek88
Chętnie zerknę co nowego w branży, bo walutę wymieniam dość często. Jednak nie gwarantuję, że zmienię kantor, Amronet spełnia moje oczekiwania od kilku lat, widać że tworzy go solidny zespół fachowców z pomysłem, znających potrzeby klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasia89
Jest naprawdę dobry, też nie raz wymieniałam przez Amronet. Nigdy się nie wydarzyło nic co by mnie zniechęciło do współpracy, przeciwnie, pozytywne jest zwłaszcza tempo realizacji oraz wyplat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekka
Ale wcale nie zawsze najlepszy kurs dostaniecie online. Jeżdżę głównie do Niemiec i po to potrzebne mi euro. Wymieniam przy A4, w Kantorach Plus, w różnych miejscowościach. Spread to pół grosza, a kurs zawsze bardzo dobry, tak więc nie popadajmy w paranoję z tymi kantorami online. Nie zawsze jest tak cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faalka
Jaki by to nie był kantor , czy internetowy czy tradycyjny warto przemyśleć opłacalność przewalutowania, bezpieczeństwo o którym mowa w temacie oraz to czy będziemy walutę przelewać/coś placić czy też chcemy gotowkę do ręki:) Ja akurat muszę średni raz na tydzień realizować płatność w EUR w czym pluskantor.pl mi bardzo ułatwia sprawę, przyspiesza cały ten proceder- przewalutowanie+ transfer. W jednym miejscu i po dobrym kursie wymiana, wychodzi oszczędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stina3just
Wysokie bezpieczeństwo i dobra oferta to dla mnie Gieldawalut.com, świetnie się współpracuje już od prawie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość complimentha
Jestem zaskoczona...co najważniejsze pozytywnie. Tą właśnie platformą. Pieniądze- wyplacone w EUR już otrzymałam, a przelew zleciłam dziś. Marża była objęta rabatem. Chętnie poznam pełną funkcjonalność gieldawalut.com podczas kolejnych wymian. Ciekawa jestem m.in. jak długo trwa wymiana po własnym kursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że bywa różnie, ale moje przewalutowanie na zasadzie spolecznościowej w Gieldawalut.com zostało zrealizowane w godzinę. Na co dzień jednak wymieniam tu po kursie platformy, jest zawsze korzystny, porównywałam z nie jednym konkurencyjnym kantorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kantor internetowy BZ WBK. Działa do 21, w telefonie i na komputerze - do tego jest bardzo intuicyjny i przejrzysty. No i zaczyna sie od 1 euro! ttps://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/e-fx-wymiana-walut/e-fx-wymiana-walut.html Na tej stronie możecie sprawdzić wersję demo. Polecam, korzystam od dawna i nie mam ochoty przesiadać się na jakikolwiek inny. Przyzwyczaiłem się do niego na tyle, że teraz nie wyobrażam sobie chodzić do normalnego kantoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×