Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Bezpieczny kantor internetowy

Polecane posty

Gość gość
Giełdawalut świetnie działa i kusy korzystne a poniewz jest to powazna platforma to z pewnościa jedna z bezpieczniejszych http://www.gieldawalut.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodam Amronet http://amronet.pl/ to jest duża platforma, inne mogą sie schować, dlatego o bezpieczeństwo nie ma sie co bać. Mnóstwo możliwosci, sprawdzona rzecz no i korzystam długo, zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolekkkkkk
Ja też wymieniam na Cinkciarzu, ale głównie z przyzwyczajenia i wygody. Znam ich system transakcji, dodatkowo mój bank jest na ich liście przelewów natychmiastowych, więc pieniądze po wymianie mam zaraz na koncie. Generalnie wymiana online jest opłacalna w każdym kantorze internetowym w porównaniu z kantorami stacjonarnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamedo
Waluteo jest oczywiście bezpieczne. Mają dobre kursy, spread poniżej grosza, sensowny system, darmowe przelewy. W zasadzie wymieniamy kasę tylko tak. Jest bezpiecznie. Jakoś trudno mi sobie teraz wyobrazić chodzenie z większą kwotą gotówki po mieście. To jest akurat totalnie pozbawione sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monafja
Też nie widzę sensu żeby chodzić do kantoru jak ktoś wymienia walutę często, nawet jeżeli nie są to duże pieniądze. Ja musiałabym biegać do placówki nawet 2 razy w tygodniu. Strata czasu. Na Pluskantor.pl mogę przewalutowania dokonać bez tej fatygi w parę minut, w ogóle mi to nie psuje harmonogramu dnia. Korzystam z usługi bezstresowo, jest bezpieczna oraz tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionneczka
Mam podobne odczucia - szkoda czasu i pieniędzy na wymianę w kantorze stacjonarnym. A w Pluskantor nie dość, że wymienia się w walutę w dobrej cenie, to bezpieczeństwo jest takie samo jak przy transakcjach w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonanza
Kantory internetowe to fajna sprawa, ale należy pamiętać, że wciąż operujemy pieniędzmi. Ja jestem nieufny w takich sprawach, dlatego korzystam wyłącznie ze sprawdzonych kantorów - m.in. z Cinkciarza. Zrobiłem tam już kilka transakcji i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Kantorekspert.pl na początku wymieniałam w ich kantorze stacjonarnym przez kilka lat a teraz wymienia u nich przez internet. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że bezpiecznych jest sporo. Osobiście wymieniam w www.kantorekspert.pl bo już kilkanaście lat wymieniałem u nich stacjonarnie. Pora była przenieść się na internetową szybszą wymianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Online najwygodniej, masz rację:) Przez platformę gieldawalut.com w parę minut realizuję i wymianę waluty i przelew. A 24 godzinna dostępność usługi sprawia, że bez stresu i pośpiechu wiem, że zawsze zdążę z przewalutowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kantory online sa najbezpieczniejsze, ja bardziej bym sie bała w mieście wymieniać i iść z kasa w portfelu raczej. Na wyjazdy wakacyjne wymieniałam w PLUSKANTOR http://www.pluskantor.pl/ maja najniższe kursy walut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie każdy bedzie bezpieczny ale jakos z platformy Amronet korzystam od dłuższego czasu , przelicznik i kalkulator walut na stronie, łatwe korzystanie, szybko, sprawnie o i tanio jak dla mnie http://amronet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky1234
Jakoś nie kojarze tej nazwy, co przytaczasz. Chyba bałabym się im powierzyć swoje pieniądze, choć może akurat są solidną firmą. Kantor internetowy kojarzy mi się głównie z Cinkciarzem i jeżeli miałabym gdzieś wymieniać pieniądze, to chyba właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymiana w kantorze internetowym z powodu rozpoznawania jego nazwy to taki trochę absurd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak uważam, że nazwa czy popularność kantoru nie ma nic do bezpieczeństwa kantoru... Warto jednak zwrócić uwagę na kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałam kantorekspert.pl pomimo, że niedawno ich poznałam. Wymieniam u nich, przelewy szybko przychodzą i obsługa jest bardzo miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marelek
Sporo jest kantorów bezpiecznych, dlatego prócz bezpieczeństwa ważny jest też dobry kurs i tu najlepiej wychodzi wymiana na Gieldawalut.com. Można też u nich spróbować wymiany społecznościowej - ciekawa opcja, ale dla tych co mają czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesioK
Żeby kantor by bezpieczny, to przede wszystkim musi miec dobrze zabezpieczoną stronę (szyfrowe łącze) oraz wymagać potwierdzenia każdej transakcji kodem wysłanym sms. I takie warunki spełnia Amronet, gdzie ja od dawana wymieniam pieniądze. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Zawsze wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekabi
Waluteo jest OK. Ich system działa w porządku, spread zawsze poniżej grosza, ogólnie - całość funkcjonuje pierwsza klasa. W sieci wygodnie się załatwia takie tematy. Jest bezpieczniej, nie nosi się gotówki i jak dla mnie to po prostu powinno tak wyglądać. Widzicie to inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laela
Każdy wymienia gdzie chce, mamy wybór. Ale u siebie w firmie nie widzę tego inaczej niż przez Internet. Jakbym miała chodzić po kantorach zamiast pracować, dawno już biznes by padł, a tak to żeby wymienić walutę na pluskantor.pl poświęcam 5 minut, wtedy kiedy mam chwilę, nie ważne czy jestem w biurze czy w trasie czy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się dziwię, że renoma nie ma dla was znaczenia. Ja tam nigdy nie przelałbym np. 10 tys. euro do kantoru, którego nazwę słyszę pierwszy raz. Być może jest on dobry, ale tak już mam, dlatego korzystam z Cinkciarza. Mają świetną ofertę dla takich osób jak ja - szybką i korzystną wymianę, w sam raz przed różnego rodzaju wyjazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pluskantor też ma renome i długo na rynku działa , nie ma obaw, a kursy ma korzystniejsze. Dla mnie zdecydowanie oszczedniej , a mam porównanie bo z innych korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaaA2
Ja zawsze wymieniam pieniądze w kantorze Europa. Mają też jedne z najlepszych kursów walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najka

Bezpieczny i też z dobrą ofertą- Amronet. Mam ich za liderów w tej branży (wymiana waluty przez neta), długo są na rynku, sama korzystam jakieś 3 a może i  lata, zawsze fair i finansowo dobrze na tym wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidziaszka

Mnie przekonała Giełda Walut https://www.gieldawalut.com/  , zabezpieczenia mają jak w bankowości elektronicznej wiec bez obaw krzystan, ekspresowe wręcz wymiany i transakcje  wymiana w kilka sekund, zagraniczne wyplaty ekspresowe do 30 minut, gdzie jest szybciej i korzystniej, bo ceny maja rewelacyjne. Nie znalałam lepszego ekantoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enther

Uważam że najtaniej mi wychodzi w Amronet, w rankingach też są w czołówce, choć na  podstawie własnych transakcji mówię jak jest. Poza tym szybko, a to też cenię , chyba w równym stopniu jak i korzystny kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×