Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Bezpieczny kantor internetowy

Polecane posty

Gość gość
Polecam kantor internetowy BZ WBK. Działa do 21, w telefonie i na komputerze - do tego jest bardzo intuicyjny i przejrzysty. No i zaczyna sie od 1 euro! https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/e-fx-wymiana-walut/e-fx-wymiana-walut.html Na tej stronie możecie sprawdzić wersję demo. Polecam, korzystam od dawna i nie mam ochoty przesiadać się na jakikolwiek inny. Przyzwyczaiłem się do niego na tyle, że teraz nie wyobrażam sobie chodzić do normalnego kantoru :P edit: link nie działał w poprzednim, przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elsa1988
Po co chodzić do tradycyjnego kantoru jak tyle internetowych jest pod ręką?? Niektóre nawet całą dobę umożliwiają przewalutowania, dajmy na to Pluskantor.pl. Zaleta też taka że nie płaci się spreadu kilkadziesiąt gr a tu zaledwie 2 gr lub mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111234
Wiarygodnym kantorem jest na pewno kantor ekspert. Wymieniam tam od dawna i nigdy mnie nie zawiedli, nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwarelka33
Z mojego doświadczenia jak ma być bezpieczny to https://cinkciarz.pl/ Działa najdłużej chyba ze wszystkich wiec juz samo to wskazuje że pozycje mają dobrą na rynku ( zawsze patrze najpierw na "doświadczenie" i ile firma funkcjonuje to dużo mówi) , poza tym co dla mnie istotne to brak ukrytych opłat, jestem na to uczulona bo porównywałam oferty kilku kantorów i wiem jak potrafią coś "przemycić". I działa 24/dobe więc jest duzym ułatwieniem przynajmniej dla mnie bo wiele spraw załatwiam czesto w nocy albo w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaalena
Każdy kantor internetowy powinien zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi. Twierdzenie, że jeden jest lepszy od drugiego, jest pozbawione sensu, bo co najwyżej jeden może oferowań lepszy kurs, niż inny. Na temat wymiany walut powinno się kierować rozsądkiem, bo zarówno wymiana, jak i kupowanie waluty obcej wiąże się z kosztami. Korzystniej wypada współpraca z większymi graczami na rynku typu Cinkciarz, bo ich przedstawiciele są bardziej skłonni do rozmowy na temat lepszych warunków dla klienta, szczególnie wtedy, gdy wykonuje on systematycznie większe transakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornela k
Masz racje że cena jednak gra role szczególnie przy tych "topowych" kantorach gdzie kwestia bezpieczeństwa jest zapewniona na równym poziomie i atrakcyjniejszy kurs jednak to jest to na co człowiek patrzy. Jak sie zastanowiłam to min dlatego wybrałam Pluskantor bo miał atrakcyjne kursy i przelewy - do wielu banków za darmo a zagranice niedrogo i do tego jak sie okazało szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Pluskantor jaki ma ceny za przelewy zagraniczne i jak to wygląda w porównaniu z cenami w innych e-kantorach? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornela k
Wiesz co, jestem na tyle zadowolona z korzystania Pluskantoru od dłuższego czasu, że nie sprawdzam juz czy gdzieś może w jakimś nowym/ innym jest teraz taniej. Co do przelewów - sprawdż sobie na stronie, jest tam wszystko , przecież nie będe ci pisac ;) proszę http://www.pluskantor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelmina
Co do przelewów międzynarodowych: drogie wcale nie są, bo maksymalnie 9 zł w walucie, i choć niektóre banki biorą tyle samo, to z pluskantor.pl bardziej się opłaca a to dlatego, że przewalutowanie jest dużo tańsze, nie sądzę aby spread w banku wynosił np. 2 gr. A w Pluskantorze taki mniej więcej jest zawsze. Również zaletą jest to , że w jednym miejscu robię przewalutowanie i transfer, nie trzeba więc czasu tracić, bawić się w odsyłanie kasy z powrotem na swoje konto, a kolejno dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka3001
U mnie szczerze najlepiej sprawdzają się przekazy pieniężne. Głównie korzystam z tej strony https://cinkciarz.pl/przekazy-pieniezne, wydaje mi się, że Cinkciarz jest najbardziej znany i ma dość dobre kursy walut. Głównie przekazy są między PL i UK, bo tam mam siostry. Też kiedyś założyłam tam konto i mam tak zwany portfel walutowy. Co prawda z innego kantoru online jeszcze nie korzystałam, przyzwyczaiłam się do Cinkciarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię netu, zresztą - wcale nie jest powiedziane, że online zawsze musi być taniej. Mam przykład na podstawie Kantoru Plus, w którym zawsze wymieniam kasę, kiedy jedziemy przez Zgorzelec. Ten kantor jest w różnych miastach przy A4. Kupuję u nich euro przy spreadzie 0,5 grosza. Przyjemnie, prawda? A cena waluty niższa niż stacjonarnie. tak więc nie zawsze online jest tak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka3001
A mogę wiedzieć dlaczego nie lubisz internetu? I tu też nie chodzi o to, że Cinkciarz jest kantorem online a o to, że obecnie nie trzeba mieć gotówki. A jednak kantor stacjonarny wymaga od nas posiadanie pieniędzy w portfelu, by je wymienić. Ja gotówką nie posługuję się nigdzie. Więc dla mnie szukanie bankomatu, wypłacanie, wymiana w kantorze jest po prostu uciążliwa. Teraz wszystko można zrobić przez telefon w aplikacji, nawet płacić jak masz taką możliwość z banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze to co najbardziej znane jest najlepsze, ja sie taką deewiza kieuje bo to co najbatdziej znan jest zazwyczaj najczęsciej i najwięcej reklamowane a przez to czesto drozsze. ja wybiera zwszystko kierując sie wiedza, intuicją i opiniami innych i szczerze mówiąć korzystam długi czas z platformy Amronet , właśnie po rzetelnym sprawdzeniu innych mozliwych miejsc na szybką wymiane i dla mnie - najkorzystniejsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaniewska
Wymieniając walutę w kantorze internetowym mam taką samą gwarancję bezpieczeństwa jak w banku online. Zanim zaczęłam korzystać z Pluskantor.pl sprawdziłam dokładnie, nawet regulamin przeczytałam. Potwierdzenie oczywiście w praktyce: księgowania w obie strony zawsze na czas, żadne niespodziewane koszty nie są generowane, wymiany w czasie rzeczywistym nawet o niestandardowych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antrulo
Przed wyborem jakiegokolwiek z kantorów internetowych od siebie polecam sprawdzać oceny takie jak http://czymjest.co.pl/oceny-kantorow-walutowych-online-walutomat/ by nie stracic na wymianie walut. W tym artykule jest ładnie opisane czym kierować się przy wyborze kantoru internetowego i czym taki kantor powinien sie cechować mi te porady znacznie pomogły. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
A ja od samego początku jak tylko pojawiły się kantory internetowe walutę wymieniam na Cinkciarzu. To pierwszy kantor jaki powstał i zawsze ma o kilka groszy lepszy kurs waluty od innych. Z resztą przy większej kwocie wymiany mam możliwość negocjowania ceny. No i do ich systemu już się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrja
Jeszcze taniej udaje mi się przez gieldawalut.com, mile mnie zaskoczyła ta platforma zwłaszcza wyceną. Nie mam też absolutnie żadnych powodów by na użyteczność narzekać, choć korzystam dopiero miesiąc, bardzo sprawnie się poruszam po funkcjonalnościach strony, również na mobilnej wersji. Nie ma nigdy żadnego zastoju, ani w przelewach ani w realizacji- za to duży, duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.ekantor.pl - szybko i uczciwie. Polecam ten kantor internetowy szczególnie osobom, które nie chcą tracić czasu i pieniędzy. Kantor w swojej ofercie ma darmowe przelewy do wielu banków. Po pierwszym skorzystaniu poczujesz, że ekantor.pl to kantor, którego potrzebowałeś. Na stronie znajdują się wszystkie szczegółowe informacje. Profesjonalizm w prostocie i nowoczesność. Polecam www.ekantor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szynszyllla
Ja myślę, że każdy ekantor jest bezpieczny , bo każdy ma zabezpieczenia. Np. z tego co wiem Cinkciarz ma szyfrowane strony. Ale zanim wymienimy walutę warto też skorzystać z kalkulatorów takich jak ten https://cinkciarz.pl/kantor/kalkulator-walutowy i zobaczyć jaką kwotę wymienimy. Ja przynajmniej tak zawsze robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilika
Przetestowałam sporo kantorów, bo niby każdy najlepszy, ale wiadomo, każdemu pasuje co innego. Teraz korzystam tylko z Pluskantor, ze względu na to, że wymiana u nich jest natychmiastowa, a zasady bardzo proste i czytelne (nie ma żadnego drobnego druczku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię Waluteo. Wygodny system, ale bardziej chodzi o niskie spready i cenę waluty. Kupuje się szybko, przelew jest darmowy. Spread konkretnie zawsze poniżej grosza, a takie warunki jak dla mnie są już zdecydowanie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
Nie wiem jak jest z kursem walut w innych kantorach, ale na Cinkciarzu przy większej kwocie wymiany kurs automatycznie się dopasowuje do korzystniejszego, lub można go negocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yagga27
Kantory internetowe to i bezpieczeństwo i wygoda i zwykle też oszczędność. Nie łatwo jest w stacjonarnym znaleźć korzystną wycenę bez gwiazdki (że od jakiejś wyższej sumy taki kurs obowiązuje), a Amronet gdzie kupuję walutę już dość długi czas nie wyróżnia klientów na tej zasadzie. No i również można w razie czego negocjować albo przedłożyć ofertę po własnym kursie, choć ja tak nie robię, dostępy jest wystarczająco korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 4456
Luiza, dokładnie tak to działa, z tym, że wymieniasz się z użytkownikami portalu, którzy chcą po takim kursie sprzedać lub kupić walutę. Całkiem sprytne rozwiązanie, choć ja akurat z tego nigdy nie korzystałam. Wymieniam w Cinkciarzu głównie niewielkie kwoty, więc korzystam ze "zwykłej" wymiany, która też daje mi atrakcyjny kurs, nieosiągalny w większości banków i stacjonarnych kantorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Travis55
Dla mnie też tylko Cinkciarz - https://cinkciarz.pl/ Wymieniam u nich od dawna. Na regularnej wymianie można sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×