Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Bezpieczny kantor internetowy

Polecane posty

Gość gość

Który kantor internetowy polecacie? Wiem ze jest ich cale mnóstwo, ale może macie jakiś sprawdzony, bezpieczny, który możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewny Kantor
Pewnykantor.pl powstał na fundamentach sieci kantorów stacjonarnych funkcjonujących od 24 lat. Dzięki nam można dokonać wymiany walut nie wychodząc nawet z domu! Zlecenia przyjmujemy całą dobę 7 dni w tygodniu. Naszą motywacją do codziennej pracy są tysiące zadowolonych klientów.Obsługujemy wszystkie banki w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci polecam ekantoreuropa.pl jest bezpieczny, sprawdzony i ma najkorzystniejsze kursy w Polsce! A do tego realizuje przelewy w 15 min, więc szybko, sprawnie i bezpiecznie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka razy wymieniałam pieniądze w liderze https://liderwalut.pl/ i nigdy nie miałąm żadnych problemów z transakcją. wymiana poszła szybko, wielki plus dla takich kantorów że nie trzeba ruszać sie z domu jak do tradycyjnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
Bardzo fajne prowizje, w sensie dość niskie mają w kantorze Amronet - www.amronet.pl . Przy mniejszych obrotach to jest 0,2..ale ja częściej korzystam z 0,15 dla większych sum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebix33ss
Dobre podejście do klienta mają w kantorze Amronet. Konkurencyjne kursy walut, bezpieczne transakcje, pomoc online na chacie...Stawiają też na różnego typu promocje i rabaty. Najnowsza to 90 proc zniżki dla nowych klientów - www.konto.amronet.pl/90-procent-rabat-na-pierwszy-miesiac-wymiany-walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barqqq
Na pewno bezpieczny jest Amronet.pl Dokonałem kilkadziesiąt wymian i jest wszystko ok! Co do bezpieczeństwa to posiadają hasła sms. Także nie ma żadnych obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Ja nigdy nie sądziłam, ze kantor internetowy może być bezpieczny i szybki. Ale trafiłam na http://ergokantor.pl/ i zmieniłam zdanie. Można ta wymienić kasę w 15 minut bez żadnych ukrytych opłat i prowizji. Zawsze chodziłam do kantoru w moim mieście ale ostatnio strasznie oszukuję dlatego wolę korzystać z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia25
ja też teraz szukam jakiegoś kantora bo niedługo lecimy bo Bułgarii a z tego co czytałam to znacznie lepiej sie na tym wychodzi jak przez neta wymieniasz walute :) póki co znalazłam https://www.superkantor.pl/ ale jeszcze musze doczytać czy ja musze mieć jakieś konto walutowe czy na jakiej zasadzie to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile się mniej więcej czeka na wymianę pieniędzy w Liderze walut? ktoś się orientuje?bo widzę że ktoś tu z niego korzystał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekałem może jakieś 20 min, na pewno nie dłużej niż pół godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina889
w Amronet.pl pieniądze są bardzo szybko. Na pewno nie czeka się pół godziny. Polecam sprawdzic ten kantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymieniam w Pewnym Kantorze. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opinii wynika, że jest to bardzo dobry kantor wymiany walut. Jest dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dodatkowo jest to kantor internetowy, więc można z niego korzystać nie wychodząc nawet z domu. Bardzo dobra opcja. Polecam www.amronet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddww
Według mnie najlepszym kantorem wymiany walut przy użyciu Internetu jest www.amronet.pl Wiem co mówię, bo przejrzałam już chyba wszystkie możliwe oferty kantorów internetowych. Oni mają najlepszą, zwłaszcza dla nowych klientów: akcja Zarabiaj na wymianie Cashback 25% z prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowy kantor to najlepsza opcja - głównie ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Trzeba również łapać wiele okazji, a nie uwiązywać się tylko przy jednym wyborze. Ja ostatnio jestem klientem Pewnego Kantor, bo przetestowałem wiele innych i na ten moment to jest najkorzystniejszy wybór i najlepsza oferta na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowe kantory są w cenie zwlaszcza u "frankowiczów". Ja wymieniam pieniądze tu www.kantoralex.pl - przynajmniej trochę udaje mi się zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona matrixa
drogie Panie, a czemu nie wejść na stronkę co porównuje kursy we wszystkich kantorach internetowych i wybrać ten najtańszy http://strefawalut.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia Miękoszewska
No ja na strefie walut znalazłam Pewny Kantor i korzystam z niego aktywnie. Jest w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałem Pewnemu Kantorowi i się nie zawiodłem. Najlepszy spread i najkorzystniejsze warunki na rynku ma Pewny Kantor. Korzystam z jego usług już któryś raz z kolei i za każdym razem na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie w ogóle nie ma bezpiecznych kantorów tak na 100 % tym bardziej że w dzisiejszych czasach są naprawdę dobrzy hakerzy którzy potrafią łamać różne kody. Sama chodzę tylko i wyłącznie do swojego zaufanego Kantoru Cent www.centkantor.pl i przynajmniej jestem spokojna o swoje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalnie jest zrobiony serwis wymiany walut -amronet.pl. Czytelna stronka, dobrze zaprojektowana, od razu na głównej są wymienione wszystkie koszty, jest kalkulator żeby sobie przeliczyć, są kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymienialam ostatnio zlotowki na franki tu www.kantoralex.pl :) milo, sprawnie i szybko :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ostatnio korzystałem z Pewnego Kantoru. Wcześniej sprawdzałem też inne, ale Pewny Kantor jakoś mi najlepiej podchodzi.Ma najkorzystniejszą ofertę, a wiem, co mówię, bo testowałem już wiele różnych przez was wymienianych kantorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam regularnie ze strony Ergokantor.pl i bardzo sobie te usługi cenię. Wymieniam tam waluty, monitoruję ich kursy i uczę się oszczędności. Na pewno warto zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanekk33
Jak na razie nie miałem powodów do narzekań na obsługę w kantorze Amronet. Działają na stronie www.amronet.pl, gdzie można sobie konto online założyć w kilku prostych krokach. To mi się tu szczególnie spodobało na początku, że rejestracja jest szybka, nie trzeba podawać miliona nikomu niepotrzebnych danych tak jak przy innych platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na waszym miejscu balbym sie internetowych kantorow, przynajmniej sama sie boje, osobiscie korzystam zawsze z uslug www.kantoralex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinika
Bezpieczną platformę posiada wymieniaj.pl ja nigdy nie miałam u nich problemów. Zawsze wszystko w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil77
Jasne, mój ulubiony to Pewny Kantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednak zdecydowanie bardziej polecalbym kantor tradycyjny, mam jakies uprzedzenie do tych internetowych po problemach, z tradycyjnych moge polecic Ci www.kantoralex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×