Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidka_W

Naturalny sok z Triphala

Polecane posty

Gość lidka_W

Od dłuższego czasu stosuje Triphala w proszku na dolegliwości jelitowe. Ostatnio usłyszałam, że można również dostać Triphala w postaci soku... Czy ktoś może z was próbował? Proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie probowalam tabletki owszem chociaz w moim przypadku dostawalam skurczu oskrzeli przy astmie jakis skladnik jednak mnie draznil brahmi na pamiec tez kupowalam polecam dla taty karelle czy jakos tak na cukrzyce ogolnie lubie Himalaye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka66
Mnie służy. Nawet bardzo Kupiłam z Himalaya. Ale cena odstrasza. 62 zł za buteleczkę 200 ml czyli litr ponad 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenazkonina
ja pije sok triphala firmy ayurvitta produkcji indyjskiej, można zamówić w internecie, na mnie zadziałało bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria73
bozenazkonina - a w jakich dawkach zażywasz sok z triphali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenazkonina
Butelke dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria93
Rozumiem ze to kpina. Przepraszam za pytanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianowa
Zaczęłam pić sok triphala od niedawna, i naprawdę pomaga. Piszecie o cenach, ale tego soku się nie wypija w jeden dzień, pije się 2x30ml dziennie. Tyle przynajmniej jest zalecane. Wiecie na ile problemów ten sok pomaga? tego jest cała długa lista, ja zaczęłam pić gdy miałam problemy ze wzdęciami, jelitami oraz lekką nadwagą. Tylko radzę kupić prawdziwy sok triphala z ayurvitty http://ayurvitta.eu/pl/p/Triphala-w-plynie-Ajurwedyjski-Sok-100-0%2C5-Litra/112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaW
Piję od miesiąca, dla mnie rewelka, oprócz jelit zauważyłam też cofanie się refluksu. Kupuję oryginalny sok 100% w https://herbapis.pl/triphala-p%C5%82yn-100-sok-ajurwedyjski?keyword=triphala&category_id=0 piję tylko raz dziennie. Zażywałam kapsułki z Himalaja ale ten sok jest czysty i bez wypełniaczy, dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×