Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem i Wyobraźnią. Punkt G.

Polecane posty

Gromi...a co Ci stoi na przeszkodzie by spełnić to marzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś mało wiesz bo w nogach śpisz....u mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to was nie rozumiem macie miejsce w ktorym nikt was nie obraza, nie hejtuje, mozecie pisac do woli a siedzicie na kafe po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jak byłem w Cisnej w Bieszczadach to w miejscowej knajpie " Siekierezadzie" poznałem gościa który kilka lat wcześniej sprzedał wszystko co miał w Warszawie i wyprowadził się w Bieszczady, miał ksywkę Zegarmistrz Światła, żył tam bardzo skromnie ale jak mówił był szczęśliwy....co prawda rzadko trzeźwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tu jest publika, po to tu są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z reguły jestem jednak trzeźwa. Ale marzy mi się ucieczka od tego całego syfu, jaki się teraz dzieje na świecie. Chętnie bym się zaszyła gdzieś w wysokich górach i hodowała sobie kozy np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem narzekają, że goście to, goście tamto. Wychodzi na to, że im się to zwyczajnie podoba. Są w centrum uwagi o którą tak zaciekle walczą, bo dla samej rozmowy i wygłupiania się tutaj nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Gromi całe życie marzyłem by mieszkać tu gdzie teraz mieszkam ale 2 lata temu zakochałem się w Nowej Zelandii i coraz bardziej marzy mi się by tam zamieszkać....tylko oni tam jeżdżą z kierownicą po nie naszej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke to kreska widmo, gośc De, kojot a najgorsze jest to, że ten ch w zywe oczy kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w Australii. Wiem wiem, pełno robali. Nowa Zelandia też super. Tam bym pewnie chodziła non stop z zapartym tchem w piersiach. Ciągła ekstaza krajobrazowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, pod publikę piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak obrzydły wszystkim Naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojot Koke podobno ma j****iut...kiego zeza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam się Gromi bardzo podobało i jestem pewny, że gdybym miał możliwość wyboru miejsca na ziemi w którym bym mógł zamieszkać to była by to N.Z. ...mimo, że wiele pięknych miejsc na świecie widziałem. Mamy to szczęście, że mieszkamy też w pięknym kraju, który ciągle mnie ujmuję różnorodnością....tylko ludzie tutaj strasznie spięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z Lublina wygrałem 14.mln,kto pomorze mi wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś w pokera tyle kasy wygrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, spięci, nietolerancyjni i nastawieni bardzo oceniająco. Tylko nie wiem, czy można to rozciągnąć na Polaków, czy po prostu na większość ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Gromi...wystarczy zobaczyć co dzieje się na tym forum, tu też jest przekrój różnych ludzi tak jak i w życiu realnym, większość to bardzo serdeczne osoby ale zdarzają się przypadki ludzi z ciasnymi umysłami, zapatrzonych tylko w swoje racje i przekonania którzy dążą tylko do tego by upodlić innych....czasami mam wrażenie czytając domysły i teorie spiskowe, że na Kafe piszą chyba politycy z Wiejskiej...bardzo podobny tok rozumowania. Tylko po co szukać problemów tam gdzie ich nie ma, czy nie lepiej cieszyć się chwilami które są nam dane na rozmowę i poznawanie ciekawych ludzi tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piękne Pani i Przystojni Panowie :D. Ależ ta majówka była mecząca :D. Wróciłam do pracy i ciach sajgon jakiś, roboty, że hoho. ale wreszcie poodgarniałam co trzeba i teraz mogę się grzecznie mniej lub bardziej przywitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba się przejmować. zaraz wszystkie spasione biurwy znikną do swych bachorów w domach i pijaków w rozdeptanych kapciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erato to Ty pisałaś u Wachlarzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co pode mnie tez się ktoś podszywa o_0 ale numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erato9 pisała u wachlarzyka ale wszyscy sa na arce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato...bardzo rozrabiałaś na majówce?....straty w ludziach były czy tylko w sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej ty się nieudolnie podszyłaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna stratna to moja wątroba ;). Poza tym wszyscy cali powiedzmy, że zdrowi. Było miło ale gdyby nie praca to człowiek by się zaimprezował na smierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×