Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem i Wyobraźnią. Punkt G.

Polecane posty

Prawdę mówiąc troszkę porozrabiałam w dziczy wychodzi ze mnie dzikuska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojot_ dziś gość dziś jak ja się cieszę, że Cię mam...jesteś ze mną zawsze i wszędzie, pilnujesz nawet jak śpię by mi się krzywda nie działa, dzięki Tobie ciągle wiem kim jestem....przypomnij mi w niedzielę bym pobrał kilka kart do głosowania na Prezydenta, nie chcemy przecież by tyle głosów poszło w pi...zdu X Koke wczoraj Mówisz, że za kilka dni będziemy mieć nowego Prezydenta, oddam głos na kandydata, w którego sztabie, zaznaczyłaś swą obecność oczko.gif X Prezydenta,z dużej,w środku zdania. Skończ już kłamać.Razem z tymi starymi wyjadaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D gość, gość, gość..Prezydent jako głowa Państwa, ze względów znaczeniowych piszemy z dużej litery głąbeczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego/koleżanko - weź się w końcu za siebie, ogarnij się jakoś i skończ już z tą samą zdartą płytą. Stało się to już nudne i niesmaczne. Zaczyna być nawet straszne, bo dowodzi, że wśród nas żyją zakamuflowani socjopaci, którzy są w stanie przyczepić się do kogoś jak rzep psiego ogona i terroryzować swoim szaleństwem. Prosimy więc o zaprzestanie tego bezsensownego powtarzania tych samych bzdur. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy macie już swojego kandydata na Prezydenta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, Erato...diabełek chyba z Ciebie po alkoholu wychodzi, tylko żeby z tego dzieci nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie, witaj Erato :) zapomniałam się przywitać. Widać trochę zdziczałam w tych Bieszczadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojot ;) Musiałam zabrac swoje cycuszki ze sobą.Były mi dziś potrzebne :D Ale tutaj przewija się tyle pięknych biustów,że moje zaginęły by w akcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo przykre,jednak za dużo tych przypadków,czara może przelać goryczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato🖐️ czy to nie Ty przypadkiem biegalas w stroju rosalki z vodka w ręku krzycząc "this is Spartaaa",?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś podziwiam Cię i mówię to szczerze...mi by się nie chciało, nawet mi się nie chce zdjęcia karty pokładowej pokazać byś raz na zawsze skończył ten temat... widzę, że dobrze się tym bawisz więc niech każdy z nas robi to co lubi, ja będę się delektował tutejszym towarzystwem a Ty śledź mnie nadal. Chyba, że masz ochotę mi dzisiaj pomóc przy koszeniu trawnika, bardzo będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe jesti to ze on kłamie i to to że brakuje wam kobiecej soildarności.Obrzydliwe. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato witaj:) gosci już sobie daruje.Doszłam do wniosku,że próżno pisać cokolwiek.Oni wiedzą lepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna...jak po przeglądzie?...wszystko u Ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erato tutaj była jedna. Ta to co najwyżej sześć na dziewięć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil....a ja tak na Ciebie liczyłem...Pewna swoje zostawiła a Gromi nie mogę się już bawić bo w Bieszczadach odnalazła miłosny obiekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, widzę, że z.kawą? Bo i ja więc stawiam wszystkim;).. & Kojot, tak ok. Dzięki. A opowiadaj co nawyczyniales na wakacjach? Bo Wiesz, według pomarańczy byłeś u mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli po słowie "prezydent" nie pojawia się nazwa kraju to piszemy je małą literą Pewnaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Pewna swoje zostawiła,to nie dostałeś tak zupełnie bez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil...ja proponuję zagłosować na Pewną w tych wyborach....widać, że kobieta rządzi silną ręką...no i ma ładne nogi, ten Naród właśnie takiej Głowy Państwa potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna :) Masz tam czarodziejską kulę? Jeszcze napisz co mam na sobie i uwierzę,że ta kula prawdę pokazuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mozna wejsc na temat?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugerujesz Kojot kolejnego ogórka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna....chcesz znać wersję oficjalną dla mediów czy prawdziwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałem cię złapać za ozorka, sorry :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci z tego nie będzie tego jestem pewna bo jestem tez zabezpieczona ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, mam pauke czarodziejska:D masz na sobie legginsy i t shirt bez majtkow:D &&& Kojot, przejdźmy do meritum, co było, co się działo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojot,mądra głowa na ładnych nogach hmmm to jest coś (ktoś) czego(kogo) nasz kraj potrzebuje;) Pewna masz mój głos👄 Nie zapomnij o mnie gdy będziesz się w Belwederze urządzać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×