Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem i Wyobraźnią. Punkt G.

Polecane posty

Sil...przekonałaś mnie...popatrzę jak to robicie Pewna...z Gromi już nie mogę bo Ona coś dziwnego znalazła w Bieszczadach...jakieś uczucie czy coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil...to teraz wiem czemu mi dzisiaj swoich cycusiów nie zostawiłaś...o nogi się bałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,na mnie pora. Chciałabym sobie kiedyś tak na spokojnie porozmawiać. Skupić się na odbiorcach, na osobach z którymi prowadzę dialog. Być może, że rozmowy nie są nie wiadomo jak intelektualne, ale właśnie po przez takie rozmowy człowiek się najlepiej poznaje. Niby tak mało, a tak wiele. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Pewna...do zobaczenia jutro...dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnaa jestem:)))DZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlaśnie Kojocie,bo to wszystko jest u mnie nie rozerwalnie połączone :D Zostawiając tutaj piersi,ryzykowałam niekontrolowanym rozłożeniem nóg,a tego bym wolała uniknąć;) Leć Pewna.I masz rację,bo takie rozmowy działają bardzo odprężająco i odmóżdżająco:D Tylko do tego potrzeba dystansu, i poczucia humoru,a wtedy dobry relaks gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Sil...wystarczy trochę dystansu i każdy dzień może być przyjemny i uroczy, ludzie dla siebie serdeczni, świat kolorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś gość poczuł się urażony i spamuje.Nie rozmawia,tylko spamuje:O Widać tylko tyle potrafi.Taka jego dziecinna siła perswazji. Też już lecę:) Kawa wypita.Akumulatorki doładowane i komu w drogę temu szpilki na nogi:) Miłego Wszystkim i z mega uśmiechem idę optymizmem zarażać świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak widać nie dla wszystkich świat jest kolorowy a ludzie przyjaźni :) niektórzy muszą go sobie kolorować utrudnianiem komuś życia bo nie stać ich na cos konstruktywnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak widać nie dla wszystkich świat jest kolorowy a ludzie przyjaźni :) niektórzy muszą go sobie kolorować utrudnianiem komuś życia bo nie stać ich na cos konstruktywnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Bosz.... U Was znowu jakiś Zjeb siedzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matuzalem na podłości i kłamstwie nie da się zbudować niczego konstruktywnego Kłamstwo niszczy dedykowane KKKoke i spółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a taki spam jest konstruktywny... nie lepiej sobie w 4 oczy wyjaśnić kto i o co ma do kogo pretensje i żal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a taki spam jest konstruktywny... nie lepiej sobie w 4 oczy wyjaśnić kto i o co ma do kogo pretensje i żal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu won z tematu bo spamera przyciągniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matuzalem Nie ja spamuję Jestem człowiekiem który Gardzi Towarzystwem Person typu Kkkokej i spółka wskazuje na jakiej podłości jadą daję temu wyraz z nikim nic nie wyjaśnię bo jestem tylko obserwatorem nie znam ludzi poczemu ktoś spamuje Nie wiem Pewnie z podobnych powodów??? Nie można spokojnie patrzeć Na działania poniżej pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
17.37 Co Ty piszesz?! Jaka podłość?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
może lepiej abyś tutaj nie pisał, idź na temat wilka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty chyba jestes ten co się w Olce Kokejowej zakochał:) walcz rycerzu o nią:) tylko niewinnych w tą walkę nie wciągaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D znaczy mam konkurencje? nie jestem jedynym rycerzem? kurfaaaaaaa ide sciac kilka głów 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Jacuś z czym do kobiet prostaku bierz przykład z Kojocika. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
ten rzyg to nie ja, jakiś zyeb podszywa sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bledny to jedyny obrońca Olki na świecie:) na siłę chce ją przed Kokejem uchronić:) tylko czemu pisze tutaj skoro Kokej się tu nie udziela?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra :) To ja, rzygłam sobie. Chyba też czasem mogę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka Olka od Kokeja? Nigdy tego Zezola nie widziala i nie zobaczy a Koko się cieszy jak Końska dupa do bata :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest PaniA ? niezła z niej psycholka była, matury u niej zdawali ponoć, a błędy sadziła jak jacuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×