Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaniedbana

Polecane posty

Gość gość
Wiadomo, że jeśli brakuje czegoś w związku szuka się ... i ci co mają partnerów, a szukają uzupełnienia będą dyskretni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Byłam w związku cieplowatym: ) a obudził się we mnie ogień i potrzeba by godz poczuć Udało się było cudownie chociaż z założenia miała to być tylko przyjaźń a zmieniła się w coś więcej ale serce nie sługa: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce, czy raczej doopa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
No serce D...była sprzedana ajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam cały dom, dzieci, zwierzęta (hoduję) na głowie.Chodzę na zakupy to faceci się uśmiechają, zagadują, podrywają, nawet jak idę na wizyty lekarskie to dr się zachwycają moją urodą, a mój mąż uprawia ze mną seks tylko wtedy jak mu powiem(!) zero inicjatywy. :O czyli wychodzi to że robimy to moooże raz na miesiąc. Po prostu beznadziejnie dobraliśmy się temperamentami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że cierpisz, ale to Twój wybór :) Ja też muszę sobie sam dorabiać ręcznie bo moja jest ... nie będę pisał. Też chciał bym mieć kogoś by sobie od czasu do czasu porządnie spuścić z krzyża we dwoje. Mam nieraz dość samo zadawalania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
To fakt widzę że masz męża z temperamentem: ) U mnie nie było tak źle tzn seks co drugi dzień czasami codziennie ale on był taki że lepiej jakby co nie było Przewidywalny momotonny nudny.. A ja chciałam żeby mnie ktoś pragnął pożądal ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj aż w dołku ściska jak to słyszę od kobiet. Jesteście takie różne, a ja dalej muszę sam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Seks w samotności to jak randka Z lustrem: ) Niebo do ziemi a nawet kosmos: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odcisków się w końcu nabawisz. a i tak nikt cię nie zechce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiatku w wazonie, ja jednak wolę to lustro, niż po powrocie do domu całować męża ustami, w których godzinę wcześniej tkwił obcy fiut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Wszystko przychodzi z wiekiem Po 30 zmieniłam się nie do poznania, ciało jeszcze niczego sobie reszta też a w głowie już nie pustka bo wiem czego chcę Z pokornej kotki zrobiłam się kocica o co bym się nigdy siebie nie podejrzewała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego okłamujesz tego, komu dozgonną miłość i wierność przysięgałaś w białej sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Gość 9:43 Rozumiem każdy wybiera co chce Ten tekst o ustach i fiucie pamiętam z filmu "godziny strachu "chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Nie miałam białej sukni, więc się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tytuł kompletnie mi nieznany, pewnie jakiś koszmarek typowy dla wielbicieli "M jak Mdłości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro się nie liczy, to po co wciąż okłamujesz męża? odejdź od niego, niech znajdzie kobietę wartą jego miłości. a ty pruj się na prawo i lewo, skoro tak cię swędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Film super i nic z M jak miłość nie ma wspólnego Zresztą nie oglądam tv a widziałam go w kinie więc to nie poziom polskich serialikow Nie Nie jesteśmy już razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Nie wiem czy jest na świecie kobieta warta jego miłości, pozostanę i niech inni drapią mnie po głowie: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szakuł 81 a ty szukasz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Cholernie z każdym dniem co raz mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, mężulek frajer tyra, kasę przynosi, a żonka daje pieroga każdemu, kto się nawinie. super układ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Wyjechalam z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty w wazonie
Niby tak, choć prosił żebym tego nie robiła oboje wiedzieliśmy że wszystko się skończy Odwlekalam miesiąc potem kolejne dwa ale w końcu Strasznie za nim tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech nie mówi co czuje, tylko niech mu powie, że całował żonę, jak wracała resztkami spermy innego na zębach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×